Opinie o Max Factor Masterpiece

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Za sprawą tuszu rzęsy stają się wyraźnie pogrubione i ciemniejsze, co pozwala na odpowiednie wykończenie makijażu oczu i wydobycie głębi spojrzenia. Kosmetyk jest bardzo wydajny i nawet przy codziennym stosowaniu wystarcza na kilka miesięcy. Tak twierdzą konsumentki, które opublikowały opinie Max Factor Masterpiece. Aplikacja tuszu nie zajmuje dużo czasu.

 

Najważniejsze wady:

Są kobiety, które narzekają, że kosmetyk jest dostępny tylko w jednym kolorze (czarnym). Ich zdaniem tusz powinien być sprzedawany także w innych odcieniach, takich jak granatowy czy brązowy. Wówczas możliwe byłoby lepsze dopasowanie go do swojego typu urody.

 

Werdykt: 9.2/10

Produkt jest zamknięty w 7,2 ml opakowaniu i nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce. Dla wielu kobiet jest on jednym z niezbędnych kosmetyków do makijażu. Ponieważ cena Max Factor Masterpiece nie jest wysoka, tusz jest chętnie wybierany przez konsumentki. Zapewnia on nie tylko pogrubienie,ale również wydłużenie rzęs.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Szczoteczka iFX

Cechą wyróżniającą kosmetyk jest specjalna szczoteczka iFX. Jak pokazał test Max Factor Masterpiece, mascara pokrywa tuszem równomiernie wszystkie włoski, również te najkrótsze, będące jeszcze w fazie wzrostu. Tym samym każda rzęsa jest wyraźnie pogrubiona i dłuższa, a dodatkowo dobrze rozdzielona od innych. W ten sposób można lepiej podkreślić oczy i odpowiednio wykończyć makijaż, a jednocześnie zachować naturalny efekt (włoski nie są sklejone, co wyglądałoby mało elegancko). Po użyciu kosmetyku rzęsy są nawet o 400% grubsze niż przed pomalowaniem.

Opatentowana formuła Masterpiece

Skład tuszu został starannie skomponowany. To opatentowana formuła Masterpiece, w której znajduje się oczyszczony kompleks mineralny mający dodatni ładunek. Sprawia on, że po aplikacji kosmetyku rzęsy wzajemnie się odpychają, co skutecznie zapobiega ich sklejeniu (naturalnie są one naładowane ujemnie). W składzie produktu są również polimery, które wykazują odporność na ciepło, działanie wody, a także ścieranie. Należy wspomnieć, że znajdujące się w tuszu składniki nie podrażniają oczu i nie powodują reakcji alergicznych. Po kosmetyk mogą bez przeszkód sięgać np. wrażliwe osoby czy te noszące szkła kontaktowe.

 

Gwarancja trwałego makijażu

Wiele kobiet uważa, że Max Factor Masterpiece to dobry tusz do rzęs, ponieważ pozwala na wykonanie trwałego makijażu oczu. Kosmetyk nie obsypuje się nawet po kilku godzinach od aplikacji, a dodatkowo się nie ściera, również w upalne dni. Co więcej, nawet krótkotrwały kontakt z wilgocią nie przyczyni się do rozmazania tuszu, np. gdy zaskoczy nas deszcz. Ciekawe jest to, że produkt jest dostępny także w wersji wodoodpornej.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ