Opinie o Bourjois Healthy Mix Foundation

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Dla kobiet jednym z najważniejszych atutów jest to, że podkład po nałożeniu nie odznacza się na skórze, dlatego efekt makijażu jest naturalny. Znaczenie ma również to, że kosmetyk jest hipoalergiczny i nie powoduje podrażnienia skóry. Stosowanie go na co dzień jest bezpieczne i nie wpływa negatywnie na kondycję cery.

 

Najważniejsze wady:

Niektóre opinie o Bourjois Healthy Mix wskazują na to, że pompka znajdująca się na buteleczce czasami się zacina. W związku z tym nie zawsze można szybko nałożyć kosmetyk na pędzel albo gąbkę. 

 

Werdykt: 9.8/10

Warto wybrać najlepszy podkład, aby być zadowolonym z efektów jego stosowania. Takim produktem dla sporej grupy kobiet jest Bourjois Healthy Mix Foundation. To kosmetyk, który ładnie wtapia się w skórę i wygląda na niej naturalnie. Gwarantuje on dobre krycie, więc pozwala skutecznie zamaskować niedoskonałości. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Skład

Kupując jakikolwiek kosmetyk najważniejszym aspektem, na którym musimy zwrócić uwagę jest skład. Prezentowany podkład nie zawiera niebezpiecznych dla skóry składników, dlatego nie ma obaw o wystąpienie reakcji alergicznych. Ponadto w jego składzie znajdziemy ekstrakty z owoców, a dokładniej moreli, jabłka i melona. Zapewniają one ładne efekty makijażu, dzięki nim skóra wygląda na nawilżoną i młodszą. Podkład Bourjois Healthy Mix zawiera też krystaliczne pigmenty, które rozświetlają skórę i ujednolicają jej koloryt. 

Trwałość

Zachętą do zakupu jest trwałość produktu, którą potwierdził test Bourjois Healthy Mix. Podkład utrzymuje się na twarzy nawet kilkanaście godzin, jeśli jest odpowiednio nałożony i dobrze utrwalony. W związku z tym zapewnia uczucie komfortu i ładny wygląd przez cały dzień. Docenią to osoby, którym zależy na atrakcyjnym wyglądzie. 

 

Bezpieczny dla skóry

Co jeszcze przekonuje do tego, aby kupić Bourjois Healthy Mix? Cena kosmetyku z pewnością jest atutem. Istotne jest też to, że podkład jest bezpieczny dla skóry. Oznacza to, że nie powoduje on jej nadmiernego przesuszenia, a dodatkowo nie zatyka porów. Potwierdziły to przeprowadzone testy dermatologiczne. Kosmetyk nie podrażnia cery i może być stosowany także przez osoby z wrażliwą i problematyczną skórą. 

 

Różne odcienie

W codziennym makijażu ważne jest to, aby wyglądał on naturalnie. Z tego też powodu istotne jest, aby dobrze dopasować kolor podkładu do swojej cery. Bourjois Healthy Mix jest dostępny w 6 różnych odcieniach, więc nie powinno być z tym problemu. Na zakup kosmetyku może zdecydować się zarówno osoba o jasnej, jak i ciemnej karnacji. 

 

Aplikacja

Produkt jest zamknięty w 30 ml buteleczce, na której znajduje się pompka. Nakładanie odpowiedniej ilości kosmetyku nie jest trudne. Podkład ma przyjemną konsystencję i szybko wtapia się w skórę, więc wykonywanie codziennego makijażu z jego użyciem nie zabiera dużo czasu. Kosmetyk należy rozprowadzić równomiernie po twarzy używając do tego gąbeczki albo odpowiedniego pędzelka. Można też zdecydować się na aplikację produktu dłońmi. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ