Opinie o Evree Black Rose

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Co zachęca do zakupu Evree Black Rose? Cena produktu jest przystępna, co z pewnością ma wpływ na jego popularność. Istotne jest to, że kosmetyk nie zawiera w składzie olejów mineralnych, SLS ani parabenów, co oznacza, że jego stosowanie jest bezpieczne. Po aplikacji preparatu na skórze nie pojawiają się zaczerwienienia, nie ma też uczucia ściągnięcia.

 

Najważniejsze wady:

Chcąc stosować tę maskę trzeba liczyć się z tym, że efekty nie są widoczne od pierwszego użycia. Takie wnioski nasuwają opinie o Evree Black Rose, z których wynika, że rezultaty działania można zauważyć dopiero po pewnym czasie stosowania. Trzeba zachować cierpliwość i nie zniechęcać się.

 

Werdykt: 9.3/10

Mimo że trzeba chwilę czekać na zadowalające efekty stosowania kosmetyku, jest on dobrze oceniany przez konsumentów. Ważne dla kupujących jest to, że preparat nie podrażnia skóry i nie prowadzi do jej przesuszenia. Wszystko z uwagi na jego gęstą, kremową konsystencję. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Działanie

Evree Black Rose to czarna maska o potwierdzonym przez konsumentów działaniu. Preparat skutecznie oczyszcza cerę i usuwa z niej toksyny, dzięki czemu łatwiej jest nam zachować odpowiednią kondycję skóry. Dodatkowo kosmetyk reguluje wydzielanie sebum, a to ogranicza świecenie się cery. Co znajduje się w składzie produktu? Czarna maska do twarzy zawiera kaolin, który dokładnie oczyszcza skórę, działa przeciwzapalnie, a dodatkowo ujędrniająco. Kosmetyk ma także ekstrakt z róży damasceńskiej wykazujący silne działanie antyoksydacyjne. Wszystkie składniki pochodzą ze sprawdzonych źródeł. 

Nakładanie i oczyszczanie

Prezentowana maska do twarzy może spodobać się osobom, które mają wrażliwą cerę. Wszystko dlatego, że kosmetyk nie zastyga na twarzy, więc jego późniejsze usuwanie jest proste i nie wymaga zbyt intensywnego pocierania naskórka. Maska ma kremową konsystencję, dlatego jest delikatna dla skóry. Produkt należy stosować maksymalnie do 3 razy w tygodniu. Jest on przystosowany do używania o każdej porze dnia. Maskę można nałożyć zarówno podczas porannej, jak i wieczornej pielęgnacji, a także w dzień, kiedy mamy chwilę i chcemy wykorzystać ją na relaks. Produkt jest polecany do cery tłustej z tendencją do powstawania trądziku. 

 

Bezpieczeństwo stosowania

Osoby, które przywiązują dużą wagę do składu kosmetyków chętnie wybierają ten produkt, ponieważ nie zawiera on SLS, olejów mineralnych i parabenów. To oznacza, że jego stosowanie jest w pełni bezpieczne dla skóry. Udowadnia to także przeprowadzony test Evree Black Rose, z którego wynika, że po nałożeniu i zdjęciu maseczki skóra nie jest zaczerwieniona ani nie pojawiają się reakcje alergiczne. Co więcej, kosmetyk ma przyjemny, niezbyt intensywny zapach i kremową konsystencję. Jego regularne stosowanie nie prowadzi do przesuszenia skóry. Dodatkowo maseczka jest bezpieczna dla osób z cerą naczynkową (wzmacnia naczynia krwionośne).

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ