Ostatnio aktualizowane: 03.08.20

 

Jeżeli lubisz wykonywać manicure i pedicure, to na Twoim stanowisku pracy z pewnością powinna się znaleźć frezarka (jeżeli jeszcze jej nie masz). To urządzenie umożliwia dokładne opracowanie skórek i świeżo przedłużonych paznokci klientki. Gdy rozpoczynasz dopiero wykonywanie paznokci, także powinieneś zainteresować się tym sprzętem, ponieważ znacznie ułatwia on pracę. W poniższym artykule przedstawiliśmy kilka topowych firm, które produkują frezarki do paznokci.

 

Semilac

Marka Semilac należy do spółki Nesperta (powstałej w 2013 roku). Ta polska firma zrewolucjonizowała rynek kosmetyczny pod względem lakierów hybrydowych. Jej produkty popularne są na całym świecie. Semilac wyróżnia się wśród innych marek wysoką jakością artykułów do stylizacji paznokci. W jej ofercie znajdziesz nie tylko lakiery i żele, ale także pilniki i frezarki. Szeroki wybór produktów umożliwi Ci dobranie najbardziej odpowiednich narzędzi i preparatów do oczekiwań. Ranking frezarek do paznokci wykazał, że produkty marki Semilac są jednymi z najlepiej ocenianych wśród konsumentów. Aby praca przebiegała sprawnie możesz dobrać odpowiednie frezy (specjalne nakładki), które umożliwią prawidłowe i wygodne opracowywanie skórek i paznokci. Oprócz produktów do stylizacji i wykonywania manicure znajdziesz także kosmetyki do wykonywania makijażu (pomadki do ust, róże, korektory, pudry i cienie w kremie). Jeżeli chcesz podszkolić się w wykonywaniu stylizacji paznokci i różnych technik związanych z manicure, warto zapisać się na warsztaty prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Niektórzy z nich pracują na całym świecie i są bardzo dobrze wyszkoleni, przygotowani do przekazywania wiedzy innym. Takie warsztaty są czasami bardzo pomocne, ponieważ umożliwiają dostrzeżenie błędów, które popełnia się podczas wykonywania paznokci różnymi metodami. Oprócz wychwycenia błędów zrozumiesz, w jaki sposób wykonywać konkretne techniki, aby wyglądały one jak najlepiej.

NeoNail

NeoNail jest bardzo popularną firmą, która należy do Cosmo Group. NeoNaill jest jedną z głównych międzynarodowych firm, które specjalizują się w wykonywaniu produktów do pielęgnacji i stylizacji paznokci. W jej ofercie można znaleźć nie tylko lakiery, ale także frezarki umożliwiające profesjonalne opracowywanie wykonywanego manicure. Dzięki dokładnej analizie potrzeb i wymagań konsumentów NeoNail jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Chociaż produkty są polecane profesjonalistom, z pewnością nawet osoba dopiero rozpoczynająca wykonywanie stylizacji na paznokciach poradzi sobie z obsługą sprzętów i nauczy się kolejności postępowania w trakcie przedłużania i malowania paznokci.

 

Mercedes

Gdy dopiero zaczynasz wykonywać stylizacje na paznokciach i uczysz się podstaw budowania i dobierania kształtów płytki, warto zainwestować w sprzęt firmy Mercedes. To bardzo dobre urządzenie dla początkujących i tych, którzy dopiero poznają techniki poprawnego wykonywania manicure. Frezarki firmy Mercedes mają zakres obrotów od 0 do 20 000 na minutę. Istnieje możliwość zmiany obracania się frezu (albo w lewą albo w prawą stronę). To bardzo wygodne, ponieważ umożliwia dopasowanie sprzętu do obrabianej części stopy czy dłoni. Do zestawu bardzo często dołączane są frezy i kapturki pozwalające rozpoczęcie wykonywania stylizacji paznokci od razu po otwarciu pudełka. Obsługa sprzętu jest prosta i nie sprawi kłopotu nawet osobie, która pierwszy raz będzie miała do czynienia z frezarką.

SUNONE

Młodą i prężnie działającą marką jest SUNONE. Oprócz profesjonalnych frezarek do paznokci w ofercie ma lampy UV/LED, a także lakiery hybrydowe, kuferki na kosmetyki i akcesoria potrzebne do wykonania pełnej i profesjonalnej stylizacji paznokci. Do zakupionej frezarki możesz dobrać odpowiednie frezy (nakładki), aby móc wygodnie wykonywać pracę. Jeżeli będziesz mieć jakieś wątpliwości lub problem z doborem sprzętu, zawsze możesz zapytać i poprosić o pomoc pracowników i osoby związane z firmą. SUNONE ma bardzo dobry kontakt  z klientami i z pewnością udzielą Ci odpowiedzi i rozwieją wszelkie wątpliwości. Najważniejsze to sprecyzować swoje wymagania i przedstawić je specjaliście, który pomoże w odpowiednim wyborze.

 

Clavier

Clavier w swojej ofercie ma produkty nie tylko do stylizowania paznokci, ale także do makijażu i pielęgnacji ciała (masażery, depilatory). Szeroki wybór produktów umożliwia dobranie odpowiednich elementów zgodnie z wymaganiami konsumenta. Dzięki różnorodności każdy znajdzie coś dla siebie. Do frezarki dołączony jest zestaw frezów i kapturków umożliwiający rozpoczęcie opracowywania paznokci i skórek. Urządzenia firmy Clavier są bardzo proste w obsłudze. Czytelne oznaczenia sprawiają, że od razu wiadomo, co należy wcisnąć i przekręcić, aby sprzęt działał prawidłowo. Jak przy każdym innym sprzęcie na początku należy zapoznać się z nim i zrozumieć, w jaki sposób pracuje. To bardzo ważne, aby późniejsza praca przebiegała bez problemów i zakłóceń. Warto zaczynać od zastosowania jednej z najmniejszej wartości obrotów. Pozwoli to na poznanie, w jaki sposób frezarka pracuje i jak wygląda jej obsługa.

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments