Opinie o Tusz Maybelline Lash Sensational

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Tusz bardzo łatwo się aplikuje, co potwierdzają zadowolone z zakupu konsumentki i opublikowane przez nie opinie Maybelline Lash Sensational. Nie powoduje on sklejania rzęs, precyzyjnie rozdziela wszystkie włoski, a dodatkowo nie pozostawia grudek. Kosmetyk nie obsypuje się, nawet po kilku godzinach od wykonania makijażu, jest też odporny na rozmazywanie.

 

Najważniejsze wady:

Szczoteczka służąca do aplikacji tuszu na rzęsy nie jest prosta, tylko wygięta w łuk. Kobiety, które nie mają dużego doświadczenia w robieniu makijażu, przyznają, że początkowo precyzyjne nakładanie kosmetyku zajmowało im dużo czasu.

 

Werdykt: 9.7/10

Tusz do rzęs jest bardzo popularny, gdyż wystarcza na kilka tygodni codziennego stosowania i do tego dobrze podkreśla oczy. Jest on dostępny w poręcznym, 9,5 ml opakowaniu, które można nosić przy sobie w torebce. Kosmetyk pogrubia włoski, a dodatkowo je wydłuża i nadaje intensywny, ciemny kolor.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dwa odcienie do wyboru

Tusz jest sprzedawany w dwóch odcieniach: Czarnym i intensywnym czarnym. Ten pierwszy pozwala na odpowiednie wykończenie codziennego makijażu do pracy czy szkoły. Bardzo głęboka czerń umożliwia mocniejsze podkreślenie oczu, więc tusz jest często wykorzystywany do zrobienia efektownego makijażu wieczorowego. Istotne jest, że znajdujące się w składzie produktu pigmenty mają niewielką zawartość wosków. To sprawia, że tusz nie skleja rzęs, co wyglądałoby mało estetycznie. Aby to potwierdzić, przeprowadzono test Maybelline Lash Sensational.

Elastomerowa szczoteczka

Kosmetyk aplikuje się za pomocą wygiętej w łuk, elastomerowej szczoteczki z wypustkami o różnej długości. Dociera ona nawet do najkrótszych rzęs i tych znajdujących się w kącikach oczu. Dzięki temu można uzyskać tzw. efekt wachlarza, a więc znacząco pogrubić i wydłużyć każdy włosek. Konsumentki zauważyły również, że za sprawą tuszu rzęsy są delikatnie podkręcone, dlatego nie ma potrzeby stosowania zalotki przed jego nałożeniem. To zachęca kobiety do zakupu kosmetyku i wypróbowania go. Duże znaczenie ma również atrakcyjna cena Maybelline Lash Sensational.

 

Podkreślone oczy i wydobycie głębi spojrzenia

W makijażu oczu najważniejsze jest podkreślenie rzęs, gdyż w ten sposób można wydobyć głębię spojrzenia. Za sprawą tuszu marki Maybelline jest to proste, gdyż wystarczy kilka pociągnięć szczoteczką, aby włoski były grubsze, ciemniejsze i znacznie dłuższe. Często słyszy się, że kosmetyk jest bardzo dobrą alternatywą dla sztucznych rzęs, których przyklejanie nie zawsze jest proste. Tusz można wykorzystać do zrobienia zarówno makijażu dziennego, jak i na wieczorne wyjście.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ