Opinie o Bourjois Healthy Mix

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Korektor Bourjois Healthy Mix ma płynną konsystencję, dlatego też ładnie wtapia się w skórę i jest niemal niewidoczny. Gwarantuje to naturalny efekt makijażu. Lekka konsystencja stanowi też gwarancję tego, że kosmetyk nie będzie obciążał delikatnej skóry wokół oczu, która jak wiadomo jest podatna na zmarszczki i podrażnienia. Produkt został przetestowany dermatologicznie.

 

Najważniejsze wady:

Czytając niektóre opinie Bourjois Healthy Mix można dojść do wniosku, że kosmetyk ma mało przyjemny zapach, który szczególnie na początku użytkowania może być drażniący. Niemniej jednak można stosunkowo szybko się do niego przyzwyczaić.

 

Werdykt: 9.7/10

Jest wiele kobiet, które zdecydowały się na zakup korektora Bourjois Healthy Mix. Cena kosmetyku nie jest wysoka, co stanowi dodatkową zachętę do jego nabycia. Produkt ma działanie nawilżające, więc jego stosowanie nie powoduje wysuszenia skóry wokół oczu. Po nałożeniu na skórę wygląda promieniście, a drobne niedoskonałości są ukryte.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Przyjemna konsystencja

Kobiety, które stosują na co dzień prezentowany korektor pod oczy, zapewniają, że ma on przyjemną konsystencję. To daje pewność, że rozprowadzanie kosmetyku będzie wygodne. Korektor jest lekki, dzięki czemu dobrze wtapia się w skórę. Nie trzeba poświęcać zbyt dużo czasu na to, aby dokładnie i równomiernie rozprowadzić go po skórze i zapewnić sobie naturalny efekt makijażu. Kosmetyk zawiera sferyczne pudry, który mają za zadanie maskować wszelkie niedoskonałości, a także ujednolicać koloryt cery. Dodatkowo w produkcie znajdują się specjalne pigmenty, które odbijają światło. W efekcie cera wygląda na bardziej promienistą i wypoczętą. Korektor można aplikować nie tylko na skórę pod oczami, ale też innej miejsca, gdzie występują jakiekolwiek niedoskonałości. Jest on dostępny w wygodnym opakowaniu z aplikatorem, dzięki czemu wydobycie odpowiedniej ilości produktu ze środka jest łatwe.

Różne odcienie

Dużym atutem kosmetyku jest to, że występuje on w kilku odcieniach. To daje możliwość jego dopasowania w zależności od koloru cery. Na zakup tego kosmetyku może zdecydować się właściwie każdy, co czyni go bardziej uniwersalnym. Do wyboru mamy kolory: light, medium i dark. Co istotne, po aplikacji korektor nie ciemnieje, więc dobranie odpowiedniego koloru jest łatwiejsze.

 

Nie powoduje reakcji alergicznych

Co przekonuje do zakupu Bourjois Healthy Mix? Test wykazał, że kosmetyk nie powoduje reakcji alergicznych. Jest wyjątkowo delikatny dla skóry, więc nadaje się także dla osób z wrażliwą cerą. Po aplikacji produktu nie trzeba się obawiać o to, że na twarzy pojawią się chociaż najdrobniejsze zaczerwienienie. Takie reakcje nie występują, co pozwala sądzić, że nakładanie korektora jest w pełni bezpieczne dla skóry.

 

Dobry skład

Dla większości kupujących istotne jest to, że korektor ma dobry skład. Zawiera on ekstrakty z owoców takich jak morela i melon. Dodatkowo w składzie znajdziemy następujące witaminy: E, C i B5. Dzięki temu kosmetyk nie tylko maskuje niedoskonałości i ujednolica koloryt cery, ale też nawilża skórę i zapewnia jej ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. To przekłada się na zdrowszy, bardziej promienny wygląd.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ