Opinie o Bell Hypoallergenic

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Korektor delikatnie rozświetla cienie pod oczami, więc efekt po nałożeniu kosmetyku jest naturalny. Mimo to produkt dobrze maskuje niedoskonałości. Korektor można nakładać nie tylko pod oczy, ale też w inne miejsce, gdzie występuje taka konieczność. Dzięki niemu można ukryć niedoskonałości i ujednolicić koloryt cery.

 

Najważniejsze wady:

To korektor w sztyfcie, dlatego też dla niektórych osób jego aplikacja nie jest przyjemna. Na początku, jeśli nie mamy doświadczenia, możemy mieć problem z tym, aby dokładnie rozprowadzić kosmetyk, potrzeba trochę wprawy, aby robić to precyzyjnie.

 

Werdykt: 9.4/10

Pozytywne opinie Bell Hypoallergenic zachęcają do tego, aby zdecydować się na zakup korektora. Zdaniem większości kobiet skutecznie zakrywa on wszelkie niedoskonałości. Dobrze sprawdza się w przypadku problemów z trądzikiem, kiedy sam krem BB albo podkład nie wystarczają, aby zakryć pryszcze czy zaczerwienione miejsca na skórze. Produkt jest dostępny w dwóch odcieniach.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Delikatny dla skóry

Warto zastanowić się nad zakupem tego korektora pod oczy, ponieważ przeprowadzony test Bell Hypoallergenic potwierdził, że kosmetyk jest delikatny dla skóry. Po jego nałożeniu nie odczuwa się ściągnięcia czy wysuszenia, a wręcz przeciwnie, skóra jest nawilżona i ładniej wygląda. Z uwagi na to, że produkt nie przyczynia się do przesuszenia skóry, może być używany przez osoby z wrażliwą cerą. Tak naprawdę jest to kosmetyk uniwersalny, z powodzeniem stosowany też przez alergików. W składzie korektora znajduje się wosk pszczeli i wosk carnauba, które pielęgnują skórę. Nie można jednak zapominać o tym, że skóra wokół oczu jest delikatna i trzeba o nią odpowiednio dbać. Wykonując demakijaż, należy robić to delikatnie. Na noc warto używać odżywczych kremów nawilżających pod oczy. 

Zastosowanie

Bell Hypoallergenic to korektor pod oczy, jednak część kobiet przyznaje, że używa go jako bazę pod cienie. Kosmetyk dobrze się do tego sprawdza przede wszystkim dlatego, że ma kremową konsystencję. Konsumentki wskazują, że dzięki korektorowi nałożonemu na powieki, cienie zdecydowanie lepiej się trzymają i makijaż dobrze prezentuje się przez cały dzień. Nie trzeba go co chwilę poprawiać. Warto dodać też, że kosmetyk nie roluje się na skórze, więc wygląda naturalnie. 

 

Wydajność

Trzeba przyznać, że cena Bell Hypoallergenic jest atrakcyjna, produkt kosztuje niewiele ponad 10 zł. Co istotne, korektor jest wydajny i jedno niewielkie opakowanie starcza nawet na kilka miesięcy użytkowania (w zależności od tego, jak często używamy kosmetyku). To wygodne, bo nie trzeba co chwilę robić zamówienia albo odwiedzać drogerii kosmetycznych, aby kupić potrzebny produkt.

 

Dwie wersje kolorystyczne

Korektor pod oczy jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, każdy powinien znaleźć dopasowany do swojej skóry odcień. Osoby, które zdecydowały się kupić ten produkt, wskazują, że gwarantuje on dobre krycie. Korektor należy rozprowadzić na skórze przed zaaplikowaniem podkładu. Aby makijaż dłużej się utrzymywał, warto utrwalić go za pomocą pudru (szybkiego lub w kamieniu).

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ