Opinie o Catrice Liquid Camouflage

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Korektor pod oczy jest zamknięty w niewielkim opakowaniu, więc można bez trudu zmieścić go w torebce. Dzięki temu zawsze mamy możliwość poprawienia makijażu, jeśli zajdzie taka potrzeba. To kosmetyk wodoodporny, dlatego też dobrze sprawdza się podczas wyjazdu na wakacje i w upalne dni. Z powodzeniem można go stosować przez cały rok.

 

Najważniejsze wady:

Kobiety zwracają uwagę na to, że korektor bardzo powoli zastyga. W związku z tym łatwo go rozmazać. Najlepiej tuż po jego aplikacji i nałożeniu podkładu, utrwalić makijaż przy użyciu pudru sypkiego lub w kamieniu. 

 

Werdykt: 9.4/10

Już wiele osób zdecydowało się na zakup tego kosmetyku i większość z nich jest zadowolona z podjętej decyzji. Korektor jest zamknięty w wygodnym opakowaniu z aplikatorem, więc jego dozowanie jest wygodne. Produkt jest dostępny w kilku odcieniach, dlatego nie powinno być problemu z tym, aby dobrać korektor odpowiedni do cery.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wodoodporny

Kosmetyk jest wodoodporny, co stanowi jedną z jego najważniejszych zalet. Dzięki takim właściwościom korektor bardzo dobrze sprawdza się na wakacjach, kiedy chcemy zatuszować drobne niedoskonałości i mieć pewność, że cera będzie dobrze wyglądała nawet po dłuższym czasie spędzonym nad wodą i na słońcu. Produkt jest polecany także w upalne dni, ale tak naprawdę dobrze sprawdza się przez cały rok. Ma on lekką konsystencję, więc jego równomierne rozprowadzanie nie powinno być trudne.

Naturalny efekt makijażu

Jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie makijażu, warto pomyśleć o zakupie korektora Catrice Liquid Camouflage. Test, który został przeprowadzony przez konsumentki, wykazał, że kosmetyk jest niemal niewidoczny na skórze. Trzeba oczywiście pamiętać o tym, aby równomiernie go rozprowadzić i dokładnie wklepać. Do aplikowania możemy używać tylko dłoni, ale dobrze sprawdzą się też małe gąbeczki czy specjalne pędzelki. 

 

Trwałość

W Internecie można znaleźć pozytywne opinie Catrice Liquid Camouflage. Z opublikowanych komentarzy wynika, że korektor jest trwały. Utrzymuje się on na skórze wiele godzin, więc nie trzeba co chwilę patrzeć w lusterko i sprawdzać stanu swojego makijażu. Warto wspomnieć też o tym, że kosmetyk nie roluje się na skórze, dlatego po nałożeniu jest niemal niewidoczny. 

 

Różne odcienie

Produkt cieszy się popularnością, ponieważ jest dostępny w kilku kolorach. Na jego zakup mogą zdecydować się kobiety z bardzo jasną cerą, jak i ciemniejszą karnacją. Dobranie odpowiedniego korektora nie jest trudne, bo nie ciemnieje on na twarzy. Do zakupu zachęca też przystępna cena Catrice Liquid Camouflage. Kosmetyk jest dostępny za jedyne kilkanaście złotych, a to bardzo mało, tym bardziej biorąc pod uwagę jego wydajność. 5 ml opakowanie starcza nawet na kilka miesięcy. Nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, aby cera wyglądała na zdrową, a wszelkie niedoskonałości były dobrze zakryte.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ