Opinie o Annabelle Minerals Natural Light

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Podkład matujący jest dostępny w różnych kolorach, więc nie powinno być żadnego problemu z tym, aby dopasować go do swojej karnacji. Kosmetyk gwarantuje dobre krycie, więc nakładając go na twarz, można zatuszować niedoskonałości i sprawić, że skóra będzie wyglądała na bardziej promienną, zdrową i pełną blasku.

 

Najważniejsze wady:

Trzeba mieć na uwadze to, że Annabelle Minerals to podkład sypki, więc nie dla każdego jego aplikacja jest łatwa. Na początku może być problem z tym, aby równomiernie rozprowadzić kosmetyk na twarzy, ale w miarę upływu czasu można się tego nauczyć. Trzeba jednak wykazać się cierpliwością.

 

Werdykt: 9.7/10

Osoby wystawiające opinie Annabelle Minerals podzielają zdanie, że jest to bardzo dobry podkład mineralny, który z powodzeniem i bez obaw o przesuszenie skóry można stosować na co dzień. Produkt jest dostępny w 10 g słoiczku z zakrętką. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dobrze przemyślany skład

Chyba każda osoba, której zależy nie tylko na ładnym wyglądzie, ale też zdrowiu, zwraca uwagę na skład używanych kosmetyków. W podkładzie matującym Annabelle Minerals, znajduje się sporo składników o bardzo dobrym działaniu. Na uwagę zasługuje mika, czyli naturalnie występujący w przyrodzie minerał, który odbija i rozprasza światło, działa rozświetlająco i gwarantuje efekt w postaci wygładzenia skóry. Ponadto podkład zawiera tlenek cynku, który działa antybakteryjnie i przeciwdziała powstawaniu nowych niedoskonałości. Znajdujący się w składzie dwutlenek tytanu chroni przed promieniowaniem słonecznym, a tlenek żelaza odpowiada za ładniejszy kolor. Konsystencja produktu jest lekka, a jak potwierdza test, Annabelle Minerals to podkład, który nie obciąża cery. Należy podkreślić, że w składzie kosmetyku nie ma parabenów, talku, silikonu i sztucznych barwników. Oznacza to, że stosowanie podkładu na co dzień jest w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Produkt nie powoduje podrażnienia skóry i nie przyczynia się do zapychania porów.

Do skóry z problemami

Mimo że cena Annabelle Minerals nie jest najniższa, sporo osób decyduje się na zakup tego kosmetyku. Dzieje się tak, ponieważ podkład dobrze wygląda na skórze z tendencją do wyprysków, pozwala skutecznie zakryć wszelkie niedoskonałości i nie przyczynia się do powstawania nowych. Za dobre działanie kosmetyku w tym zakresie odpowiada tlenek cynku, który reguluje ilość wydzielanego sebum. Po zaaplikowaniu podkładu skóra jest odpowiednio zmatowiona, a taki efekt utrzymuje się nawet cały dzień.

 

Aplikacja

Warto podkreślić, że podkład jest przystosowany zarówno do nakładania na sucho, jak i na mokro. Do aplikowania zaleca się użycie pędzla typu kabuki przystosowanego do nakładania podkładów. Na wieczko słoika powinniśmy nasypać trochę pudru, następnie wetrzeć go w pędzel, otrzepać nadmiar i zacząć rozprowadzać po twarzy (kolistymi ruchami). Pędzel należy kierować od środka twarzy do zewnątrz, bo to pozwala uniknąć powstawania nieestetycznie wyglądających plam. Jeśli zależy nam na mocniejszym kryciu, możemy zdecydować się na aplikowanie podkładu na mokro. Wystarczy, że przed przystąpieniem do jego nakładania, spryskamy twarz tonikiem, hydrolatem albo wodą termalną. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ