Najlepsza suszarko lokówka obrotowa Philips

Ostatnio aktualizowane: 19.05.24

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Użytkownik ma możliwość regulacji prędkości pracy sprzętu. Dzięki mocy 1000 W prezentowana suszarko-lokówka bardzo szybko się nagrzewa. Tryb Care zapobiega przesuszaniu włosów podczas stylizacji. Również dzięki temu programowi urządzenie nie przegrzewa się. Specjalny zaczep na przewodzie pozwala na zawieszenie sprzętu na haczyku.

Wady

Dla niewprawionych osób może okazać się trudne układanie fryzury bez przypadkowego wciskania przycisków. Z czasem udaje się coraz płynniej obsługiwać sprzęt.

Podsumowanie

Do zestawu została dołączona nasadka na szczotkę. Ustawianie odpowiednich parametrów jest intuicyjne, co znacznie przyczynia się do szybkości układania włosów. Sprzęt został wykonany z wysokiej jakości materiałów i prezentuje się bardzo ładnie.

Drugi wybór

Zalety

Dzięki mocy wynoszącej blisko 1000 W możesz bardzo szybko ułożyć fryzurę. Producent dołączył do zestawu kilka końcówek, dlatego możliwe jest układanie loków różnej grubości, a także prostowanie włosów, za pomocą szczotki Paddlebrush. Suszarko-lokówka równomiernie rozprowadza ciepło, dzięki czemu fryzura ma niepowtarzalny kształt i jest trwała.

Wady

Szczotka jest ciężka, co może stanowić problem w trakcie układania skomplikowanych fryzur lub tworzenia loków na długich włosach.

Podsumowanie

Szczotkę można przechowywać w wygodnym etui, które zostało dołączone do zestawu. Urządzenie pracuje bardzo cicho, dzięki czemu nie przeszkadza domownikom. Zdaniem kupujących sprzęt jest łatwy w obsłudze.

Rozważ też

Zalety

Kilka nasadek umożliwia stylizację włosów każdej długości. Trzy ustawienia temperatury umożliwiają dopasowanie jej do preferencji użytkownika. Długi przewód umożliwia pracę w dużej odległości od kontaktu elektrycznego. Zaczep na kablu pozwala bezpiecznie odwiesić sprzęt do ostygnięcia po skończonej pracy.

Wady

Zdaniem niektórych kupujących szczotka pracuje dość głośno, co uniemożliwia stylizację lub suszenie włosów, gdy np. w domu śpi małe dziecko.

Podsumowanie

Moc lokówko-suszarki wynosi 800 W. Termoszczotka ma grubość 38 mm, co pozwala stworzyć efektowne fale. Design produktu jest doceniany przez użytkowników, również tych profesjonalnych korzystających z prezentowanego sprzętu w salonach fryzjerskich.

 

 

Suszarko lokówki obrotowe Philips – ranking

 

 

Philips Volumebrush HP8664/00

 

Produktem, którego nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu jest Philips Volumebrush HP8664/00. Sprzęt został wyposażony w obrotową, 50 mm szczotkę z naturalnym włosiem. Pozwala ona w łatwy sposób wystylizować włosy i nadać im odpowiedni kształt. Umieszczone na szczotce ząbki umożliwiają tworzenie efektownie wyglądających fal bez splątań.

Urządzenie ma moc 1000 W. Użytkownik ma możliwość regulacji prędkości oraz temperatury. Prezentowany model posiada tryb Care, który zapewnia odpowiednią ochronę podczas suszenia włosów i ich stylizowania. Wspomniana opcja zabezpiecza sprzęt przed przegrzaniem i pozwala utrzymać optymalną temperaturę nawiewu. Do zestawu dołączona jest nasadka na szczotkę. Na przewodzie zasilającym znajduje się specjalny zaczep, który umożliwia zawieszenie sprzętu. Ułatwia to jego przechowywanie i sprawia, że możemy mieć go zawsze pod ręką.

Opinie na temat Philips Volumebrush HP8664/00 są pochlebne. Osoby, które kupiły produkt , są z niego zadowolone. Uważają, że obsługa tej suszarko-lokówki jest prosta. Na obudowie umieszczono intuicyjne przyciski. Dzięki nim ustawienie sprzętu nie stanowi dla nikogo problemu.

 

 

 

 

Philips ProCare HP8656/00

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu Philips ProCare HP8656/00. Sprzęt ma moc 1000 W. Parametr ten zapewnia efektywne działanie i pozwala szybko wystylizować włosy. Do zestawu dołączonych jest kilka wymiennych szczotek. Wśród nich Paddlebrush, która umożliwia wyprostowanie włosów. W komplecie otrzymujemy także wygodne etui do przechowywania wszystkich elementów.

Ta suszarko-lokówka wyposażona jest w termoszczotkę o średnicy 38 mm. Przy jej użyciu stworzymy efektownie wyglądające fale i loki. Produkt równomiernie rozprowadza ciepło. Opcja jonizacji odżywia włosy i sprawia, że są bardziej odporne na działanie wysokich temperatur. Użytkownik ma możliwość ustawienia chłodnego nawiewu. Przyda się on przede wszystkim latem.

W Internecie można znaleźć wiele pozytywnych recenzji prezentowanego przez nas produktu. Konsumenci podkreślają, że sprzęt cicho pracuje, dlatego nie jest uciążliwy dla domowników i umożliwia stylizację nawet wtedy, kiedy śpią, bez obaw o ich zbudzenie. Użytkownicy doceniają także atrakcyjny design produktu oraz jego łatwą obsługę.

 

 

 

 

Philips Essential Care HP8661/00

 

Philips Essential Care HP8661/00 to obrotowa suszarko-lokówka Philips w dobrej cenie. Do zestawu dołączone są 3 nasadki. Dzięki temu urządzenie będzie odpowiednie dla osób zarówno z krótkimi, jak i długimi włosami. Termoszczotka o średnicy 38 mm pozwala tworzyć efektownie wyglądające fale niczym z salonu fryzjerskiego.

Moc urządzenia to 800 W. Suszarko-lokówka zapewnia optymalną temperaturę nawiewu i równomiernie rozprowadza ciepło. Użytkownik ma możliwość wybrania jednego z trzech ustawień prędkości oraz temperatury. Pozwala to dostosować sprzęt do naszych aktualnych potrzeb. Przewód zasilający ma długość 1,8 m, co podnosi komfort pracy. Na kablu znajduje się zaczep. Pozwala on zawiesić produkt i mieć go zawsze pod ręką.

Philips Essential Care HP8661/00 to godny polecenia model. Konsumenci chwalą jego przystępną cenę oraz to, że został wykonany z dobrych gatunkowo tworzyw. Daje to gwarancję niezawodności i daje pewność, że produkt będzie nam służył przez długi czas. Urządzenie nie zabiera dużo miejsca, dlatego można je zabrać w podróż.

 

 

 

 

Jaką suszarko lokówkę obrotową Philips wybrać?

 

Suszarko-lokówka to urządzenie typu 2w1. Przy jej pomocy nie tylko wysuszymy włosy, ale także odpowiednio jest wystylizujemy. Popularność tego typu produktów jest dość duża, dlatego wiele osób decyduje się na ich zakup. Z uwagi na fakt, że w sklepach dostępnych jest wiele modeli, często trudno jest wybrać ten najlepszy. Jeśli zastanawiasz się, na jaki produkt się zdecydować, zachęcamy do przeczytania tego poradnika. Znajdziesz w nim także zestawienie prezentujące 3 najlepsze obrotowe suszarko-lokówki Philips.

 

 

Firma Philips znalazła się w naszym rankingu nie bez przyczyny. Jest to lider na rynku sprzętów elektronicznych. Długoletnie doświadczenie przedsiębiorstwa sprawia, że dobrze zna ono potrzeby konsumentów. W efekcie znajdujące się w ofercie produkty cechuje trwałość, łatwa obsługa oraz funkcjonalność.

Jeśli chcesz kupić dobrej jakości suszarkę, musisz zwrócić uwagę na kilka kwestii. Pierwsza z nich to jakość wykonania. Obudowa powinna być zrobiona z odpornych na działanie wysokich temperatur tworzyw. Da Ci to pewność, że produkt nie będzie się zbyt mocno nagrzewał w trakcie pracy. Ponadto stanowi to gwarancję, że sprzęt będzie dobrze spełniał swoje zadania przez wiele lat.

Kolejną, ważną kwestią jest możliwość regulowania temperatury oraz prędkości nawiewu. Większość dostępnych na rynku produktów jest wyposażona w te funkcje. Pozwalają one dostosować pracę urządzenia do naszych potrzeb. Miejmy na uwadze także moc interesującego nas modelu. Powinna ona wynosić ok. 800 W lub więcej. Zapewnia to efektywną pracę i pozwala szybko wysuszyć i ułożyć włosy. Konsumenci uważają, że najlepsza obrotowa suszarko-lokówka Philips w 2024 roku ma wygodną w obsłudze szczotkę. Najczęściej wykonuje się ją z naturalnego włosia, więc jest delikatna dla włosów i chroni przed ich plątaniem.

Aby przechowywanie produktu nie stanowiło problemu, decydujmy się na zakup urządzeń o kompaktowych wymiarach. Ciekawym rozwiązaniem jest także zaczep umieszczony na kablu zasilającym. Dzięki niemu możemy zawiesić suszarko-lokówkę w dowolnym miejscu i mieć ją zawsze pod ręką.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ