Opinie o Collistar Mascara Infinito

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Pojawiające się na temat kosmetyku Collistar Mascara Infinito opinie są pozytywne. Możemy w nich przeczytać, że tusz nie tylko wydłuża i pogrubia rzęsy, ale też wyraźnie je wzmacnia i odżywia. Dzięki niemu włoski stają się intensywnie czarne, a to pozwala wydobyć głębię spojrzenia i nawet bardzo delikatny makijaż wygląda efektownie.

 

Najważniejsze wady:

Konsumentki radzą, aby podczas robienia makijażu uważać i nie aplikować na rzęsy dużej ilości warstw tuszu. Może to przyczynić się do ich nadmiernego obciążenia, a to wywołuje dyskomfort.

 

Werdykt: 9.3/10

Po szczegółowej analizie komentarzy kupujących można stwierdzić, że to dobry tusz do rzęs pogrubiający i wydłużający. Nie trzeba się obawiać, że przy codziennym stosowaniu opakowanie szybko się opróżni, gdyż ma ono dużą pojemność (11 ml). Ponieważ cena Collistar Mascara Infinito jest niska, zakup kosmetyku nie nadwyręży domowego budżetu.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Pielęgnacja rzęs

W składzie tuszu znajdują się starannie dobrane substancje aktywne, które wzajemnie się uzupełniają. To panthenol, a także woski oliwne i ryżowe. Taka kompozycja składników sprawia, że kosmetyk pielęgnuje rzęsy. Zapewnia on dogłębne odżywienie włosków i ich regenerację, dlatego warto stosować go codziennie. Panthenol, czyli pochodna witaminy B5, poprawia strukturę rzęs, zmniejsza ich łamliwość i je nawilża. Ryżowe i oliwne woski to substancje naturalnego pochodzenia, które wzmacniają włoski oraz je regenerują.

Nie rozmazuje się

Co prawda nie jest to kosmetyk wodoodporny, ale się nie rozmazuje. Tak twierdzą konsumentki, które zgodziły się na test Collistar Mascara Infinito. Tym samym tusz sprawdza się zarówno w okresie wiosny i lata, jak również jesieni i zimy. Co więcej, kosmetyk nie zostawia nieestetycznie wyglądających grudek na rzęsach i nie obsypuje się, dlatego nie ma potrzeby robienia poprawek makijażu w ciągu dnia.

 

Precyzyjnie rozdzielone rzęsy

Szczoteczka została zaprojektowana w taki sposób, aby docierała do wszystkich włosków (w szczególności tych w kącikach oczu oraz najkrótszych), a dodatkowo pozwalała na ich precyzyjne rozdzielenie. Możemy mieć pewność, że po aplikacji tuszu rzęsy nie będą sklejone. Szczoteczka została wykonana z elastomeru i jest elastyczna. Jedna z jej stron jest krótsza, pozwala na precyzyjne rozprowadzenie kosmetyku. Z kolei ta dłuższa strona umożliwia staranne rozczesanie rzęs, aby stworzyć tzw. efekt wachlarza.

 

Eleganckie opakowanie

Mimo że wygląd opakowania nie ma wpływu na to, czy tusz skutecznie wydłuży i pogrubi rzęsy, wiele kobiet zwraca uwagę na tę kwestię. Pod tym względem produkt marki Collistar wyróżnia się wśród innych kosmetyków. Opakowanie ma czarno-złoty kolor i efektownie połyskuje.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ