Ostatnio aktualizowane: 25.07.21

 

 

Falownice do włosów Babyliss – ranking

 

 

BaByliss PRO BAB2369TTE

 

BaByliss PRO BAB2369TTE to falownica jonowa najnowszej generacji, która pozwala uzyskać efekty niczym z salonu, niezależnie od doświadczenia użytkownika w pracy z podobnymi produktami. Urządzenie zostało wyposażone w powłokę tytanowo-turmalinową, która zamyka łuski włosów i nie niszczy ich.

Podczas tworzenia falownicy miano na uwadze wszystkie typy włosów, przez co możemy regulować temperaturę w miarę naszych potrzeb: od włosów mocnych i gęstych (210 st. C), przez włosy normalne (180 st. C) do włosów cienkich i skłonnych do uszkodzeń (kolejno 160 st. C i 140 st. C). Produkt posiada kabel obrotowy o długości 2,7 m.

Urządzenie to jest wyposażone w funkcję jonizacji, która dba o nasze włosy – sprawia, że są miękkie i lśniące. Opinie o produkcie są bardzo pozytywne. Użytkownicy chwalą sobie szybkość nagrzewania urządzenia i dokładność osiąganej temperatury.

 

 

 

 

BaByliss 2269TTE

 

Model 2269TTE to falownica do włosów Babyliss w dobrej cenie, która pozwoli nam uzyskać profesjonalne efekty już w kilka chwil. Tytanowo-turmalinowa powłoka osłania 3 rurki o średnicach kolejno 22 mm – 19 mm – 22 mm, które składają się na element grzejny. Moc urządzenia to 110 W.

Aby dostosować produkt do potrzeb i wymagań jak największej liczby użytkowników urządzenie jest wyposażone w 5 różnych ustawień temperatury – 140 st. C dla włosów farbowanych, cienkich i delikatnych, aż do 220 st. C dodanych z myślą o włosach mocnych i grubych. Funkcja jonizacji zapewnia nam zdrowy wygląd włosów i ich łatwe rozczesywanie.

Podczas tworzenia uchwytu falownicy zastosowano materiał termoizolacyjny, a dodatkowo wbudowane podparcie pozwala nam na bezpieczne odłożenie urządzenia na blat, bezpośrednio po jego użyciu. Kabel obrotowy, w który wyposażony jest produkt Babyliss ma długość 2,7 m. Opinie na temat modelu 2269TTE są bardzo pozytywne, konsumentki są zachwycone uzyskanymi efektami falowania.

 

 

 

 

Babyliss Pro BAB2469TTE

 

Lokówko-falownica Babyliss Pro BAB2469TTE jest wyposażona w generator jonów, który zapewnia włosom nie tylko zdrowy wygląd, ale także sprawia, że stają się one łatwe w rozczesywaniu i układaniu. Na element grzejny produktu składają się rurki o średnicy 19 mm, które nagrzewają się w kilkanaście sekund – dzięki zastosowaniu Advanced Heat Management System.

Cyfrowy wyświetlacz daje nam możliwość kontroli temperatury, której dokładność wynosi aż 0,5 stopnia C. Zależnie od struktury włosa, mamy do wyboru cztery różne ustawienia temperatury produktu, które mogą wynieść od zaledwie 140 st. C aż do 210 st. C. Końcówki z izolacją oraz wbudowany wspornik pozwolą nam na bezpieczną pracę. Dobrze wyprofilowany uchwyt sprawia, że stylizacja włosów nie jest męcząca dla użytkownika.

Urządzenie to zostało wyposażone w powłokę tytanowo-turmalinową oraz przewód długości 2,7 m. Użytkownicy sądzą, że jest to produkt godny polecenia, który zapewnia dobre efekty bez narażania włosów na zniszczenie.

 

 

 

Jaką falownicę do włosów Babyliss wybrać?

 

Ostatnimi czasy powstaje coraz więcej urządzeń służących do modelowania włosów w domowym zaciszu. Daje nam to nie tylko większą swobodę działania, ale także i szersze pole manewru. Obecnie w domu możemy ułożyć całą gamę fryzur niezależnie od pory dnia. Jednym z najnowocześniejszych produktów stylizacyjnych jest falownica do włosów.

 

W poniższym zestawieniu skupimy się na produktach marki Babyliss, której historia zaczęła się 50 lat temu w paryskiej dzielnicy Montmartre – to tu została stworzona pierwsza na świecie lokówka elektryczna. Kwestią czasu było wprowadzenie urządzenia do sprzedaży i jego popularyzacja. Firma Babyliss jest także odpowiedzialna za wprowadzenie trymerów i strzyżarek, które zaprojektowano z myślą o mężczyznach.

W obecnych czasach mamy do wyboru pełen wachlarz różnych powłok falownic – powstały one po to, aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów. Najpopularniejsze z nich to: turmaliny, tytan, ceramika czy teflon. Do najnowszej technologii należy również powłoka diamentowa. Firma nieustannie wprowadza innowacyjne rozwiązania mające na celu ochronę naszych włosów.

Wybierając idealną falownicę dużą uwagę musimy także zwrócić na temperaturę osiąganą przez urządzenie. Teoretycznie, im wyższa jest temperatura, tym trwalsze są efekty, ale czy na pewno? Wszystko zależy od struktury włosa. Jeśli nasze pasma są delikatne i cienkie w swojej strukturze powinniśmy się zadowolić niższymi temperaturami, które nie uszkodzą naszych włosów. Jeśli natomiast nasze pasma są grube lub chropowate, dla uzyskania idealnego efektu powinniśmy zwrócić uwagę na sprzęt osiągający wyższe temperatury. Oczywiście, na chwilę obecną większość falownic posiada wbudowaną regulację temperatury, co okazuje się bardzo praktyczne.

Najlepsza falownica do włosów Babyliss w 2021 roku szybko się nagrzewa i jest bezpieczna w użyciu. Produkty droższe posiadają wmontowane zabezpieczenia, które będą informować nas o czasie niezbędnym do wykonania fali, przez co nie będziemy trzymać urządzenia zbyt długo na włosach. Tym samym nie będziemy narażać naszych włosów na zbędne przegrzanie.

Konsumenci twierdzą, że najlepsze falownice do włosów Babyliss wyposażone są w przewód długości ok. 3 m, warto jednak to zweryfikować. Pamiętajmy, że im krótszy jest kabel, tym nasze ruchy są bardziej ograniczone.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ