Ostatnio aktualizowane: 08.05.21

 

Lampa UV Diamond Sensor LED 36W to propozycja z pierwszego miejsca w naszym zestawieniu. Urządzenie zostało dobrze ocenione przez wiele kobiet. Przyznały one, że sprzęt działa sprawnie i pozwala na równomiernie oraz skuteczne utwardzanie lakieru hybrydowego. Model ma funkcję timera, który można ustawić na 10, 30 lub 60 sekund, w zależności od potrzeb. Służące do tego przyciski znajdują się z tyłu obudowy i nie zacinają się, więc obsługa urządzenia przebiega bez problemów. Lampa UV LED może być używana zarówno w domu, jak i w salonie, w którym wykonuje się stylizację paznokci. Model ma zdejmowane dno, a to ułatwia utrzymanie go w czystości. W rankingu poniżej znajdziesz też opisy równie ciekawych i efektywnie działających sprzętów. Inną, godną uwagi lampą o mocy 36 W jest SUNONE SUN9. Światło emitowane przez lampę nie jest szkodliwe dla oczu, a utwardzanie lakieru z jej pomocą jest bardzo łatwe.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Lampa UV LED jest przeznaczona do użytku domowego, ale można z niej korzystać także w salonach piękności. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, bez problemu można wybrać czas naświetlania. Z tyłu znajdują się przeznaczone do tego, dobrze oznaczone przyciski.

Wady

Czytając niektóre recenzje można dojść do wniosku, że obudowa jest podatna na zarysowania, dlatego też po pewnym czasie sprzęt może nie wyglądać tak dobrze, jak zaraz po zakupie.

Podsumowanie

Mimo drobnych wad urządzenie jest dobrze oceniane przez użytkowniczki. Moc lampy wynosi 36 W. Model jest dostępny w kilku kolorach: czerwonym, białym, czarnym i różowym. Wymiary produktu to: 17,5 cm x 15,5 cm x 8,1 cm.

Drugi wybór

Zalety

Światło emitowane przez sprzęt jest bezpieczne dla oczu. Lampa jest wyposażona w wyświetlacz, dzięki któremu można się dowiedzieć, ile czasu trzeba trzymać dłoń w środku. Urządzenie jest nieduże, więc można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce.

Wady

Niektóre osoby uważają, że po pewnym czasie diody mogą się zepsuć i spada wydajność naświetlania. Użytkownicy zaznaczają, że zaczynają one migać.

Podsumowanie

Lampa jest wyposażona w 21 diod. Ich moc całkowita wynosi 36 W. Sprzęt jest zasilany sieciowo. Jest on dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Lampa nadaje się do utwardzania lakieru zarówno na stopach, jak i na dłoniach.

Rozważ też

Zalety

Lampa jest wyposażona w sensor ruchu, więc włącza się od razu po włożeniu do niej ręki lub stopy. Sprzęt szybko utwardza lakier na paznokciach. Ma on ciekawy design, który wzbudza uwagę innych osób. Lampa jest solidnie wykonana.

Wady

Według niektórych opinii kabel zasilający jest stosunkowo krótki. Jeżeli nie chcesz, aby sprzęt znajdował się tuż przy gniazdku, to będziesz musiał użyć przedłużacza. Dla niektórych może to być niewygodne.

Podsumowanie

Urządzenie jest dostępne w wersji białej i czarnej. Jest ono wyposażone w sensor ruchu, a także w automatyczny wyłącznik (10, 30 i 60 sekund). Lampa utwardza lakier akrylowy, hybrydowy oraz żelowy.

 

 

Lampy UV LED 36w – ranking

 

 

Diamond Sensor LED 36W Ruchu Timer

 

Dobrą lampą UV LED wybieraną przez wiele użytkowniczek jest model Diamond o mocy równej 36 W. Ma on sensor ruchu, co oznacza, że sprzęt włącza się automatycznie po umieszczeniu ręki w tunelu. Jest to wygodne rozwiązanie, które usprawnia pracę. Ponadto urządzenie ma timer, więc można ustawić czas jego działania na 10, 30 lub 60 sekund.

Dokładne wymiary lampy UV LED to: 17,5 cm x 15,5 cm x 8,1 cm, więc nie zajmuje ona dużo miejsca. Przewidywany przez producenta czas pracy urządzenia wynosi do 50 tysięcy godzin. Sprzęt jest polecany zarówno do użytku domowego, jak i osobom, które profesjonalnie zajmują się stylizacją paznokci.

Do zalet sprzętu użytkowniczki bez wahania zaliczają atrakcyjny stosunek ceny do efektywności działania. Za kilkadziesiąt złotych można kupić lampę UV LED, która równomiernie utwardza lakier hybrydowy i zapewnia jego trwałość na długi czas.

Diamond Sensor LED do paznokci o mocy równej 36 W. Urządzenie ma timer, który można ustawić na 10, 30 lub 60 sekund.

 

Zalety

Timer: Wielu osobom do gustu przypadła funkcja timera, dzięki której stylizacja paznokci przebiega bez większego problemu. Można wybrać czas pracy urządzenia (10, 30 lub 60 sekund) naciskając odpowiedni przycisk znajdujący się z tyłu obudowy.

Przeznaczenie: Model można uznać za uniwersalny sprzęt do stylizacji paznokci, ponieważ jest on przeznaczony zarówno do domowego użytku, jak i korzystania z niego w profesjonalnym salonie piękności.

Detektor ruchu: Lampa UV LED ma detektor ruchu, co oznacza, że włącza się automatycznie, kiedy włożymy rękę do tunelu. Nie trzeba naciskać żadnego dodatkowego przycisku, aby sprzęt zaczął działać.

Zdejmowane dno: Model ma zdejmowane dno, a to przydaje się zarówno podczas zabiegu pedicure, jak i czyszczenia produktu.

Różne kolory: Lampa jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych: białej, czerwonej, czarnej i różowej.

 

Wady

Jakość wykonania obudowy: Pojedyncze osoby wskazują, że obudowa jest podatna na zarysowania, dlatego stosunkowo szybko traci swój początkowy, elegancki wygląd.

 

 

 

 

SUNONE SUN9

 

Jeżeli chcesz korzystać z lampy do utwardzania lakieru na paznokciach, to koniecznie wybierz SUNONE SUN9, niewielki sprzęt, który ustawisz na niewielkim stoliczku, a nawet zabierzesz do klientki. Bez problemu możesz korzystać z niego w domowych warunkach. Lampa jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych.

Urządzenie ma opływowy kształt i prezentuje się bardzo ładnie. Na obudowie znajduje się wyświetlacz, który pokazuje, ile sekund zostało do zakończenia utwardzania. Warto dodać, że światło generowane przez sprzęt nie ma negatywnych właściwości, jeżeli chodzi o zdrowie oczu (i ich nie męczy).

Obsługa modelu nie jest skomplikowana. Atutem, na który zwracają uwagę użytkownicy, jest możliwość włożenia całej ręki do środka lampy. Zmieści się w niej również stopa, więc utwardzanie lakieru nie zabiera zbyt dużo czasu. Utwardzanie jest ułatwione dzięki odpinanej dolnej części, która trzyma się na magnes.

SUNONE SUN9 to lampa dostępna w trzech wersjach kolorystycznych. Ma ona 21 diod LED. Jest to urządzenie sieciowe. Model jest wyposażony w specjalny wyświetlacz. Jest to dobra lampa UV LED 36 W do 70 zł.

 

Zalety

Rozłożenie diod: Diody zostały rozłożone w taki sposób, że wierzch oraz boki paznokci są odpowiednio utwardzone już po jednym utwardzaniu. Dodatkowo w środku jest tyle miejsca, że można utwardzać lakier na kciuku.

Światło: Producent postarał się o to, aby urządzenie generowało białe światło. Jest ono takiego typu, że nie męczy wzroku i dzięki temu lampa idealnie nadaje się do tego, aby używać jej w salonie.

Wyświetlacz: Na górze urządzenia znajduje się wyświetlacz, który pokazuje dokładny czas utwardzania.

Design: Lampa prezentuje się bardzo ładnie, a na dodatek nie zajmuje zbyt wiele miejsca w salonie czy w domu. Poza tym można wybrać jedną z trzech wersji kolorystycznych.

 

Wady

Kabel: Wielu użytkowników uważa, że kabel urządzenia jest zdecydowanie za krótki. Czasem bez przedłużacza użytkowanie lampy jest dość uciążliwe.

 

 

 

 

Esperanza EBN002W

 

Esperanza EBN002W to lampa o mocy 36 W (ma 12 żarówek LED). Dzięki prezentowanemu sprzętowi można utwardzać lakier na dłoniach oraz na stopach. Wystarczy odczepić część, która znajduje się na spodzie, a w środku umieścić stopę. Element ten jest zaczepiony na magnes. Sprzęt jest dostępny w dwóch wersjach: czarnej i białej.

Urządzenie ma sensor ruchu i włącza się dokładnie w momencie, kiedy do środka wkładamy dłoń lub stopę. Można również ustawić utwardzanie na dany czas, a do wyboru jest 10, 30 albo 60 sekund. Możliwość wyboru jest ceniona przez wielu użytkowników.

Urządzenie jest zasilane sieciowo. Ma ono ciekawy kształt przedstawiający kilka brył skupionych ze sobą w jednym miejscu. Wiele kosmetyczek uważa, że obsługa lampy nie jest skomplikowana i nie sprawia problemów, nawet jeżeli jest to pierwszy sprzęt tego typu w Twoich dłoniach. Podoba im się również możliwość szybkiego utwardzania lakierów.

Esperanza EBN002W to lampa z 12 diodami LED. Jest ona przystosowana do utwardzania lakierów żelowych oraz akrylowych. Z pomocą lampy można utwardzać lakier na paznokciach u rąk oraz u stóp.

 

Zalety

Automatyka: Test lamp UV LED 36 W wykazał, że sensor ruchu włącza się od razu wtedy, kiedy wkładamy rękę do środka. Następnie po określonym czasie lampa się automatycznie wyłącza.

Możliwość: Za sprawą zdejmowanego dołu można utwardzać lakier na stopach. Ważne jest, że sprzęt pozwala zdecydować o czasie utwardzania (10 sekund, 20 sekund, 30 sekund).

Design: Lampę wyróżnia niespotykany design. Ma ona korpus w kształcie brył, co jest rzadko spotykane wśród produktów tego typu.

 

Wady

Przewód: Zbyt krótki przewód sprawia, że konieczne jest korzystanie z przedłużacza. Alternatywnie musimy znajdować się bardzo blisko gniazdka.

 

 

 

 

Jaką lampę UV LED 36 W wybrać?

 

Od dłuższego czasu malowanie paznokci lakierami hybrydowymi jest bardzo popularne. Tym co przekonuje kobiety do wykonania tego zabiegu jest niewątpliwie trwałość powłoki. Paznokcie wyglądają nienagannie nawet do 3 tygodni. Kiedyś lampy potrzebne do wykonywania manicure były dostępne tylko w salonach kosmetycznych. Obecnie każda z Pań może pozwolić sobie na ich zakup. W związku z dużym zainteresowaniem tego typu sprzętem, producenci dostarczają na rynek coraz to nowsze modele. W rezultacie wiele osób nie wie, na jaki model się zdecydować. Aby pomóc w wyborze, przygotowaliśmy artykuł, w którym znajdziesz cenne informacje. Postanowiliśmy także przedstawić 2 najlepsze lampy UV LED 36 W.

Lampy o mocy 36 W dobrze radzą sobie z utwardzaniem lakieru. Skracają także czas naświetlania, co w efekcie sprawia, że malowanie paznokci zajmuje mniej czasu. Jeśli więc chcesz, aby zadowalający efekt utrzymał się przez długi czas, rekomendujemy zakup urządzenia o mocy 36 W. Sprzęt wyposażony w lampy UV oraz diody LED jest bardziej funkcjonalny. Przy jego użyciu utwardzisz nie tylko hybrydy, ale także żele. Znacznie rozszerza to możliwości i pozwala przygotować paznokcie, o których zawsze marzyłaś.

Ważną kwestią jest wydajność lampy. Na opakowaniu znajdziemy informacje o tym, ile godzin żywotności mają zamontowane w środku żarówki. Wartość ta powinna wynosić od 30 tysięcy godzin wzwyż. Równie istotny jest czas naświetlania. Wybieraj urządzenia, które oferują możliwość wyboru. Dużą popularnością cieszą się modele z naświetlaniem 10, 20 i 30 s. W porównaniu z innymi dostępnymi na rynku wariantami (np. 120 s) pozwalają zaoszczędzić dużo czasu.

Jako że jest to produkt dla kobiet, wiele z nich uważa, że najlepsza lampa UV LED 36 W w 2021 roku powinna mieć atrakcyjny design. Często produkty te wykorzystywane są przez kosmetyczki w profesjonalnych salonach piękności. Warto więc wybierać modele, które mają prosty, a jednocześnie elegancki wygląd. Przed zakupem sprawdźmy także długość kabla zasilającego. Jeśli będzie on zbyt krótki, wykonywanie manicure może być uciążliwe. Weźmy pod uwagę także wielkość lampy. Musi być ona dostatecznie duża, aby zmieścić całą dłoń.

Subskrybuj
Notify of
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments