Opinie o Lampa UV LED 24W Semilac

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Lampa skutecznie utwardza nie tylko lakiery hybrydowe, ale również żelowe, dlatego jest uznawana za bardzo praktyczną. Wyróżnia się ona eleganckim designem, z pewnością będzie pełnić funkcję dekoracyjną w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Ponadto sprzęt nie zajmuje dużo miejsca na stoliku. Test Lampy UV LED 24W Semilac dowiódł, że wyposażono ją w trwałe diody.

 

Najważniejsze wady:

Dołączony do urządzenia kabel jest stosunkowo krótki. To powoduje, że musi ono stać w pobliżu źródła zasilania, aby mogło działać. Czasem konieczne jest dokonanie niewielkich zmian w umeblowaniu pokoju, aby móc komfortowo używać lampy.

 

Werdykt: 9.4/10

Sprzęt ma moc równą 24 W, został wyposażony w 15 diod (moc każdej z nich wynosi 1,6 W). Biało-różowa obudowa jest odporna na uszkodzenia i łatwa w utrzymaniu w czystości. Zdaniem konsumentek to dobra lampa UV LED, za pomocą której można łatwo wykonać efektownie wyglądający manicure w domowym zaciszu.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Kompaktowe wymiary

Wymiary sprzętu są równe: wysokość – 8 cm, szerokość – 12 cm i długość – 21 cm. Nie zajmuje on dużo miejsca na stoliku, może być używany nawet na biurku z bardzo wąskim blatem. Ponieważ urządzenie jest niewielkie, jest też wygodne w przechowywaniu. Jeśli go nie potrzebujemy, możemy umieścić je w szafce czy szufladzie. Co więcej, w razie potrzeby możemy zabrać lampę ze sobą na dłuższy wyjazd lub spotkanie z przyjaciółkami.

Szybko wykonany manicure

Jeśli przeczytamy opinie o Lampie UV LED 24W Semilac, dojdziemy do wniosku, że pozwala ona na szybkie wykonanie manicure. Tak twierdzi większość kobiet, które zdecydowały się na zakup urządzenia. Choć nie jest ono duże, pozwala na utwardzanie całej dłoni w tym samym czasie, razem z kciukiem. Tym samym zyskujemy chwilę dla siebie i możemy cieszyć się ładnie wyglądającymi paznokciami. Lampa daje do wyboru dwa tryby utwardzania: 30 i 60 sekund. Ten pierwszy pozwala na utrwalenie na płytce bazy, standardowych kolorów i topu. Z kolei w ciągu 60 sekund utwardzimy mocniej napigmentowane lakiery (w tym biały i czarny), a także żele. Ponieważ cena Lampy UV LED 24W Semilac nie jest wygórowana, każda kobieta może bez wahania zdecydować się na jej zakup (bez obaw o nadwyrężenie budżetu). Za sprawą sprzętu można uzyskać niemal takie same efekty jak w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

 

Praktyczne rozwiązania

Większość posiadaczek lampy uważa, że jest ona bardzo praktyczna. Na to wpływa m.in. wbudowany czujnik ruchu. Chcąc utwardzić lakier na paznokciach, nie musimy wciskać przycisku. Kiedy zbliżymy dłoń do urządzenia, uruchomi się ono automatycznie, a potem samo wyłączy. Sprzęt możemy wykorzystać nie tylko do zrobienia manicure, ale też pedicure, w obu przypadkach używanie go jest tak samo wygodne. Wyczyszczenie obudowy nie stanowi problemu, wystarczy przetrzeć ją miękką ściereczką namoczoną w wodzie czy specjalnym preparacie. Ważne jest także to, że nie musimy pamiętać o regularnej wymianie źródła światła. Trwałość diod wykorzystywanych przez urządzenie jest określana na ok. 30 000 godzin świecenia.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ