Opinie o Max Factor Colour Adapt

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Czytając opinie Max Factor Colour Adapt, można stwierdzić, że kosmetyk ma wiele zalet i dlatego też zasługuje na uwagę. Przede wszystkim jest hipoalergiczny i nie powoduje podrażnienia skóry. Dodatkowo jego codzienne stosowanie nie przyczynia się do przesuszenia cery. Kosmetyk jest dostępny w wielu odcieniach, a dzięki temu każdy ma możliwość jego idealnego dopasowania do twarzy (naturalny efekt makijażu).

 

Najważniejsze wady:

Część kobiet zwraca uwagę na to, że prezentowany podkład mineralny nie gwarantuje tak dobrego krycia, jak tego oczekiwały. Jeśli zależy Ci na ukryciu wszelkich niedoskonałości i często miewasz kłopoty z wypryskami, możliwe, że ten kosmetyk nie spełni Twoich oczekiwań.

 

Werdykt: 9.8/10

Z uwagi na to, że podkład ma przyjemną konsystencję, jego aplikacja nie jest skomplikowana. Potwierdza to przeprowadzony przez kobiety test Max Factor Colour Adapt. Nawet osoby bez doświadczenia w robieniu makijażu dobrze radzą sobie z nakładaniem tego kosmetyku.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Naturalny efekt

Wiele kobiet docenia podkłady, które zapewniają naturalny efekt, a taki właśnie jest opisywany kosmetyk. Przy jego produkcji została wykorzystana specjalna technologia nazywana Colour Adapt. Oznacza to, że produkt zawiera pigmenty, które dostosowują się do koloru każdej cery. W rezultacie podkład jest niemal niewidoczny na twarzy, szczególnie jeśli nie nałożymy go zbyt dużo, a do tego ładnie wyrównuje koloryt cery. Takie rozwiązanie jest innowacyjne i zdecydowanie ułatwia dobranie odpowiedniego odcienia, który nie będzie odznaczał się na linii żuchwy.

Trwałość

Chyba każda kobieta chce mieć pewność, że jej podkład będzie długo utrzymywał się na twarzy, szczególnie jeśli jest aktywna w ciągu dnia i zależy jej na nienagannym wyglądzie. Jak wynika z wielu opinii konsumentek, ten kosmetyk jest trwały. Można zaaplikować go z samego rana i mieć pewność, że również po południu i wieczorem nasza twarz będzie się dobrze prezentowała. Wystarczy tylko utrwalić podkład za pomocą matującego pudru. Warto też dodać, że kosmetyk nie ściera się i nie ciemnieje na twarzy. Produkt jest dostępny w ponad 30 ml opakowaniu i starcza na długo. Należy wspomnieć, że jego aplikacja jest przyjemna. Podkład ma odpowiednio gęstą konsystencję (nie spływa z twarzy), a dodatkowo na butelce znajduje się wygodny aplikator. Trzeba też przyznać, że cena Max Factor Colour Adapt nie jest wygórowana, tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę jego trwałość, a także wydajność.

 

Bezpieczny dla skóry

Nie ulega wątpliwości, że najlepszy podkład mineralny to taki, który jest bezpieczny w stosowaniu. Tę zaletę ma Max Factor Colour Adapt. Jak potwierdza producent, kosmetyk nie powoduje reakcji alergicznych i może być też stosowany przez osoby z wrażliwą cerą. Nie trzeba się obawiać o to, że regularna aplikacja podkładu przyczyni się do zatykania porów i powstawania niedoskonałości.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ