Opinie o Long 4 Lashes serum do rzęs

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Preparat nakłada się w podobny sposób, co eyeliner, służy do tego specjalny aplikator w formie pędzelka. Jak przyznają konsumentki, nie jest to zbyt trudne, a znalezione na temat produktu Long 4 Lashes serum do rzęs opinie to potwierdzają. Żeby zauważyć oczekiwane efekty, wystarczy aplikować kosmetyk raz dziennie przez ok. pół roku.

 

Najważniejsze wady:

Po pewnym czasie z pędzelka zaczynają wypadać włoski. Trzeba uważać, aby podczas nakładania preparatu nie wpadły one do oczu, gdyż mogą wywołać podrażnienie (ich wyjęcie czasem nie jest proste).

 

Werdykt: 9.8/10

Jak przyznają kobiety, ilość zalet odżywki przeważa nad wadami, dlatego warto ją kupić i regularnie stosować. Po przeprowadzonej kuracji rzęsy są znacznie grubsze i dłuższe, a w dodatku odporne na wypadanie. Pierwsze efekty można zauważyć już po ok. 3 tygodniach, co udowodnił test Long 4 Lashes serum do rzęs.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Bezpieczeństwo stosowania

Po odżywkę może bez wahania sięgnąć każda kobieta, która narzeka, że jej rzęsy są zbyt słabe, cienkie i krótkie. To odpowiedni wybór nawet dla osób noszących na co dzień szkła kontaktowe, ze sztucznie przedłużonymi lub zagęszczonymi rzęsami, a nawet po makijażu permanentnym lub zabiegu z wykorzystaniem henny. Warto dodać, że preparat może być używany także przez kobiety po chemioterapii, choć w ich przypadku można to najpierw skonsultować z lekarzem, aby zapewnić sobie 100% bezpieczeństwa. Odżywka nie wywołuje pieczenia, swędzenia czy łzawienia oczu, jeżeli jest aplikowana we właściwy sposób. Należy nakładać ją na suchą i czystą skórę powiek, wzdłuż górnej linii rzęs (nie zaleca się jej aplikowania na dolną linię rzęs).

Stymuluje wzrost rzęs i zapobiega wypadaniu

Często słyszy się, że kosmetyk marki Long 4 Lashes to najlepsza odżywka do rzęs. Wynika to z tego, że skutecznie zagęszcza włoski, ponadto przyciemnia je i stymuluje ich wzrost, m.in. za sprawą znajdującego się w składzie bimatoprostu. To specjalna substancja aktywna, która działa na rzęsy nie tylko w pierwszej fazie wzrostu, ale i w drugiej. Bimatoprost to ograniczny związek chemiczny, jego działanie można porównać do hormonu prostaglandyny. Naukowcy udowodnili, że nie tylko wydłuża on proces wzrostu rzęs, ale ma też pozytywny wpływ na ich pigmentację (pogłębia naturalny kolor). W składzie odżywki znajdziemy też: kwas hialuronowy, alantoinę oraz prowitaminę B5.

 

6-miesięczna kuracja

Aby cieszyć się długimi i gęstymi rzęsami należy używać odżywki codziennie na noc, przez ok. 6 miesięcy (tyle standardowo trwają tego typu kuracje). Mimo że pojemność opakowania wynosi 3 ml, kosmetyk nie skończy się zbyt szybko. Preparat jest bardzo wydajny i zwykle wystarcza na przeprowadzenie całej kuracji. Z tego względu cena Long 4 Lashes serum do rzęs nie powinna wydawać się wygórowana. Po opróżnieniu opakowania możemy kupić drugie. Aby na długo utrzymać efekty stosowania odżywki, po 6 miesiącach codziennego stosowania należy aplikować ją 3 – 4 razy w tygodniu. Dzięki temu rzęsy pozostaną mocne, długie i odporne na wypadanie.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ