Opinie o Tusz Eveline Extension Volume

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Dobrze skomponowany skład sprawia, że kosmetyk pielęgnuje rzęsy, głęboko je odżywia i zapobiega ich wypadaniu oraz łamliwości. Test Eveline Extension Volume pokazał również, że tusz można z łatwością zmyć przy użyciu dowolnego preparatu do demakijażu. Może to być mleczko, chusteczka lub płyn micelarny. Odpowiednio wyprofilowana szczoteczka pozwala na precyzyjną aplikację kosmetyku.

 

Najważniejsze wady:

Tusz nie wydłuża znacząco rzęs, co przeszkadza kobietom narzekającym na krótkie włoski. Zapewnia on przede wszystkim efekt pogrubienia oraz delikatnego podkręcenia, sprawdza się podczas robienia codziennego, naturalnie wyglądającego makijażu.

 

Werdykt: 9.4/10

Jeśli uważnie przeanalizujemy opinie Eveline Extension Volume, dojdziemy do wniosku, że brak efektu wydłużenia rzęs nie przeszkadza większości konsumentek. Ich zdaniem kosmetyk umożliwia odpowiednie wykończenie makijażu oczu, bez potrzeby stosowania zalotki (co nie dla wszystkich kobiet jest łatwe) czy doklejania sztucznych rzęs. Pojemność opakowania to 10 ml, tusz wystarcza na kilka miesięcy.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Mocne i zregenerowane rzęsy

Codzienne używanie tuszu sprawia, że rzęsy stają się zregenerowane, mocniejsze i rzadziej wypadają. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w jego składzie substancjom. Jedną z nich jest D-panthenol, który zagęszcza włoski, pomaga odbudować ich zniszczoną strukturę, a dodatkowo pogrubia je. Działanie wspomnianego składnika uzupełnia olejek jojoba. To źródło cennych witamin: F, A oraz E. Sprawia on, że rzęsy stają się bardziej elastyczne i nawilżone. W składzie produktu są również mineralne pigmenty, a także naturalny wosk carnauba, który pobudza włoski do intensywnego wzrostu. Mimo wykorzystania tylu skutecznie działających substancji cena Eveline Extension Volume jest niska, wynosi mniej niż 15 zł.

Brak ryzyka reakcji alergicznych

Produkt został przetestowany dermatologicznie. Po tusz można bez obaw sięgać codziennie, gdyż nie wywołuje on pieczenia oczu, nadmiernego łzawienia czy innych reakcji alergicznych. To dobra propozycja również dla wrażliwych osób. Nie jest to kosmetyk perfumowany, nierzadko decydują się na niego alergiczki, a także kobiety noszące okulary oraz szkła kontaktowe.

 

Opatentowana szczoteczka Perfect Brush

To tusz do rzęs z opatentowaną przez markę Eveline szczoteczką Perfect Brush. Została ona wyprodukowana z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów w technologii DuPoint Hytrel. Szczoteczka umożliwia precyzyjne zaaplikowanie tuszu na rzęsy, również w kącikach oczu. Rozdziela ona włoski i zapobiega ich sklejeniu, nawet po nałożeniu na nie kilku warstw kosmetyku. Za sprawą tuszu Eveline Extension Volume zrobienie efektownego makijażu oczu jest bardzo łatwe.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ