Opinie o Bielenda Professional SupremeLAB

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Jak wykazały poddane analizie opinie Bielenda Professional SupremeLAB, to bezpieczna w stosowaniu maseczka, która nie wywołuje zaczerwienienia, podrażnienia skóry czy reakcji alergicznych. Opakowanie o pojemności 70 ml wystarcza na kilka tygodni regularnego nakładania kosmetyku (2 – 3 razy w tygodniu). Co ważne, zmycie go z twarzy nie jest kłopotliwe.

 

Najważniejsze wady:

Jak zauważyły konsumentki, niełatwo jest wydobyć kosmetyk z opakowania, kiedy już się kończy. Zazwyczaj konieczne jest przecięcie opakowania za pomocą noża. Należy przy tym uważać, aby nie zabrudzić ubrań i przypadkowo się nie skaleczyć.

 

Werdykt: 9.3/10

Przeprowadzony wśród kobiet test Bielenda Professional SupremeLAB udowodnił, że to bardzo skuteczna czarna maska na zaskórniki. Jej aplikacja nie jest trudna, można ją nanieść na skórę opuszkami palców lub za pomocą pędzelka. Kosmetyk jest szczególnie polecany konsumentkom w wieku 25 – 40 lat.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Starannie skomponowany skład

Analizując skład produktu, szybko zauważymy, że umieszczone w nim substancje zostały bardzo starannie dobrane. Jedną z nich jest węgiel aktywny, który często określa się mianem czarnego złota (to dlatego maseczka ma charakterystyczny, ciemny kolor). Wspomniany składnik jest w 100% pozbawiony toksyn, to surowiec naturalny. Zapewnia on dogłębne oczyszczenie cery, a dodatkowo działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, pomaga w walce z przebarwieniami. W składzie maseczki są też inne godne uwagi substancje: witamina E, olej z róży, babassu i awokado, jak również zielona herbata. Takie połączenie substancji sprawia, że kosmetyk odżywia cerę, nawilża ją i dodaje blasku, a ponadto zwalcza wolne rodniki i spowalnia procesy starzenia się skóry.

Efekt anti-pollution

Kosmetyk zapewnia efekt anti-pollution. Co to oznacza? Regularne nakładanie maseczki zapewnia cerze ochronę przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak zimne podmuchy wiatru, mróz czy zanieczyszczone powietrze. Skóra twarzy jest wrażliwa i powinniśmy zapewnić jej odpowiednią pielęgnację. W ten sposób możemy zapobiec fotostarzeniu, powstawaniu wyprysków i stanów zapalnych oraz spowolnić proces powstawania zmarszczek. Maseczka dostarcza cerze duże ilości witaminy E, to jedna z substancji zwalczających wolne rodniki. W połączeniu ze stosowaniem odpowiednich kremów kosmetyk daje pewność, że na twarzy nie pojawią się szybko charakterystyczne bruzdy.

 

Eliminacja problemu szarej cery

Coraz częściej kobiety narzekają, że ich cera stała się szara oraz pozbawiona blasku. Wynika to z niewłaściwej pielęgnacji, a także nadmiaru stresu i źle zbilansowanej diety (bazującej na wysoko przetworzonej żywności i dużej ilości cukru). Na szczęście są sposoby na to, aby cera znów była promienna, nakładanie maseczki jest jednym z nich. Warto stosować ją dwa lub trzy razy w tygodniu, wtedy szybko zauważymy wyraźną różnicę w wyglądzie skóry twarzy. Cena Bielenda Professional SupremeLAB nie jest wysoka, dlatego zakup produktu nie wiąże się z dużym wydatkiem. Za sprawą maseczki cera przestaje być szara i zmęczona. Wiele kobiet zauważyło też, że dzięki niej mniej widoczne stają się niedoskonałości, w tym przebarwienia oraz ślady po trądziku. Nakładanie i zmywanie kosmetyku nie jest kłopotliwe, a całkowity czas trwania takiego domowego zabiegu to kilkanaście minut. Może to być bardzo dobra okazja do zrelaksowania się i odstresowania.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ