Ranking 7 najlepszych Kolorowanek dla dorosłych w 2024

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

Kolorowanka dla dorosłych – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Kolorowanki dla dorosłych są na rynku od stosunkowo niedawna i od początku cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów, co wynika z tego, że wiele osób szuka nowych rozrywek, przy których jednocześnie można odpocząć. W księgarniach można znaleźć wiele ciekawych produktów, co może utrudniać podjęcie decyzji. W związku z tym przygotowaliśmy ranking najlepszych kolorowanek dla dorosłych, w którym na samym szczycie znalazła się Imagimorphia. Jest ona autorstwa Rosanes Kerby, czyli cenionego na całym świecie i mającego wiele fanów ilustratora. Produkt jest polecany nie tylko osobom starszym, ale też dzieciom od 8. roku życia. Książeczka jest wykonana z najwyższą starannością. Każda z grafik ma mocno zaznaczone linie, co ułatwia kolorowanie. W rankingu znalazły się także inne kolorowanki, które chcielibyśmy Ci polecić. Drugie miejsce w zestawieniu zajął produkt Szklany tron. Jak sama nazwa wskazuje, jest to kolorowanka nawiązująca do cyklu powieści Sarah J. Maas. Zawiera sceny z książki i ciekawe cytaty.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Książka ma 96 stron i dostarcza odprężającej rozrywki na wiele wieczorów. Kolorowanie ilustracji pozwala się odstresować. Co ważne, możemy to robić razem z dziećmi, ponieważ kolorowanka jest odpowiednia dla pociech od 8. roku życia.

Wady

Są osoby, które przekonują, że niektóre rysunki przedstawiają zbyt skomplikowane wzory i małe obiekty, przez co podczas kolorowania trzeba się mocno skupić.

Podsumowanie

Kolorowankę można cały czas nosić przy sobie. Książka jest niewielka i lekka (ma miękką okładkę), a przy tym niepodatna na przypadkowe rozerwanie. Ponieważ papier jest gładki, nie powinniśmy mieć problemu z pokolorowaniem rysunków na intensywne kolory. Możemy do tego użyć zwykłych kredek lub pasteli.

Drugi wybór

Zalety

Kolorowanka nawiązuje do znanej powieści “Szklany tron”. Są w niej nie tylko ilustracje do pokolorowania, ale również fragmenty książki i cytaty z 5. tomu (“Empire of Storms”). Okładka jest mocna, dlatego nie powinna przypadkowo się zagiąć.

Wady

Część kupujących zauważyła, że wzory prześwitują na drugą stronę. Według nich nie wygląda to zbyt dobrze, zwłaszcza po pokolorowaniu kartek.

Podsumowanie

Książka liczy 96 stron, a umieszczone w niej rysunki przedstawiają sceny znane z powieści. Ilustracje dobrze odwzorowują nawet niewielkie szczegóły, dlatego kolorowanka bez wątpienia spodoba się miłośnikom cyklu autorstwa Sarah J. Maas. Ważne jest to, że możemy przez cały czas nosić kolorowankę w torebce lub plecaku.

Rozważ też

Zalety

Książka pozwala się odstresować po całym dniu pracy, a dodatkowo poznać wiele ciekawostek na temat żyjących w Polsce zwierząt. Do jej produkcji wykorzystano dobrej jakości, gładki papier. Rysunki możemy kolorować razem z dziećmi.

Wady

Obrazków do kolorowania jest stosunkowo niewiele, gdyż książka ma 48 stron. Może się okazać, że już po kilku długich wieczorach potrzebny nam będzie kolejny zbiór rysunków.

Podsumowanie

Kolorowanka została wydana w małym formacie, dlatego możemy schować ją do plecaka. Książka ma ładną, kolorową okładkę i dobrze prezentuje się w domowej biblioteczce. Za sprawą kolorowanki możemy przynajmniej na chwilę zapomnieć o stresujących sytuacjach i uspokoić myśli.

 

 

7 najlepszych Kolorowanek dla dorosłych. Opinie w 2024 roku

 

Czytając ranking kolorowanek dla dorosłych, dowiesz się, które z dostępnych na rynku produktów są najlepiej oceniane przez konsumentów. Dzięki przedstawionym przez nas propozycjom łatwiej podejmiesz decyzję zakupową.

 

1. Imagimorphia, Ekstremalne kolorowanie i wyszukiwanie

 

Zapoznaj się z opisem kolorowanki “Imagimorphia” wydawnictwa K.E.Liber. Jej autorem jest Rosanes Kerby. Książka składa się z 96 stron i jest dostępna w miękkiej oprawie. Na zakup produktu mogą zdecydować się nie tylko dorośli, ale też dzieci. Kolorowanka jest rekomendowana dla osób nawet od 8. roku życia.

“Imagimorphia” to książka, która łączy w sobie możliwość kolorowania i wyszukiwania ukrytych obiektów, a więc zapewniająca dużo rozrywki. Na kartkach znajdziemy imponujące grafiki przedstawiające ornamenty, wzory i zwierzęta. Rysunki składają się z małych obiektów, a wspólnie tworzą ciekawe kompozycje.

“Imagimorphia” to kontynuacja serii zapoczątkowanej przez “Animorphię”. Autor ma wielu fanów na całym świecie, co potwierdza popularność kolorowanki. Jest ona dobrze oceniania za ciekawe i estetyczne wykonanie.

“Imagimorphia” to książka licząca 96 stron. Na kartkach znajdziemy rysunki przedstawiające zwierzęta, a także różne wzory i ornamenty.

 

Zalety

Nie tylko dla dorosłych: Kolorowanki są odpowiednie nie tylko dla dorosłych, ale i dzieci (od 8. roku życia).

Pozwala się odstresować: Za sprawą książki możemy szybko zapomnieć o stresujących sytuacjach.

Gładki papier: Papier, na którym nadrukowano rysunki, jest gładki i dobrze prowadzi się po nim kredki.

Wiele ciekawych wzorów: Wewnątrz książki znajdziemy wiele ciekawych wzorów do pokolorowania.

Miękka okładka: Z uwagi na miękką okładkę, kolorowankę możemy nosić przy sobie w torebce czy plecaku. Książka nie jest ciężka.

 

Wady

Za dużo szczegółów: Niektórzy kupujący uważają, że rysunki przedstawiają za dużo szczegółów, przez co do pokolorowania jest wiele małych obiektów.

 

 

 

 

2. Szklany tron, Książka do kolorowania

 

Jeśli jesteś fanem bestsellerowego cyklu autorstwa Sarah J. Maas, powinieneś rozważyć zakup kolorowanki dla dorosłych “Szklany tron”. Jest ona ładnie wykonana. Okładka jest solidna i nie niszczy się szybko.

Kolorowanka zawiera rysunki przedstawiające ciekawe sceny z powieści. Wszystko jest idealnie odwzorowane, tak aby żaden fan serii nie czuł się zawiedziony. Ten produkt zapewnia rozrywkę na długi czas.

W kolorowance można znaleźć także fragmenty powieści “Szklany tron” i cytaty z 5. tomu, czyli “Empire of Storms”. Takie rozwiązanie bardzo podoba się kupującym. Uważają oni, że fragmenty z książki to ciekawy dodatek.

Pozycja “Szklany tron” ma 96 stron. To dobra kolorowanka dla dorosłych do 10 zł, która nawiązuje do znanej powieści o tym samym tytule.

 

Zalety

Liczy wiele stron: Książka jest stosunkowo gruba, dlatego nie należy się obawiać, że już po kilku dniach pokolorujemy wszystkie rysunki.

Fragmenty powieści: Poza wzorami do pokolorowania, na stronach znajdziemy też fragmenty powieści.

Odwzorowanie detali: To, co wyróżnia kolorowankę, to dobre odwzorowanie detali z poszczególnych scen z bestsellerowego “Szklanego tronu”.

Odporność na zniszczenia: Książkę możemy nosić przy sobie, bez ryzyka uszkodzenia okładki czy przypadkowego naderwania stron.

 

Wady

Prześwitujące na drugą stronę wzory: Część osób narzeka, że wzory prześwitują na drugą stronę.

 

 

 

 

3. Polska natura, Kolorowanki antystresowe

 

“Polska natura” to dobra i tania kolorowanka dla dorosłych, której nie mogło zabraknąć w naszym rankingu. Składa się ona z 48 stron, na których znajdują się ładne obrazki zwierząt. Dodatkowo przy grafikach umieszczono ciekawostki.

Kolorowanka pochodzi od wydawnictwa Ibis. Ma ona kolorową okładkę, która podoba się kupującym. Przy książce można się zrelaksować i odstresować. Kolorowanie jest polecane, kiedy mamy sporo na głowie i potrzebujemy chwili spokoju.

Opinie na temat opisywanego produktu są pozytywne, co świadczy o wysokiej jakości jego wykonania. Kupując tę książkę, zapewniamy sobie relaks na kilka a nawet kilkanaście wieczorów.

Kolorowanka “Polska natura” przedstawia rysunki różnych zwierząt, a także ciekawostki na ich temat. Książka liczy 48 stron.

 

Zalety

Rozrywka dla całej rodziny: Ponieważ rysunki nie są zbyt skomplikowane, można je kolorować razem z dziećmi i w ten sposób spędzić z nimi więcej czasu.

Nie tylko relaksuje: Kolorowanki pozwalają się odprężyć po ciężkim dniu, ale nie tylko. Za sprawą ciekawostek możemy poszerzyć swoją wiedzę na temat żyjących w Polsce zwierząt.

Dobrej jakości papier: Książka powstała z dobrej jakości papieru, dlatego nie trzeba się obawiać np. o rozerwanie kartki.

Ładna okładka: Okładka jest kolorowa i przypadła do gustu większości kupującym. Z tego względu książkę można bez przeszkód ustawić na półce, obok innych pozycji.

 

Wady

Za mało rysunków: Osoby, które bardzo lubią kolorować rysunki i poświęcają na to dużo czasu, przekonują, że książka powinna mieć więcej stron.

 

 

 

 

4. Minirelaks Radość, Antystresowa Kolorowanka

 

“Minirelaks Radość” to antystresowa kolorowanka dostępna w miękkiej okładce. Jej wymiary to: 120 mm x 165 mm, więc zmieści się do torebki. Liczba stron wynosi 96. Produkt pochodzi od wydawnictwa Olesiejuk.

Kolorowanka zawiera wiele ładnych obrazków z małymi elementami, które można barwić na dowolny kolor, tworząc ciekawe kompozycje. Książka ma wiele grafik, więc nie będziemy się nudzić przez długi czas.

Osoby, które zdecydowały się kupić kolorowankę dla dorosłych “Minirelaks Radość”, uważają, że była to dobra decyzja. Kiedy pojawia się problem związany z natłokiem myśli, można sięgnąć po książeczkę i się odprężyć.

Książka “Minirelaks Radość” ma 96 stron i jest dostępna w miękkiej okładce. Wewnątrz znajdziemy wiele wzorów, w tym m.in. kwiaty.

 

Zalety

Zmieści się w małej torebce: Wymiary kolorowanki to: 12 cm x 16,5 cm, co oznacza, że zmieści się nawet w niewielkiej torebce. Możemy ją przez cały czas nosić przy sobie i wyjąć np. podczas przerwy w pracy.

Różnorodne wzory: Wewnątrz książki znajdziemy różnorodne wzory. Nie musimy kolorować ich po kolei, możemy swobodnie wybierać te, które najbardziej nam odpowiadają w danej chwili.

Szybko odpręża: Już po kilku minutach kolorowania obrazków możemy poczuć odprężenie. To dobra alternatywa dla spędzania wolnego czasu ze smartfonem czy przy komputerze.

 

Wady

Za cienka okładka: Okładka jest cienka, dlatego należy uważać, aby nie pozaginała się.

 

 

 

 

5. Inspiracje Bollywood, Kolorowanki dla dorosłych

 

W naszym zestawieniu nie mogliśmy pominąć kolorowanki dla dorosłych “Inspiracje Bollywood”. Pochodzi ona od wydawnictwa Olesiejuk. Ma ona kolorową, estetycznie wykonaną oprawę, która jest odporna na drobne uszkodzenia.

Kolorowanka składa się z wielu obrazków inspirowanych klimatem Indii, który jak wiadomo, wyróżnia się różnorodnością. Rysunki można kolorować kredkami, mazakami lub pastelami, w zależności od naszych preferencji. Wybór kolorów należy do nas, co umożliwia kreatywne działanie.

Konsumentom bardzo podoba się to, że kartki z rysunkami można łatwo oderwać np. w celu umieszczenia ich w ramce i wyeksponowania w salonie czy sypialni. Możemy chwalić się wykonanymi dziełami i dodatkowo zyskać ciekawą ozdobę mieszkania.

Produkt “Inspiracje Bollywood” jest odpowiedni dla miłośników kultury indyjskiej. Książka liczy 72 strony i ma broszurową oprawę.

 

Zalety

Solidna okładka: Okładka jest miękka, ale wykazuje odporność na niewielkie uszkodzenia mechaniczne. Możemy nosić kolorowankę przy sobie w plecaku lub torebce.

Możliwość wyrywania kartek: Książka jest tak skonstruowana, że po pokolorowaniu rysunku możemy łatwo i równo wyrwać kartkę i powiesić ją na tablicy lub oprawić w ramkę.

Nie tylko do kolorowania kredkami: Książka ma gładkie strony i daje możliwość wykorzystania dowolnej techniki kolorowania. Możemy do tego wykorzystać kredki, jak również pastele czy flamastry.

 

Wady

Zbyt skomplikowane wzory: Niektóre rysunki są zbyt skomplikowane i trzeba się skupić, aby je pomalować. To może nie sprzyjać relaksowi.

 

 

 

 

6. Inspiracje Amazonia, Kolorowanki dla dorosłych

 

“Inspiracje Amazonia” to kolorowanka dla dorosłych od wydawnictwa Olesiejuk. Produkt ma wymiary: 210 mm x 210 mm i 72 stron. Okładka jest miękka i znajdują się na niej ładne rysunki inspirowane przyrodą Amazonii.

Książeczka zawiera wiele grafik, więc będziemy mieć co kolorować przez długi czas. Każda z nich jest wykonana starannie i ma odpowiednio oznaczone linie. Do kolorowania możemy wykorzystać nie tylko zwykłe kredki, ale też pisaki czy pastele.

Opinie o kolorowankach dla dorosłych od wydawnictwa Olesiejuk są pozytywne. Dużą popularnością cieszy się książeczka inspirowana Amazonią. Osoby, które ją kupiły, przyznają, że rysunki są ciekawe i można się przy nich zrelaksować. Już kilkuminutowe kolorowanie pozwala uspokoić myśli.

Kolorowanka “Inspiracje Amazonia” ma 72 strony, wewnątrz znajdziemy 70 rysunków do pokolorowania. Są one inspirowane przyrodą Amazonii.

 

Zalety

Możliwość doboru dowolnej techniki kolorowania: Wzory możemy kolorować tak, jak chcemy, a więc przy pomocy kredek, flamastrów, pasteli, a nawet farb (gwaszy).

Eksponowanie ciekawych prac: Jeśli z wybranych prac będziemy szczególnie zadowoleni, możemy je wyeksponować, aby widzieli je wszyscy domownicy. Kartki można łatwo wyrywać.

Rozwija talent malarski: Wiele osób uważa, że kolorowanka rozwija talent malarski i zachęca do tworzenia własnych wzorów.

 

Wady

Nie mieści się w małej torebce: Książka nie mieści się w małej torebce, jej wymiary to: 21 cm x 21 cm.

Nie dla dzieci: Rysunki są skomplikowane i przedstawiają wiele szczegółów, co utrudnia ich kolorowanie razem z dziećmi.

 

 

 

 

7. Wiedźmin, Książka do Kolorowania

 

Fani przygód Geralta z Rivii z pewnością będą zadowoleni z zakupu kolorowanki dla dorosłych “Wiedźmin”. Ma ona broszurową oprawę, a jej wymiary to: 23,5 cm x 23,5 cm. Książeczka pochodzi od wydawnictwa Studio JG.

Kolorowanka składa się z wielu ilustracji nawiązujących do przygód z książki, w której główną rolę odgrywa Geralt, Ciri, Triss i Yennefer. Miejsca i sceny z “Wiedźmina” są dobrze odwzorowane.

Wiele osób poleca kolorowankę dla dorosłych “Wiedźmin”, przyznając, że jest ona starannie zrobiona i zawiera ciekawe ilustracje, przy których nie sposób się nudzić.

“Wiedźmin” to kolorowanka odpowiednia dla miłośników powieści o Geralcie z Rivii. Książka ma broszurową oprawę.

 

Zalety

Szczegółowo wykonane ilustracje: Ilustracje zostały szczegółowo wykonane i dobrze odwzorowują nawet najmniejsze detale.

Przedstawia znane sceny z “Wiedźmina”: Rysunki przedstawiają znane miejsca, bohaterów i sceny z serii książek o Wiedźminie.

 

Wady

Tylko dla dorosłych: Nie powinniśmy pokazywać kolorowanki małym dzieciom, ponieważ niektóre ilustracje przedstawiają sceny pełne przemocy.

Książka jest za cienka: Większość fanów “Wiedźmina” uważa, że książka powinna być grubsza i mieć więcej stron z rysunkami.

 

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaką kolorowankę dla dorosłych kupić?

 

Jest wiele sposobów na relaks, jedni lubią odpoczywać aktywnie, inni spędzać czas przed ekranem telewizora. Jednocześnie nie brakuje osób stawiających na rozrywki manualne. Nie każdy ma zdolności pozwalające na szydełkowanie, robienie na drutach czy tzw. DIY. Co w takim wypadku? Ciekawą propozycją są kolorowanki dla dorosłych, są one bardziej skomplikowane niż te dla dzieci, pozwalają się zrelaksować, można je zabrać w podróż i nie trzeba mieć większych zdolności, aby kolorować różne obrazki. Warto tutaj podkreślić, że kolorowanie obrazów świetnie odpręża i według psychologów pozytywnie wpływa nie tylko na samopoczucie, ale też pracę mózgu. Zastanawiasz się, jaką kolorowankę dla dorosłych wybrać? Przeczytaj ten krótki poradnik.

Tematyka

Warto dobrać tematykę do swoich zainteresowań, dla jednej osoby relaksujące jest malowanie obrazów przedstawiających naturę, inni wolą abstrakcje, jedzenie lub ludzi. W sklepach znajdziemy zestawy kolorowanek mieszanych, z obrazkami o różnej tematyce, ale też takie, gdzie nawet 100 stron przedstawia podobne rysunki.

 

Ilość stron

Często spotkamy kolorowanki w dużych zestawach, zawierające nawet 100 stron, ale czy zawsze warto sięgać po taki komplet? Jeśli już kolorowałeś i lubisz to robić, 100 rysunków to zapewne żadne wyzwanie, ale początkujący chętniej wybierają mniejsze zestawy, zwłaszcza że duże książki trudno się przenosi.

 

Jakość papieru – jaka kolorowanka jest najlepsza?

Papier w kolorowankach powinien być gruby. Dlaczego? Kolor kredek nie przebija na drugą stronę, ale jeśli papier będzie zbyt cienki, to z każdą kolejną stroną zauważymy rysy, to że nacisk kredki spowodował nieładne wyżłobienie. Jeśli do kolorowania wybrałeś flamastry ten aspekt jest tym bardziej ważny, bo zdarza się, że mazaki przebijają. Ponadto z każdą malowaną kartką wywierany jest nacisk na kolejne strony i jeśli są one cienkie – zniekształcają się. Słabej jakości papier można też łatwo porwać.

 

Jakość wydruku

Najlepsze kolorowanki to takie, których nadruk jest wyraźny, oznaczenia jak malować dobrze widoczne nawet dla osoby niedowidzącej. Kontury powinny być tak oznaczone, aby efekt po pomalowaniu był atrakcyjny.

 

Malujesz sam lub zgodnie z instrukcją.

Wiele kolorowanek dla dorosłych to zwykłe kontury, które można dowolnie malować, według własnego uznania, ale nie brakuje też produktów, które przypominają zestawy dla dzieci. Czym one się wyróżniają? Kolorując, musimy stosować się do narzuconej kolorystyki, szukać pól, które pomalujemy na dany kolor. Część osób nie lubi takich rozwiązań, wolą kierować się własnym pomysłem, fantazją. Dla innych to świetny sposób na trening spostrzegawczości. Często oznaczenia są niewielkie i trzeba być uważnym, aby dobrze pomalować dane miejsce. Poza tym takie kolorowanki są niejako tajemnicą, bo nie zawsze po konturze można domyślić się, jaki będzie ostateczny efekt.

W zestawie z kredkami/flamastrami

Niektóre wydawnictwa oferują swoim klientom gotowy komplet składający się z kolorowanek, a do tego kredek czy flamastrów. Chociaż wydawałoby się, z każdy ma w domu kredki, prawda jest taka, że jeśli nie mamy dzieci, raczej nie posiadamy takiego wyposażenia. Poza tym gotowy zestaw jest wygodny, ładnie zapakowany i można go zabrać w podróż.

 

Kolorowanki dla dorosłych w dobrych cenach

Cena kolorowanki zależy od ilości kartek, tematyki, jakości papieru czy samej popularności wydawnictwa, które wydało książeczkę. Najtańsze i najmniejszy produkty kosztują kilka złotych, te bardziej rozbudowane z bardziej dopracowanymi obrazkami od kilkunastu do nawet 100 zł.

 

 

 

Dlaczego warto sięgnąć po kolorowanki dla dorosłych?

 

Kolorowanki dla dorosłych to świetna forma zrelaksowania się po ciężkim dniu w pracy oraz niezawodna metoda na pobudzenie kreatywności. Na rynku pojawia się coraz więcej obszernych, kilkuset-stronicowych tomów różnych obrazków – począwszy od wzorów kwiatów, skończywszy na mandalach. Z naszego poradnika dowiedziałeś się, jakie kolorowanki dla dorosłych są polecane. W tej części artykułu podpowiemy, jak uczynić z kolorowania interesujące zajęcie.

Pobudzanie kreatywności za sprawą kolorowanek

Kolorowanki dla dorosłych są uznawane przez wiele osób za szalenie interesującą rozrywkę. Trzeba jednak odpowiedniego podejścia do nauki kolorowania oraz kredek lub farb. Trzeba znaleźć ulubiony sposób kolorowania, inaczej zajęcie nie będzie przynosiło tyle przyjemności.

Łączenie barw i poszukiwanie coraz to nowszych sposobów komponowania kolorów ma korzystny wpływ na kreatywność oraz umiejętność łączenia np. kolorów ubrań.

 

Poprawa zdolności manualnych

Kolorowanie szczegółowych obrazków, które wymagają wprawnej ręki, wpływa korzystnie na zdolności manualne. Osoby kolorujące obrazki bardzo często potwierdzają, że ich zdolności w zakresie wykonywania precyzyjnych ruchów, znacznie wzrosły i sprawiają im one znacznie mniejszą trudność niż wcześniej, zanim zaczęli zajmować się kolorowaniem. Jeśli więc przyłożysz się do tworzonego obrazka, z pewnością uda Ci się poćwiczyć rękę.

 

Relaksacja

Wiele osób przyznaje, że kolorowanie ich zwyczajnie uspokaja. Dobieranie kolorów, szukanie odpowiednich kredek oraz tworzenie kompozycji, korzystnie wpływa na stan ducha. Czynność uspokaja, pozwala zająć myśli czymś twórczym oraz pomaga zapomnieć na chwilę o problemach dnia codziennego. Jak więc kolorować obrazki? Ze spokojem. Potraktuj to jako chwilę dla siebie.

Powrót do dzieciństwa

Kolorowanki dla dorosłych mają swój urok zwłaszcza zdaniem osób, które kiedyś bardzo lubiły zajmować się zajęciami plastycznymi. Obrazki co prawda wyglądają nieco inaczej, jednak nadal sama czynność przynosi mnóstwo przyjemności i pozwala na nowo poczuć się dzieckiem. Możesz również zachęcić swoje dziecko, zakupując książeczkę z obrazkami również dla niego, do wspólnego kolorowania. Świadomość, że robicie coś wspólnie, z pewnością pomoże Ci odczuwać prawdziwą przyjemność z kolorowania nawet najbardziej złożonych obrazków.

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu poradnikowi spróbujesz sięgnąć po kolorowanki dla dorosłych. Wiesz już, jak podejść do tego zajęcia, by czerpać z niego maksimum przyjemności i korzyści. Mamy nadzieję, że kolorowanie z czasem stanie się Twoim ulubionym zajęciem, a przenoszenie swoich wyobrażeń na papier wyzwoli w Tobie pokłady kreatywności, które przeniosą się również na pozostałe dziedziny życia. W końcu kolorowanki dla dorosłych są polecane przez wielu specjalistów z zakresu rozwoju osobistego, jako jedna z form wyzwalania twórczego myślenia oraz odnajdywania spokoju w gonitwie dnia codziennego.

Wybieraj obrazki o tematyce, która najbardziej Cię interesuje i nie wahaj się sięgać po duże formaty. Być może zechcesz ozdobić gotowymi rysunkami ściany w swoim domu? Mamy nadzieję, że znajdziesz zastosowanie dla tworzonych przez siebie rysunków.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ