Ranking 5 najlepszych biustonoszy samonośnych w 2024

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Biustonosz Samonośny – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Przechodząc z pomocą paniom, które poszukują biustonosza samonośnego stworzyliśmy ranking biustonoszy samonośnych. W rankingu zostały umieszczone same najlepsze biustonosze samonośne, co zostało potwierdzone opiniami pań. Model który obecnie cieszy się największym powodzeniem to Biustonosz Samonośny B Stanik bez pleców dostępny z miseczką w rozmiarze B. Biustonosz ten ma kolor cielistego beżu, na ciele mocowany jest za pomocą specjalnego silikonu, dzięki czemu dobrze przylega i nie odznacza się pod ubraniem. Stanik jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Modelem o równie wysokim powodzeniu jest Biustonosz stanik PUSH UP 2 rozmiary Straps Bra. Został on wykonany metodą bezszwową, a materiałem wykonania jest nylon.

5 najlepszych biustonoszy samonośnych. Opinie w 2024 roku

 

Wszystkim, którzy nie wiedzą, jak wybrać właściwy model, polecamy nasz ranking biustonoszy samonośnych. Dzięki jego lekturze na pewno uda Ci się zakupić możliwie najlepszy produkt.

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

To biustonosz który się sprawdzi przy letnich sukienkach pozbawionych ramion i pleców. Mocuje się go za pomocą specjalnego silikonu, który przylega do biustu. Stanik nie odznacza się pod ubraniem.

Wady

Użytkowniczki przekazują że wewnętrzna, silikonowa część stanika, która stanowi element nośny, łatwo ulega zabrudzeniom. Dlatego za każdym razem po użyciu należy zabezpieczyć silikon specjalną folią zabezpieczającą dołączoną do stanika.

Podsumowanie

Model jest odpowiedni dla Pań noszących miseczkę B. Ma on regulowane wiązanie, dlatego możemy lekko unieść piersi do góry, aby optycznie wydawały się pełniejsze. Biustonosz nie krępuje ruchów, a jeśli prawidłowo go założymy, na pewno nie będzie się zsuwał.

Drugi wybór

Zalety

To model, który będzie przydatny przy wszelkiej odzieży nie zawierającej ramiączek. Wykonano go z nylonu metodą bezszwową, dlatego noszenie stanika jest komfortowe. Stanik jest dostępny w trzech kolorach czarnym, ecru i szarym

Wady

Część użytkowniczek przekazuje, że aby uzyskać uniesienie biustu, trzeba dość mocno zapiąć klamrę przednią. Często stwarza to dyskomfort zakresie oddychania i poczucia z swobody.

Podsumowanie

Model jest dostępny w szerokiej rozmiarówce. Stanik dopasuje zarówno bardzo szczupła pani, jak i ta o pełniejszych kształtach. Model będzie użyteczny przy odzieży z odkrytymi ramionami.

Rozważ też

Zalety

Biustonosz jest dostępny w kolorze czarnym i beżowym oraz w pełnej rozmiarówce, od miseczek A do D. Dodatkowa regulacja - to rozstaw miseczek, które zwiększa się lub zmniejsza sznurowaniem.

Wady

Wewnętrzna część nośna oparta jest na silikonie, zatem osoby uczulone na lateks i silikon nie będą w stanie produktu używać. Warstwa silikonowa mocno przywiera do piersi, tworząc u wielu użytkowniczek dyskomfort.

Podsumowanie

To biustonosz polecany do kreacji bez pleców i z odkrytymi ramionami. Biustonosz ładnie kształtuje piersi dając efekt push up. Materiałem jego wykonania jest gładka mikrofibra.

 

1. Biustonosz Samonośny B Stanik bez Pleców

 

Biustonosz samonośny B stanik bez pleców to produkt w kolorze beżowym, wykonany jest z poliamidu. Nie ma w nim fiszbin, a miseczki są gładkie. Biustonosz jest wygodny i nie widać go pod ubraniem, a równocześnie kształtuje i modeluje biust. Będzie idealny do letniej sukienki z odkrytymi ramionami i plecami.

Wnętrze stanika zostało pokryte specjalnym rodzajem silikonu, który powoduje że biustonosz dobrze przylega do ciała nie odznaczając się pod ubraniem, potwierdza to wykonany przez użytkowniczki test tych biustonoszy samonośnych. Przed dokonaniem zakupu warto sprawdzić jakie ten dobry biustonosz samonośny ma wymiary. Opisywany model ma wysokość miseczki mierzonej przez sam środek 12 cm, natomiast po bokach miseczka ma wysokość 13 cm.

Mierzona przy bokach szerokość miseczki wynosi 14 cm. Opinie jakie biustonosz samonośny zbiera wśród użytkowniczek są w większości pozytywne. W dużej mierze opinia zależy od dobrego dopasowania biustonosza. Biustonosz samonośny B stanik bez pleców to model, który obecnie cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientek.

 

Zalety

Dobre przyleganie: Miseczka wewnątrz pokryta jest specjalnym silikonem, który sprawia że biustonosz doskonale przylega do ciała. Dzięki temu nie widać go pod ubraniem.

Cielisty kolor: Stanik, mając kolor zbliżony do koloru ciała, czyli cielistego beżu, jest niewidoczny nawet pod półprzezroczystą odzieżą.

Modelowanie biustu: Konstrukcja stanika jest wykonana w taki sposób, że modeluje on biust układając go w atrakcyjny sposób.

Letnie wykorzystanie: Stanik szczególnie nadaje się do sukienek, które nie mają pleców oraz mają odkryte ramiona. Dzięki mocowaniu na silikon biust jest ładnie ukształtowany, podczas gdy stanika nie widać.

Sznurowanie: Miseczki ze sobą nie są połączone na trwałe. Są one ze sobą zesznurowane, dzięki czemu użytkowniczka może dopasować ich szerokość do własnej figury.

 

Wady

Delikatność mocowania: Ze względu na to, że silikon stanowiący mocowanie stanika na biuście jest substancją klejącą, po każdym użyciu trzeba go zabezpieczać specjalnie dołączoną folią. W przeciwnym wypadku stanik bardzo szybko przestanie przylegać do biustu.

 

 

 

 

2. Biustonosz stanik PUSH UP 2 Rozmiary Straps Bra

 

Biustonosz stanik PUSH UP 2 rozmiary Straps Bra To model samonośny wykonany z nylonu, o gładkich miseczkach nie zawierających fiszbin. Model ten przydatny będzie do każdego stroju z odkrytymi ramionami. Biustonosz samonośny push up ma regulowane zapięcie zarówno z tyłu jak i z przodu.

Przednie zapięcie pomaga unieść biust, w efekcie czego jest on bardziej wyrazisty. Ten biustonosz samonośny ma zarówno duże rozmiary jak i mniejsze. Dostępny jest bowiem od rozmiaru 32 z miseczką A i B do rozmiaru 38 z miseczkami C i D. Do wyboru użytkowniczek pozostaje również kolor. Biustonosz dostępny jest w kolorze czarnym, ecru i szarym.

Dopasowanie stanika do sylwetki odbywa się za pomocą przednich i tylnych zapięć, które są regulowane przy pomocy czterorzędowy haczyków. Model tego stanika został wykonany metodą bezszwową, zastosowany materiał jest oddychający i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Biustonosz stanik PUSH UP 2 rozmiary Straps Bra dzięki dopasowaniu do sylwetki daje wygląd jakby ta była szczuplejsza.

 

Zalety

Idealne dopasowanie: Stanik, za pomocą przednich i tylnych zapięć, pozwala na bardzo precyzyjne dopasowanie go do sylwetki. Zapewnia to komfort noszenia.

Kolorystyka: Model ten jest dostępny w trzech kolorach. Czarnym, ecru oraz szarym. Dzięki temu każda z pań dopasuje kolorystykę do własnych upodobań.

Rozmiarówka: Stanik jest dostępny w szerokiej rozmiarówce. Będzie więc użyteczny zarówno dla pań bardzo szczupłych potrzebujących rozmiaru 32 i miseczki A, oraz dla pań z większym biustem miseczką C oraz D w rozmiarze 38.

Komfort noszenia: Ze względu na fakt, że stanik wykonano metodą bezszwową, a także materiał jest oddychający i przepuszczający wilgoć na zewnątrz, użytkowanie stanika jest komfortowe.

Uniesienie biustu: Dzięki zastosowaniu przedniej klamry każda z użytkowniczek może w taki sposób ją zapiąć, aby uzyskać odpowiednie uniesienie biustu.

 

Wady

Uniesienie biustu: Nie zawsze uniesienie biustu odbywa się bezkosztowo. Aby uzyskać zadowalający efekt należy przednią klamrę spiąć dość mocno. Bywa że jest to mało komfortowe w noszeniu stanika i procesie oddychania.

 

 

 

 

3. Gatta 43499 Invisible Beauty Bra 01 biustonosz samonośny

 

Gatta 43499 Invisible Beauty Bra 01 biustonosz samonośny to produkt wykonany z gładkiej mikrofibry. Nie mamy tu ani ramiączek, ani zapięcia na plecach. Bowiem biustonosz samonośny Gatta to produkt mocowany bezpośrednio na biuście. Utrzymuje się on na nim dzięki silikonowej, wewnętrznej warstwie. Dzięki niej miseczka doskonale dopasowuje się do biustu.

Dodatkowym dopasowaniem będzie umieszczone z przodu, między miseczkami, sznurowanie. Dzięki niemu każda z pań dopasuje indywidualnie rozstaw miseczek. Przedstawiony model to biustonosz samonośny dla małego biustu jak i większego. Dostępny jest bowiem w rozmiarze A, B, C oraz D. Również panie mogą wybrać pomiędzy kolorem brązowym i czarnym. W składzie materiału z którego został biustonosz wykonany znajdziemy 88% poliamidu i 12% elastanu.

Wewnątrz jako element mocujący jest silikon. Dzięki niemu biustonosz ładnie modeluje i kształtuje biust. Użytkowniczki też mają świadomość że Gatta to producent uznany w sektorze bielizny damskiej, dlatego produkt cieszy się ich zaufaniem. Gatta 43499 Invisible Beauty Bra 01 biustonosz samonośny to produkt pochodzący od znanego producenta.

 

Zalety

Efekt push up: Biustonosz został ukształtowany w taki sposób, że jego założenie daje efekt push up. Dodatkowo zbliżyć lub oddalić od siebie piersi użytkowniczka może za pomocą sznurowania.

Rozmiarówka: Produkt jest kierowany do wszystkich pań, bowiem dostępne rozmiary zaczynają się od miseczki A i kończą na rozmiarze D. 

Przyjemny dotyk: Stanik wykonano z miękkiej mikrofibry, w której składzie znajdziemy 88% poliamidu i 12% elastanu. Wnętrze jest wyłożone silikonem. 

Kolorystyka: Biustonosz jest dostępny w kolorze czarnym i cielisty – beżowym. Zatem łatwo go będzie dobrać do stroju w jakim chcemy wystąpić. 

 

Wady

Nie dla uczulonych: Ze względu na to, że biustonosz utrzymuje się na piersiach za pomocą silikonu przywierającego do biustu, osoby uczulone na lateks i silikon nie będą mogły używać tej bielizny. 

 

 

 

 

4. Biustonosz Silikonowy Samonośny Z Ramiączkami Julimex

 

Biustonosz Julimex z Ramiączkami ma miękkie, silikonowe miseczki, które są dostępne w rozmiarze od A do D. To oznacza, że można tak dobrać stanik, aby idealnie pasował. Specjalna konstrukcja modelu daje możliwość przypięcia do niego ramiączek, aby czuć się pewniej i zapobiec odklejeniu się go po wykonaniu gwałtownego ruchu.

Co ciekawe, stanik nie ma sznurowania tylko praktyczne zapięcie. Zakładanie go nie jest skomplikowane. Wystarczy przyłożyć miseczki do piersi, a następnie połączyć je ze sobą. Biustonosz dobrze dopasowuje się do naturalnego odcienia skóry, trudno jest go zauważyć nawet pod bluzką uszytą z prześwitującego materiału.

Kobiety chwalą model Julimex z Ramiączkami głównie za to, że daje możliwość optycznego powiększenia biustu. Przypięte do stanika ramiączka można założyć na ramiona, ewentualnie owinąć wokół talii, aby zyskać pewność, że bielizna nie będzie się zsuwać. To według wielu kobiet praktyczne rozwiązanie.

Julimex z Ramiączkami to biustonosz w beżowym kolorze. Ma on silikonowe miseczki, do wyboru są 4 rozmiary, od A do D.

 

 

 

 

5. Biustonosz Samonośny Julimex BS-05 WOW!

 

Na każdą okazję sprawdzi się biustonosz samonośny Julimex BS-05 WOW!, ponieważ jest niewidoczny pod ubraniem. Można założyć go do każdej kreacji, również mocno wyciętej sukni bez ramiączek. Stanik wykonano z mieszanki poliuretanu, poliestru i silikonu, co sprawia, że jest wytrzymały. Produkt dobrze dopasowuje się do ciała, mocno do niego przylegając. Beżowy kolor stanika sprawia, że bielizna jest niewidoczna pod ubraniem.

Stanik samonośny delikatnie unosi biust, nadając mu ładny kształt. Produkt wizualnie powiększa biust. Specjalne wiązanie, umieszczone między miseczkami, ułatwia nadanie bieliźnie pożądanego kształtu. Założenie stanika jest bardzo proste. Wystarczy jedynie przyłożyć go do piersi i mocno docisnąć. Produkt nadaje się do wielokrotnego użytku, w zależności od rodzaju skóry, można wykorzystać go nawet 30 razy.

Konsumenci są zadowoleni z zakupu stanika samonośnego Julimex, ponieważ jest wygodny, estetyczny i ładnie unosi biust. Kobiety, które zakupiły produkt są zadowolone z efektu push-up. Stanik dobrze utrzymuje się na miejscu, również podczas tańca, czy innych wymagających aktywności.

Biustonosz samonośny Julimex BS-05 WOW! dostępny jest w kilku rozmiarach. Można wybrać spośród wariantów: A, B, C i D. Dzięki temu każdy dopasuje produkt do swoich preferencji i rozmiaru.

 

 

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaki biustonosz samonośny kupić?

 

Biustonosz samonośny doskonale sprawdza się, gdy kobieta zakłada sukienkę odkrywającą ramiona lub bluzkę bez pleców. Taki rodzaj bielizny pozostaje niezauważalny, jednocześnie daje poczucie komfortu. Co najważniejsze, biustonosz tego typu podnosi biust, przez co ten prezentuje się bardzo ładnie. Aby ułatwić Ci zakupy i przestrzec przed inwestycją w kiepskiej jakości model, przygotowaliśmy ten poradnik, w którym znajdziesz odpowiedź na pytanie: jaki biustonosz samonośny wybrać?

Jak dobrać odpowiedni rozmiar?

Według statystyk około 60% Polek ma źle dobrany biustonosz. Kobiety mają problem z wybraniem odpowiedniego rozmiaru. Niestety bardzo często decydują się na zakup mniejszych modeli. Wielokrotnie wybierają mniejszą miseczkę i większy obwód niż powinny, a przez to bielizna nie podtrzymuje piersi i te nie wyglądają zbyt dobrze. W wielu przypadkach okazuje się to jednak problemem, dlatego przed zakupem jakiegokolwiek modelu, niezależnie czy jest to stanik sportowy, do karmienia, klasyczny czy push-up, należy się dokładnie zmierzyć.

Należy pamiętać, że producenci stosują własne tabele rozmiarów, więc nie można określić rozmiaru i zawsze się nim kierować. Gdy już będziesz znała swoją miseczkę, dopiero wtedy warto przystąpić do mierzenia staników. W innym wypadku stracisz dużo czasu. Nie inaczej jest w przypadku biustonoszy samonośnych. Aczkolwiek w tym wypadku zakup może okazać się trudniejszy, gdyż nie każdy sklep umożliwia mierzenie tego typu bielizny. Chodzi o względy higieniczne. Dlatego warto zmierzyć zwykłe modele tego samego producenta i na tej podstawie wybrać biustonosz samonośny.

 

Rodzaje

Ten typ  bielizny, jak każdy inny, występuje w wielu wariantach. Różnią się one od siebie pod względem kształtu oraz wykonania. Stąd wyróżniamy staniki:

Klasyczne – tradycyjny model biustonosza samonośnego. Różni się on od zwykłego stanika tym, że nie posiada ramiączek oraz zapięcia na plecach. Taki produkt wykonany jest z tworzywa sztucznego, które jest bezpieczne dla naszej skóry. W zależności od modelu, w sklepach znajdziemy produkty podnoszące biust i te normalne.

Naklejki – choć nie jest to do końca stanik, jest to doskonała alternatywa biustonosza samonośnego. Jest to produkt, który występuje w postaci dwóch naklejek na brodawki. Skórę należy dokładnie przygotować przed naklejeniem produktu. Doskonale będzie pasować do przezroczystej bielizny oraz koszulki. Takie naklejki są bardzo wygodne, jednak w żaden sposób nie podnoszą biustu.

Wiązane – specjalne wiązanie między dwoma miseczkami przypomina gorset. Po dokładnym naklejeniu wystarczy ścisnąć klamrę i przesunąć ją po sznurku do góry. W szybki i prosty sposób biust momentalnie się podnosi, dzięki czemu uzyskujemy piękny dekolt. Taki stanik jest niezauważalny pod ubraniem, a jednocześnie bardzo wygodny.

 

Wykonanie – jaki biustonosz samonośny jest najlepszy?

Kupując biustonosz samonośny, koniecznie zwróć uwagę na jakość wykonania danego produktu. Choć do produkcji tego typu bielizny zawsze wykorzystuje się tworzywo sztuczne, jak np. silikon, to modele różnią się od siebie pod kilkoma względami. Mowa tutaj przede wszystkim o warstwie oddychającej. Jest to niewielki fragment, który przeznaczony jest konkretnie na brodawkę. Ma to zapewnić komfort oraz odpowiednie dotlenienie skóry. Niektóre biustonosze takich warstw niestety nie posiadają.

 

Wygląd

Choć wygląd w przypadku biustonoszy wydaje się być istotną kwestią, inaczej jest jednak w przypadku staników samonośnych. Takie produkty w domyśle mają pozostawać niezauważalne, dlatego im bardziej są zamaskowane tym lepiej. Z tego względu, producenci rezygnują z tworzenia biustonoszy z detalami, które mogłyby się odznaczać pod ubraniem. Jedynie w przypadku naklejek jest inaczej. Choć i one mają pozostać niezauważalne, to w sklepach mimo wszystko znajdziemy modele w różnych kształtach i kolorach, jak np. serduszka, kwiatki, kółka czy kwadraty.

 

Jak zakładać?

Najlepszy biustonosz samonośny to produkt, który jest nie tylko funkcjonalny, ale również łatwy w zakładaniu. Pamiętaj, że posiada on lepką warstwę, która ma dokładnie przylegać do biustu. Z tego powodu należy przyklejać stanik na oczyszczoną skórę. W dniu, w którym zamierzasz ubrać taki biustonosz zrezygnuj z balsamów i kremów w okolicy dekoltu. Takie kosmetyki natłuszczą skórę i spowodują ślizganie się bielizny, czego konsekwencją będzie odklejenie się biustonosza. Zanim jednak zaczniesz zakładać stanik, delikatnie zwilż skórę, aby zapewnić lepszą przyczepność.

Jak dbać o biustonosz samonośny?

Biustonosz samonośny jest wykonany z tworzywa sztucznego, dlatego jego pielęgnacja może się wydawać dość problematyczna. Zamiast wkładać produkt do pralki, wystarczy przemyć go naturalnym mydłem. Do pielęgnacji tego typu bielizny nie polecamy stosowania innych produktów, takich jak: szampony, odżywki, balsamy, etc., ponieważ mogą one uszkodzić strukturę biustonosza, przez co stanik straci swoje właściwości.  Szczególną uwagę przywiąż do warstwy klejącej, która miała kontakt ze skórą oraz potem.

 

Biustonosze samonośne w dobrych cenach

Cena biustonoszy samonośnych zależy przede wszystkim od producenta oraz jakości wykonania produktu. Najtańsze są z pewnością naklejki na brodawki, które możemy kupić już za ok. 30 złotych. W przypadku całych staników czy modnych ostatnio modeli wiązanych, koszt zakupu jest znacznie wyższy i wynosi, co najmniej 80 złotych.

 

 

Jak zakładać biustonosz samonośny?

 

Biustonosz samonośny przydaje się szczególnie latem, kiedy często nosimy zwiewne sukienki z dużym dekoltem i nie chcemy, aby cokolwiek nam wystawało. Produkt ten okazuje się także niezastąpiony do wieczornych kreacji. Można zauważyć, że od dłuższego czasu coraz więcej kobiet decyduje się na noszenie biustonoszy samonośnych, niemniej jednak wciąż wiele z nich nie wie, jak zakładać tego typu stanik, aby czuć komfort i pewność niezależnie od sytuacji.

Jak biustonosz samonośny trzyma się skóry?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z tym, czy tego typu biustonosz to dobry wybór, powinnaś wiedzieć, że dobrej jakości modele są zrobione w taki sposób, że ściśle przylegają do skóry, a w związku z tym nie ma obaw, że materiał będzie odstawał lub, co gorsza, zsuwał się po skórze. Miseczki od wewnętrznej strony są pokryte specjalnym żelem, który dobrze przykleja się do piersi, a tym samym mamy zagwarantowane ich idealne podtrzymanie. Nie musisz się martwić o to, że na skutek działania kleju dojdzie do podrażnienia delikatnej skóry. Musisz jednak pamiętać o tym, aby wybierać staniki od sprawdzonych producentów. Warto dowiedzieć się, jaki biustonosz samonośny jest polecany przez kobiety, aby w ten sposób wybrać najlepszy model, z którego będziesz zadowolona. Produkt renomowanej marki nie tylko dobrze unosi i podtrzymuje piersi, ale też zapewnia im stały dostęp świeżego powietrza, więc noszenie tego typu stanika nawet w bardzo wysokiej temperaturze nie powoduje dyskomfortu.

 

Jak przygotować skórę do założenia biustonosza samonośnego?

Przed przystąpieniem do zakładania biustonosza samonośnego musimy pamiętać o kilku kwestiach. Przede wszystkim należy dokładnie oczyścić skórę, aby zapewnić sobie maksymalną higienę. Nie zaleca się, aby w tym samym dniu stosować balsamy nawilżające lub inne środki, które mogą powodować, że skóra będzie lepka, a w konsekwencji żelowe nakładki nie będą mogły się do niej dostatecznie dobrze przykleić. W efekcie stanik nie będzie gwarantował tak dobrego podtrzymania, jak powinien. Zaletą jest to, że nie trzeba stosować żadnych dodatkowych preparatów. Wystarczy tylko dokładnie umyć skórę za pomocą zwykłego żelu i dokładnie ją osuszyć.

 

Zakładanie biustonosza samonośnego

Zastanawiasz się, jak założyć biustonosz samonośny? Nie jest to trudne zadanie, więc nie powinnaś mieć problemu z jego wykonaniem. Musisz jednak robić to dokładnie, bo tylko wtedy będziesz mogła mieć pewność, że nawet podczas intensywnego ruchu, stanik nie będzie się zsuwał, a Twoje piersi będą wyglądać atrakcyjnie. Pierwszym krokiem, o którym wspomnieliśmy w akapicie powyżej, jest dokładne umycie i osuszenie skóry. Następnie należy zdjąć osłonkę z biustonosza, a jeśli ma on sznurowanie, należy je poluzować. Kolejnym krokiem jest dopasowanie miseczki do naszych piersi. Jeśli będziemy pewne, że takie ułożenie biustonosza jest odpowiednie, możemy przycisnąć go do skóry i odczekać chwilę. W razie konieczności możemy odkleić stanik i przykleić go ponownie. Ostatnim krokiem w przypadku modeli ze sznurowaniem jest jego ściągnięcie. Pamiętajmy, że tego typu staniki nie tylko utrzymują piersi, ale też sprawiają, że optycznie stają się one większe. Osłonkę, która pozostanie nam po założeniu biustonosza warto zachować, ponieważ zabezpiecza ona przed wysychaniem żelu w trakcie przechowywania akcesorium.

 

 

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Halina

May 9, 2022 at 10:33 am

szukam biustonosza 80 I samonośnego lub zapinanego z przodu na 1 lub 2 haftki czy rzepy.

Odpowiadać
Zespół PięknoKobiety.com

May 18, 2022 at 11:56 am

Dzień dobry,

Niezmiernie nam przykro, ale do tej pory nie zetknęliśmy się z biustonoszem samonośnym w tym rozmiarze. Jeśli w najbliższym czasie taki się pojawi będziemy o Pani pamiętać.

Pozdrawiamy,
Zespół PięknoKobiety.com

Odpowiadać