Ostatnio aktualizowane: 26.10.20

 

W ciągu ostatnich lat cały czas na topie jest wykonywanie manicure hybrydowego. Wynika to z tego względu, że taka metoda stylizacji paznokci jest bardzo trwała, zdarza się, że utrzymuje się nawet do 4 tygodni. Z tego względu powstaje coraz więcej nowych marek produkujących lampy UV. Poniżej zaprezentowaliśmy zestawienie tych, które cieszą się najlepszymi opiniami wśród konsumentów.

 

Sunone

Sunone jest młodą, polską marką, która powstała w 2011 roku. Zajmuje się  produkcją profesjonalnych lamp do paznokci UV/LED, frezarek, lakierów hybrydowych oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów potrzebnych do wykonywania manicure hybrydowego. Do produkcji, każdego z oferowanych produktów firma stosuje najnowszą technologię. Wytwarzane urządzenia wyróżniają się bardzo wyjątkowym designem, który sprawia, że są niepowtarzalne. Są komfortowe też w użytkowaniu oraz gwarantują pracę na najwyższym poziomie. Lampy marki Sunone wyróżniają się tym, że emitują jasne, białe światło, które nie męczy wzroku użytkownika podczas pracy. W ich budowie użyte są żarówki LED-owe, które nie wymagają wymiany.

 

Cosnet

Cosnet jest marką zajmującą się dystrybucją urządzeń, mebli oraz wszelkiego rodzaju artykułów kosmetycznych. W jej ofercie możemy znaleźć takie produkty jak: lampy UV, frezarki, woskownice, myjki ultradźwiękowe, fotele, krzesła oraz łóżka kosmetyczne. Dzięki temu, że firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, możesz mieć pewność, że chcąc kupić któryś z jej produktów, uzyskasz fachową oraz bardzo profesjonalną obsługę. Marka dąży do tego, aby w jak największym stopniu usatysfakcjonować swoich klientów, dlatego wszystkie sprzedawane urządzenia przechodzą bardzo dokładną kontrolę jakości. Na bieżąco analizuje potrzeby kobiet w celu poszerzania wachlarzu oferowanych produktów, a także podwyższania ich jakości.

Semilac

Żaden ranking lamp UV nie jest kompletny bez produktów marki Semilac. Zajmuje się ona dystrybucją kosmetyków oraz urządzeń przeznaczonych do manicure i  makijażu. Firma produkuje m.in. lakiery hybrydowe, żele UV, akrylożele, lakiery do paznokci, lampy UV/LED, cienie do powiek, kredki do oczu, tusze do rzęs, pudry, bronzery, podkłady. Wytwarzając każdy z kosmetyków, producent dba o to, aby był on wykonany z najlepszych składników. Urządzenia takie, jak lampy UV/LED przechodzą szereg testów, które gwarantują niezawodność oraz skuteczność działania. Semilac działa na rynku międzynarodowym. Został odznaczony wieloma certyfikatami, m.in. Złoty Laur Klienta 2019, Złoty Laur Konsumenta 2019 oraz Diament Beauty 2018. 

 

Rio beauty

Rio beauty jest marką z ponad 30-letnim doświadczeniem. Działa ona na rynku międzynarodowym. Jej zasięgiem objęta jest Europa, Bliski Wschód oraz Ameryka i Australia. Firma zajmuje się produkcją urządzeń oraz wszelkiego rodzaju narzędzi i akcesoriów kosmetycznych. Producent jako główny cel postawił sobie tworzenie rozwiązań, które pomogą jego odbiorcom w spełnianiu codziennych potrzeb związanych z pięknem. Rio beauty uważany jest za „specjalistę od urody”. Został uznany także za pioniera w kategorii gadżetów kosmetycznych. Wynika to z tego względu, że producent jako pierwszy wprowadził na rynek system laserowego usuwania włosów. Produkowane przez markę produkty wnoszą do domowych zabiegów kosmetycznych dobrą jakość oraz wydajność. 

 

NeoNail

NeoNail jest jedną z międzynarodowych marek zajmujących się dystrybucją produktów do stylizacji oraz pielęgnacji paznokci. Cieszy się ona wielkim uznaniem wśród swoich klientów, ponieważ oferuje im innowacyjne oraz bardzo wyjątkowe produkty. W ofercie producenta znajdują się m.in. lakiery hybrydowe, lakiery klasyczne, pomadki, lampy UV, frezarki, oraz różnego rodzaju akcesoria potrzebne do przygotowania manicure. Od samego początku NeoNail stawiało na najwyższą jakość swoich produktów, a także rzetelną obsługę. Z tego względu firma szybko zdobyła wiernych odbiorców, którzy darzą ją wielkim zaufaniem. 

Clavier

Clavier jest jedną z polskich marek zajmujących się produkcją oraz dystrybucją produktów kosmetycznych. W jej ofercie znajdują się takie produkty jak: kępki rzęs, kleje do rzęs, wyposażenie salonów kosmetycznych, lampy UV/LED, frezarki do paznokci, lakiery oraz żele hybrydowe, pędzle do makijażu, kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji włosów. Skład każdego z kosmetyków jest skrupulatnie opracowany, aby nie powodować podrażnień skóry. Clavier dba o to, aby wszystkie kobiety czuły się pięknie, dlatego w ofercie ma same najwyższej jakości kosmetyki. Urządzenia, takie jak: lampy UV/LED oraz frezarki są poddawane testom jakości. Produkty wyróżniają się bardzo stylowym designem. Są komfortowe w użytkowaniu.

 

Esperanza

Esperanza jest marką założoną w 1997 roku. Działa na rynku międzynarodowym. Jest jednym z największych producentów zajmujących się produkcją oraz dystrybucją nośników danych, akcesoriów komputerowych oraz sprzętu RTV. W ofercie ma takie produkty jak: lampy UV, suszarki do włosów, blendery, ekspresy do kawy, maszynki do mielenia mięsa, latarki, golarki do ubrań itd. Celem producenta jest dostarczanie konsumentom urządzeń cechujących się wysoką jakością oraz zastosowaniem najnowszych technologii. Marka dba o to, aby każde z urządzeń przeszło testy gwarantujące niezawodne działanie oraz zapewniające komfort użytkowania.

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments