Opinie o L’Oreal Volume Million Lashes So Couture

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Miękka i odpowiednio wyprofilowana szczoteczka sprawia, że tusz można równomiernie rozprowadzić na wszystkich rzęsach, również tych najkrótszych. Kosmetyk nie pozostawia grudek, nie obsypuje się i w dodatku nie skleja włosków, co wykazano poprzez test L’Oreal Volume Million Lashes So Couture. Do wyboru mamy trzy różne odcienie i możemy wypróbować każdy z nich.

 

Najważniejsze wady:

Produkt nie jest bez wad, co pokazały przeanalizowane opinie L’Oreal Volume Million Lashes So Couture. Część konsumentek twierdzi, że zmycie tuszu jest kłopotliwe i najlepiej używać w tym celu preparatów do kosmetyków wodoodpornych.

 

Werdykt: 9.8/10

Problemy z demakijażem nie wpływają negatywnie na popularność kosmetyku. Zdaniem wielu kobiet jest to najlepszy tusz do rzęs, jaki oferuje marka L’Oreal. Dostępne odcienie to: black, fatale black, a także extra black. Pojemność opakowania wynosi 9,5 ml. To bardzo wydajny kosmetyk, w dodatku cena L’Oreal Volume Million Lashes So Couture nie jest wygórowana.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Łatwa aplikacja

Nakładanie tuszu jest bardzo łatwe, nawet według kobiet, które nie malują się często i nie mają w tym dużego doświadczenia. Już jedna warstwa kosmetyku sprawia, że rzęsy są wyraźnie gęstsze i grubsze, a ponadto precyzyjnie rozdzielone. Szczoteczka, którą nakłada się tusz, ma krótkie, ale bardzo precyzyjne włoski, docierające także do kącików oczu. Jeżeli po zaaplikowaniu pierwszej warstwy uznamy, że rzęsy nie są dostatecznie podkreślone, możemy nałożyć kolejną. Nie doprowadzi to do ich sklejenia, efekt pozostaje naturalny.

Pielęgnacja i odżywienie rzęs

Za sprawą kosmetyku możemy nie tylko w odpowiedni sposób wykończyć makijaż oczu, ale dodatkowo zapewnić rzęsom odpowiednią pielęgnację. Jest to możliwe, ponieważ jego skład został wzbogacony o drogocenne olejki, które odżywiają włoski i sprawiają, że stają się one mocniejsze. Nie musimy sięgać po specjalne serum czy inny kosmetyk o podobnych właściwościach, co podoba się w szczególności zapominalskim osobom, mającym problem z systematycznym stosowaniem tego typu preparatów. Możemy odpowiednio zadbać o rzęsy, robiąc codzienny makijaż.

 

Trwałość i przyjemny zapach

Tusz jest bardzo trwały, dlatego nawet po kilku godzinach od aplikacji utrzymuje się na rzęsach. Kosmetyk nie obsypuje się ani nie rozmazuje, nawet w bardzo upalne dni. To daje nam pewność, że wykonany rano makijaż będzie dobrze wyglądać nawet wieczorem. Cechą wyróżniającą kosmetyk jest przyjemny, kwiatowy zapach, który można wyczuć podczas jego aplikacji. To dodatkowy atut tuszu, zwłaszcza według konsumentek, które używają go codziennie.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ