Opinie o Ingrid Mineral Silk&Lift

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Ten podkład mineralny dobrze wtapia się w cerę, dlatego gwarantuje naturalny efekt makijażu. Jeśli aplikacja jest wykonywana starannie, na powierzchni twarzy nie widać nieestetycznie wyglądających zacieków. Skład kosmetyku jest dobry, a potwierdzeniem na to jest wykonany test Ingrid Mineral Silk&Lift. Pokazał on, że produkt nie przyczynia się do powstawania niedoskonałości.

 

Najważniejsze wady:

Krycie tego podkładu nie jest zbyt mocne, dlatego nie jest on polecany osobom, które chcą zakryć sporo niedoskonałości i dzięki makijażowi uzyskać efekt idealnie gładkiej cery. Niektóre kobiety mają też problem z doborem odpowiedniego odcienia do jasnej karnacji (ograniczona kolorystyka).

 

Werdykt: 9.4/10

Nie jest to produkt bez wad, ale mimo to opinie Ingrid Mineral Silk&Lift, jakie można znaleźć w Internecie, są w większości pozytywne. Produkt jest polecany do każdego typu cery, w tym tłustej, jak również wrażliwej i suchej. Kosmetyk ma płynną konsystencję, ale jednocześnie jest odpowiednio gęsty (nie spływa w trakcie aplikacji).

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Skład

Aspektem, na który warto zwrócić uwagę podczas zakupu kosmetyku, jest przede wszystkim jego skład. Należy pamiętać, że podkład jest nierzadko nakładany na twarz każdego dnia, więc może w znacznym stopniu wpływać na kondycję naszej skóry. W składzie prezentowanego produktu znajduje się m.in. magnez, który wspomaga działanie witamin pochodzących z grupy B i F, a także sprzyja regeneracji komórek. Ponadto na liście składników znajdziemy też cynk o działaniu łagodzącym i miedź, której celem jest poprawa syntezy kolagenu i elastyny. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że kosmetyk zawiera filtr UV. Chroni on skórę przed negatywnym działaniem słońca i tym samym spowalnia procesy starzenia. Jak widać, skład produktu jest dobry, a to oznacza, że codzienne stosowanie podkładu nie powinno źle wpływać na wygląd cery.

Wydajność

Wiele kobiet, szczególnie tych, które używają danego kosmetyku na co dzień, zwraca uwagę na wydajność produktu. Podkład Ingrid Mineral Silk & Lift, jest zamknięty w 30 ml tubce, a jedno opakowanie starcza na długo. Można dowiedzieć się tego, czytając opinie na jego temat. Nie trzeba nakładać zbyt dużo podkładu, aby lekko wyrównać koloryt cery i sprawić, że będzie ona wyglądała na zdrowszą i bardziej wypoczętą. W tym miejscu warto też podkreślić, że cena Ingrid Mineral Silk&Lift jest niska. Produkt zwykle nie kosztuje więcej niż 10 zł, więc wiele osób, niezależnie od zarobków, może sobie pozwolić na jego zakup.

 

Łatwa aplikacja

Nakładanie podkładu na twarz nie jest trudne, a wszystko dlatego, że ma on odpowiednią konsystencję. Jest lekki, a jednocześnie na tyle gęsty, że nie spływa po skórze. Do aplikacji kosmetyku można wykorzystać specjalny pędzelek albo gąbeczkę. Niektóre osoby nakładają podkład palcami i uważają, że ta metoda jest najwygodniejsza. Aby efekt makijażu był zadowalający, nie trzeba poświęcać zbyt dużo czasu na aplikację. Podkład łatwo się rozprowadza, dodatkowo nie zasycha on zbyt szybko na skórze.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ