Opinie o L’Oreal True Match

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Kosmetyk ma przyjemną, lekką konsystencję i ładnie wygląda na twarzy, a uzyskany za jego pomocą efekt jest naturalny. Podkład wtapia się w skórę i jeśli nie nałożymy go zbyt dużo i dobrze rozprowadzimy, możemy być pewni, że będzie niemal niewidoczny. Produkt jest zamknięty w buteleczce z wygodną pompką ułatwiającą aplikację. 

 

Najważniejsze wady:

Część osób, które wystawiają opinie o L’Oreal True Match wskazuje, że podkład ma mało przyjemny zapach. Niemniej jednak nie utrzymuje się on na skórze zbyt długo, przestaje być wyczuwalny krótko po nałożeniu.

 

Werdykt: 9.4/10

Prezentowany podkład zdobywa dobre opinie użytkowniczek, co pozwala sądzić, że spełnia on ich wymagania. Pojemność opakowania jest równa 30 ml. Kosmetyk jest dostępny w kilku odcieniach odpowiednich zarówno dla kobiet z jasną, jak i ciemną karnacją. Podkład nie tworzy na skórze efektu maski, a potwierdza to test L’Oreal True Match.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dobry skład

W składzie podkładu znajdują się specjalne olejki eteryczne, które dobrze działają na skórę i zapobiegają jej przesuszeniu. Dodatkowo sprawiają one, że makijaż lepiej wygląda. Co więcej, kosmetyk zawiera witaminę E i B5, które jak wiadomo, dobrze wpływają na kondycję cery. Należy też wspomnieć o pigmentach, które dostosowują się do skóry, niezależnie od jej tonacji. Dobry skład stanowi gwarancję nie tylko ładnych efektów makijażu, ale też bezpieczeństwa stosowania.

Ochrona SPF

Większość osób zdaje sobie sprawę z tego, że ochrona przeciwsłoneczna jest bardzo ważna w kontekście zachowania młodego wyglądu skóry. Warto więc wybierać podkłady, które mają w składzie odpowiednie filtry, jak to jest w przypadku L’Oreal True Match. Cena produktu nie jest wysoka, co stanowi kolejny czynnik zachęcający do zakupu.

 

Kilkanaście dostępnych odcieni

Czasami dobranie idealnego podkładu sprawia problemy, co ma zwykle związek z tym, że w ofercie danego producenta nie ma zbyt dużo kolorów. Jeśli zdecydujesz się na zakup podkładu L’Oreal True Match, nie musisz się martwić o ten aspekt. Kosmetyk jest dostępny w kilkunastu odcieniach i w różnych tonacjach, więc znalezienie idealnie dopasowanego podkładu jest nie tylko możliwe, ale też proste. Ten produkt jest wybierany przez kobiety o różnych karnacjach. 

 

Łatwa aplikacja

Szczególnie dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z makijażem ważne jest to, aby nakładanie podkładu było łatwe. Jak wynika z wielu recenzji aplikowanie L’Oreal True Match jest proste, a wszystko dlatego, że kosmetyk ma przyjemną i nie za gęstą konsystencję. Do jego nakładania można użyć palców, pędzelka lub gąbeczki. Należy pamiętać, aby nie aplikować zbyt dużo podkładu, a jeśli okaże się, że wybrana ilość nie jest wystarczająca, zawsze można go dołożyć i lepiej zamaskować pojawiające się na twarzy niedoskonałości. Dzięki lekkiej konsystencji kosmetyk szybko wtapia się w skórę (brak efektu maski). 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ