Opinie o Catrice HD Liquid Coverage

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Catrice HD Liquid Coverage to dobry podkład, którego wyróżnia ponadprzeciętna trwałość. Kosmetyk utrzymuje się na skórze nawet do 24 h, co daje pewność, że niezależnie od pory dnia będziemy wyglądać bardzo dobrze. Co więcej, podkład jest wodoodporny, więc można z niego korzystać także w lecie, kiedy jest bardzo upalnie.

 

Najważniejsze wady:

Trzeba mieć na uwadze to, że kosmetyk w nielicznych przypadkach powoduje lekkie przesuszenie skóry. Trzeba obserwować, jak zachowuje się nasza cera i pamiętać o jej odpowiedniej pielęgnacji i dokładnym demakijażu.

 

Werdykt: 9.7/10

Produkt ma lekką, przyjemną konsystencję, więc łatwo się go rozprowadza. Do aplikacji polecane są gąbeczki albo pędzelek. Kosmetyk jest dostępny w drogeriach w różnych odcieniach. Na jego zakup mogą się więc zdecydować niemal wszystkie kobiety, niezależnie od karnacji.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Uniwersalność

Jak podaje producent, podkład będzie odpowiedni do każdego typu cery: atopowej, suchej, dojrzałej, naczynkowej, mieszanej, normalnej czy tłustej. Na zakup tego kosmetyku mogą się także zdecydować kobiety, które mają problemy z pojawiającymi się reakcjami alergicznymi. Przeprowadzony test Catrice HD Liquid Coverage pokazał, że stosowanie pokładu nie przyczynia się do pojawienia się objawów związanych z alergią. 

Dobre krycie

Osoby, które szukają kosmetyku dla siebie w większości skupiają się na tym, aby zapewniał on dobre krycie. Prawie każdemu zależy na tym, aby jego skóra miała jednolity kolor, a drobne niedoskonałości zostały skutecznie zamaskowane. Używając podkładu Catrice HD Liquid Coverage można osiągnąć taki efekt. Nawet niewielka ilość kosmetyku może sprawić, że skóra zyska zdrowszy wygląd, a jej koloryt zostanie ujednolicony. Warto pamiętać, że można stopniować poziom krycia w zależności od potrzeb. Jeśli zależy nam na bardziej naturalnym wyglądzie, powinniśmy użyć mniej podkładu. Jeśli jednak nasza skóra nie jest w najlepszej kondycji, a musimy wyglądać nienagannie, możemy zaaplikować więcej kosmetyku i dodatkowo użyć korektora (najlepiej tego samego producenta). 

 

Aplikacja

Opinie o Catrice HD Liquid Coverage, jakie można przeczytać w Internecie są pozytywne i wynika z nich, że konsumentki cenią w szczególności łatwą aplikację produktu. Kosmetyk ma przyjemną konsystencją, a dzięki temu jego rozprowadzanie jest proste. Produkt jest zamknięty w wygodnym opakowaniu z aplikatorem w formie pipety. Dzięki temu można precyzyjnie nałożyć odpowiednią ilość podkładu i nie martwić się, że coś się zmarnuje.

 

Trwałość

Kolejnym czynnikiem zachęcającym do zakupu tego kosmetyku jest trwałość. Podkład utrzymuje się na skórze cały dzień, a nawet noc, dlatego idealnie sprawdza się na ważne wydarzenia np. wesele. Nie trzeba co chwilę poprawiać makijażu, aby zachować ładny wygląd. Oczywiście wiele zależy tutaj od aplikacji, więc podczas nakładania kosmetyku należy zachować precyzję i dobrze go utrwalić. Mimo dobrego składu, odpowiedniego krycia, trwałości i wydajności, cena Catrice HD Liquid Coverage pozostaje przystępna.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ