Najlepszy trymer damski do bikini

Ostatnio aktualizowane: 13.04.24

Co prawda jest wiele różnych metod depilacji okolic bikini, ale nie każda z nich jest dostatecznie skuteczna. Poza tym po wypróbowaniu niektórych sposobów może pojawić się problem z podrażnioną skórą lub wrastającymi włoskami. Warto zastanowić się nad zakupem specjalnego trymera, który zapewnia komfortową depilację. Za najlepszy model w 2024 roku konsumentki uznały Remington WPG4035. To zasilany akumulatorowo sprzęt, który może być używany nie tylko na sucho, ale i na mokro. Głowica jest pokryta antybakteryjną powłoką, co gwarantuje odpowiedni poziom higieny. Do trymera dołączono szczotkę złuszczającą służącą do usuwania martwego naskórka. Należy wspomnieć też o tym, że po naładowaniu akumulatora urządzenie działa do 30 minut, co z pewnością wystarczy, aby precyzyjnie przyciąć lub pozbyć się włosków. Drugi pod względem popularności jest sprzęt Philips Satinelle Prestige BRE650/00 z sieciowo-akumulatorowym zasilaniem. W komplecie jest kilka przydatnych elementów, takich jak szczotka złuszczająca, końcówka do masażu oraz wymienne nasadki. Trymer nadaje się do depilacji pach i twarzy.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Dzięki technologii Nano Silver trymer nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwej skóry. Model jest hipoalergiczny, co stanowi zdecydowaną zaletę dla osób ze skłonnością do skórnych stanów zapalnych. Złuszczająca końcówka do okolic bikini pozwala na precyzyjne golenie nawet najmniejszych włosków. Produkt jest wodoodporny, można go więc bez obaw używać również w czasie kąpieli.

Wady

Urządzenie po jednym naładowaniu akumulatora może pracować 30 minut, dla mniej wprawionych osób taka ilość czasu może być niewystarczająca, by precyzyjnie się wydepilować.

Podsumowanie

Regulowana nakładka grzebieniowa dołączona do zestawu pozwala na golenie włosków na wybraną długość. Całość została wykonana z trwałych komponentów, co pozwala na długie użytkowanie sprzętu bez ryzyka awarii.

Drugi wybór

Zalety

Po naładowaniu akumulatora maszynka może pracować 40 minut, co w większości przypadków wystarcza do tego, by wykonać pełną depilację. Trymer może być użytkowany zarówno na sucho, jak i na mokro. Dzięki zakrzywionemu uchwytowi urządzenie dobrze leży w dłoni. Ceramiczna głowica pozwala na szybkie usunięcie nawet najkrótszych włosków.

Wady

Niektóre użytkowniczki twierdzą, że świetnym rozwiązaniem byłoby pokrycie uchwytu warstwą antypoślizgowego materiału, wtedy maszynka podczas golenia na mokro lepiej leżałaby w dłoni.

Podsumowanie

Zestaw zawiera 8 różnych akcesoriów. Jednym urządzeniem można depilować nie tylko okolice bikini, ale również ręce, nogi i twarz. Urządzenie zostało wykonane z dobrej jakości komponentów, a jego design sprawia, że dobrze prezentuje się na półce w łazience.

Rozważ też

Zalety

Wąska głowica depilatora nie tylko umożliwia precyzyjne golenie, ale również wycinanie wzorków. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że urządzeniem można również modelować brwi. Maszynka jest łatwa w utrzymaniu w czystości, a to za sprawą szczoteczki dołączonej do zestawu. Urządzenie możesz przechowywać w estetycznie wykonanej kosmetyczce, którą producent dołączył do trymera.

Wady

Nauka użytkowania sprzętu czasem trwa dość długo, a to dlatego, że jego kształt jest dość nietypowy. Nie każdy od razu radzi sobie z operowaniem niewielkich wymiarów urządzeniem, jednak z czasem udaje się golić coraz bardziej precyzyjnie.

Podsumowanie

Model cieszy się dobrymi opiniami użytkowników. Jest on zasilany akumulatorowo. Mała powierzchnia tnąca pozwala na przycinanie owłosienia na twarzy oraz depilowania okolic bikini.

 

 

Trymery damskie do bikini – ranking

 

 

Remington WPG4035

 

Trymer Remington WPG4035 to produkt zasilany akumulatorowo, który posiada trzy różne końcówki zapewniające dostosowanie depilacji do własnych potrzeb. Dlatego też nie mogło go zabraknąć w tym rankingu. Urządzenie zostało wyposażone w antypoślizgowy uchwyt, dzięki czemu lepiej i pewniej leży ono w dłoni.

Ten trymer jest hipoalergiczny i wykorzystuje technologię o nazwie Nano Silver. Oznacza to, że jest on wyjątkowo bezpieczny w stosowaniu i można nim depilować nawet wyjątkowo wrażliwą skórę. Ponadto ma on regulowaną nakładkę grzebieniową z 3 ustawieniami długości oraz specjalną, złuszczającą szczotkę do okolic bikini. Ze względu na to, że model ten jest wodoodporny, można go bez obaw stosować także pod prysznicem.

Konsumenci uważają, że jedną z największych zalet tego produktu jest łatwość stosowania i niezawodność. Akumulator zasilający urządzenie może na jednym naładowaniu działać do 30 minut i w większości przypadków ten czas jest wystarczający. Poza tym skutecznie pracuje on zarówno na mokro, jak i na sucho.

Urządzenie Remington WPG4035 jest zasilane akumulatorowo. W pełni naładowana bateria gwarantuje 30 minut działania.

 

Zalety

Praca na sucho i mokro: Sprzęt jest przystosowany zarówno do pracy na sucho, jak i na mokro. To oznacza, że możemy go używać np. pod prysznicem.

Technologia Nano Silver: Test trymerów damskich do bikini pozwolił się przekonać, że to odpowiedni model dla kobiet mających wrażliwą skórę. Wykorzystuje on technologię Nano Silver, a więc pokryto go powłoką antybakteryjną.

Regulowana nakładka grzebieniowa: Urządzenie wyposażono w regulowaną nakładkę grzebieniową, umożliwiającą wybór jednego z trzech ustawień długości (2 – 6 mm).

Szczotka złuszczająca: W zestawie znajduje się specjalna szczotka złuszczająca do okolic bikini. Pozwala ona na usunięcie martwego naskórka przed depilacją, co często zapobiega wrastaniu włosków.

Wskaźnik ładowania: Aby sprawdzić, czy bateria jest już naładowana wystarczy spojrzeć na wskaźnik.

 

Wady

Za głośna praca: Trymer działa efektywnie, ale konsumentki uważają, że generuje on za duży hałas.

 

 

 

 

Philips Satinelle Prestige BRE650/00

 

Philips Satinelle Prestige BRE650/00 to damski trymer przeznaczony do stosowania na mokro i sucho. W efekcie każda jego użytkowniczka może go wykorzystywać w najwygodniejszy dla siebie sposób. Jest on zasilany akumulatorowo, a czas pracy na jednym naładowaniu wynosi do 40 minut.

Produkt posiada ergonomiczny, zakrzywiony uchwyt, dzięki czemu lepiej leży w dłoni i można łatwiej oraz sprawniej pozbywać się niechcianych włosków. Depilująca głowica została wykonana z ceramicznego materiału, dzięki czemu skutecznie można depilować nawet drobne owłosienie. Do zestawu dołączono aż 8 różnych akcesoriów, a więc z pomocą tego modelu można depilować nie tylko okolice bikini, ale również twarz czy nogi.

Jak przekonują konsumenci, najlepsze trymery damskie do bikini powinny być zarówno skuteczne, jak też dobrze się prezentować. Opisywane urządzenie wygląda bardzo estetycznie, a poza tym waży jedynie 0,4 kg, dlatego trzymająca je dłoń nie męczy się zbyt szybko. Dołączone do zestawu akcesoria umożliwiają m.in. usunięcie martwego naskórka oraz łagodną depilację twarzy.

Trymer Philips Satinelle Prestige BRE650/00 ma sieciowo-akumulatorowe zasilanie. Maksymalny czas pracy w trybie bezprzewodowym to 40 minut.

 

Zalety

Wykorzystanie na wiele sposobów: Sprzęt jest przeznaczony do depilacji okolic bikini, ale nie tylko. Pozwala on na usunięcie włosków także z innych części ciała, takich jak pachy czy twarz (w zestawie są specjalne nasadki).

Przydatne akcesoria: Do trymera dołączono akcesoria, które mogą przydać się podczas zabiegów pielęgnacyjnych. W komplecie znajdziemy końcówkę do masażu, jak również szczotkę złuszczającą, która zapobiega wrastaniu włosków (pozwala na usunięcie martwego naskórka).

Lampka Opti-Light: Urządzenie ma lampkę Opti-Light, za sprawą której dobrze widzimy depilowany obszar ciała i możemy precyzyjnie usunąć włoski.

Szeroka głowica: Szerokość głowicy wynosi 30 mm, dlatego depilacja nie zajmuje bardzo dużo czasu.

 

Wady

Mało solidne etui: Do sprzętu dołączono etui umożliwiające wygodne przechowywanie wszystkich elementów. Jednak część kobiet przyznaje, że nie jest ono wytrzymałe i może szybko się zniszczyć.

 

 

 

 

Braun FG1100

 

Model Braun FG1100 to urządzenie wyposażone w bardzo precyzyjną, wąską głowicę. Umożliwia ona nie tylko dokładną depilację, ale również tworzenie różnych kształtów czy konturów. Co ciekawe, tego produktu można z powodzeniem używać także do modelowania brwi, co świadczy o jego wyjątkowej precyzji.

W zestawie wraz z trymerem znajduje się szczoteczka do czyszczenia ostrzy, dwa grzebienie do przycinania (5 mm i 8 mm) oraz specjalna głowica do stylizacji okolic bikini. Wszystko to mieści się w estetycznej kosmetyczce, która ułatwia przechowywanie produktu. Jest on zasilany akumulatorowo i został utrzymany w różowo-srebrnej kolorystyce, która nadaje mu estetycznego wyglądu.

Konsumenci doceniają ten trymer damski do bikini w dobrej cenie głównie za komfort użytkowania oraz możliwość szybkiego i dokładnego przycięcia niechcianego owłosienia. Ze względu na rozmiary głowicy, to urządzenie ma mniejszą powierzchnię tnącą, a więc można o wiele precyzyjniej wydepilować okolice bikini czy brwi.

Model Braun FG1100 jest zasilany bateriami. To dobry trymer damski do bikini do 100 zł.

 

Zalety

Nasadki do modelowania: Razem z urządzeniem otrzymujemy dwie nasadki do modelowania, dające możliwość przycięcia włosków na wybraną długość, czyli 5 mm lub 8 mm. Trymer ma też wąską głowicę pozwalającą na depilację okolic bikini w taki sposób, aby np. zaznaczyć kontur.

Nie tylko do okolic intymnych: Sprzęt możemy wykorzystać do usunięcia niechcianych włosków z okolic intymnych, ale nie tylko. Nadaje się on również do regulacji brwi, a nawet pozbywania się wąsika.

Nie podrażnia skóry: Trymer zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Nie podrażnia delikatnej skóry, dlatego po jego użyciu nie pojawia się uczucie dyskomfortu.

 

Wady

Podatna na uszkodzenia obudowa: Materiałem wykonania obudowy jest mało wytrzymały plastik. Musimy uważać, żeby sprzęt nie wyślizgnął się nam z dłoni na podłogę. Nawet upadek z niewielkiej wysokości może przyczynić się do pęknięcia obudowy.

 

 

 

Jaki trymer damski do bikini wybrać?

 

Trymer do bikini to bardzo sprytne urządzenie, dzięki któremu depilacja może zmienić się w prawdziwą przyjemność. Jest on bardziej skuteczny niż zwykła, jednorazowa maszynka do golenia, a ponadto może zniwelować wrastanie włosków. W tym poradniku znajdziesz wskazówki, na co zwracać uwagę przy zakupie takiego trymera. Zapoznaj się też z rankingiem, gdzie prezentujemy 3 modele godne uwagi.

Wśród dostępnych na rynku produktów tego typu możemy rozróżnić te zasilane sieciowo oraz akumulatorowo. Dla wielu osób modele z wbudowanym akumulatorem są znacznie wygodniejsze w użytkowaniu, ponieważ nie trzeba ich za każdym razem podłączać do sieciowego gniazdka. W efekcie można z nich korzystać w dowolnym miejscu. Ich wadą jest jednak to, że trzeba pamiętać o regularnym ładowaniu akumulatora. Jeżeli rzeczywiście zdecydujemy się na produkt zasilany akumulatorowo koniecznie sprawdźmy, jak długo jest on w stanie pracować na jednym naładowaniu. Im dłuższy będzie ten czas tym lepiej, ponieważ będziemy mogli uniknąć niespodziewanego rozładowania.

Niemal każda kobieta chciałaby kupić najlepszy trymer damski do bikini w 2024 roku. O tym, które urządzenie rzeczywiście jest najlepsze, będzie decydować jego funkcjonalność. Niektóre z nich można użytkować także podczas kąpieli czy pod prysznicem. Takie modele muszą być wodoodporne, aby były w pełni bezpieczne. Na wielofunkcyjność ma wpływ również obecność dodatkowych akcesoriów. Mogą to być różne nasadki umożliwiające pozbywanie się włosków z trudno dostępnych miejsc lub nakładki pomagające w złuszczaniu naskórka.

Uwagę należy zwracać także na same ostrza trymera. Powinny one być wykonane ze stali nierdzewnej, aby urządzenie mogło posłużyć nam bardzo długo. Podczas zakupów sprawdzajmy też czy wybrany model dobrze leży w dłoni i upewnijmy się, że nie jest zbyt ciężki. Podczas depilacji bikini precyzja bywa kluczowa, a jeśli sprzęt będzie zbyt ciężki, dłoń może się szybko zmęczyć. To pogorszy komfort użytkowania i sprawi, że depilacja będzie przebiegać wolniej, trudniej i nieco mniej dokładnie.

Damski trymer powinien też estetycznie wyglądać. Pod względem designu mamy bardzo różnorodny wybór. W sklepach znajdują się modele dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, niektóre z nich mogą też mieć bardzo ciekawe kształty. Tutaj dużo zależy od naszego gustu i preferencji.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ