Opinie o Eveline 8w1

Ostatnio aktualizowane: 19.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Kosmetyk ma dobrze skomponowany skład i już po kilku tygodniach regularnego stosowania można zauważyć, że rzęsy są mocniejsze, grubsze oraz szybciej rosną. Opakowanie ma dużą pojemność, więc nie trzeba się obawiać, że szybko się opróżni. Poddane analizie opinie o Eveline 8w1 dowodzą, że odżywka nie powoduje pieczenia czy łzawienia oczu.

 

Najważniejsze wady:

Preparat wymaga systematycznego, codziennego stosowania. Jeśli po kilku miesiącach przerwiemy kurację, rzęsy prawdopodobnie znów staną się osłabione i zaczną wypadać. Konsumentki zalecają, aby nie robić zbyt długich przerw w stosowaniu kosmetyku.

 

Werdykt: 9.7/10

To bardzo skuteczna i wygodna w stosowaniu odżywka do rzęs. Może być ona używana nawet przez bardzo wrażliwe kobiety, gdyż nie wywołuje żadnych nieprzyjemnych dolegliwości. Kosmetyk zamknięto w 10 ml opakowaniu, które nie zajmuje dużo miejsca na półce, można je też schować do kosmetyczki. Preparat aplikuje się tak, jak zwykły tusz do rzęs.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

D-panthenol i kwas hialuronowy w składzie

Czytając skład kosmetyku znajdziemy w nim m.in. D-panthenol. To inaczej prowitamina B5, czyli substancja, która naturalnie występuje we włosach, paznokciach i skórze. Przenika ona głęboko do tkanek i tam zmienia się w kwas pantotenowy, w efekcie czego odbudowuje strukturę zniszczonych rzęs. D-panthenol działa też kojąco i łagodząco, wyraźnie pogrubia włoski, wykazuje ponadto delikatne działanie antybakteryjne. Uzupełnieniem składu odżywki jest Luxury of Youth, czyli połączenie kwasu hialuronowego i olejku arganowego. Przeprowadzono test Eveline 8w1, który pokazał, że za sprawą wspomnianych substancji rzęsy stają się bardziej odporne na łamanie i wypadanie, a do tego znacznie szybciej rosną.

Wygodna aplikacja

Niekiedy kobiety obawiają się, że aplikacja odżywki do rzęs będzie kłopotliwa i mało komfortowa. Jednak nie dotyczy to produktu marki Eveline. Wygląda on, jak zwykły tusz i w podobny sposób nakłada się go na włoski. Za pomocą długiej szczoteczki można precyzyjnie rozprowadzić preparat od nasady rzęs aż po końcówki, bez ryzyka jego przedostania się do oczu. Co ciekawe, kosmetyk może być używany jako baza, po zaschnięciu można zaaplikować na niego używany na co dzień tusz. Niektóre konsumentki twierdzą, że odżywka przedłuża trwałość makijażu oczu, ponieważ nic się nie obsypuje i nie trzeba robić poprawek w ciągu dnia.

 

Kilkumiesięczna kuracja

Jedno opakowanie wystarcza na przeprowadzenie nawet kilkumiesięcznej kuracji. Nie musimy się martwić, że odżywka zbyt szybko się skończy i trzeba będzie znowu ją kupić, aby uzyskane efekty utrzymały się dłużej (czyli mocne, długie i grube rzęsy). Jednocześnie warto podkreślić, że cena Eveline 8w1 jest niska. To jeden z tańszych kosmetyków, jakie znajdziemy w sklepach, gdyż kosztuje średnio mniej niż 20 zł. Jest to bardzo dobra propozycja dla kobiet, które chcą lepiej zadbać o swoje rzęsy, ale dysponują ograniczonym budżetem. Nie ma ryzyka, że będziemy żałować zakupu, gdyż odżywka Eveline skutecznie regeneruje i odżywia włoski. Nierzadko jest tak, że po kilkumiesięcznej kuracji można zrezygnować ze stosowania tuszu, ponieważ rzęsy są dostatecznie długie i gęste.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ