Opinie o Batiste Tropical

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Szampon skutecznie wchłania nadmiar sebum, usuwa też inne zanieczyszczenia z nasady włosów i skóry głowy. To sprawia, że fryzura znów wygląda świeżo, ładnie się układa i dodatkowo ładnie się błyszczy. Analizując opinie o Batiste Tropical można wywnioskować, że konsumentkom bardzo podoba się zapach kosmetyku. Wyczuwalny jest w nim m.in. aromat kokosa.

 

Najważniejsze wady:

Kobiety mające ciemne włosy radzą, aby nie aplikować szamponu w bardzo dużych ilościach. Trudno jest go wyczesać, a to powoduje, że na pasmach widoczne są białe ślady, utrzymujące się nawet przez kilka godzin.

 

Werdykt: 9.8/10

Kosmetyk cieszy się bardzo dużą popularnością, a konsumentki uważają, że to najlepszy suchy szampon wśród wszystkich, jakie są obecnie dostępne na rynku. Często jest on uznawany za niezbędny element wyposażenia kobiecej kosmetyczki, gdyż przydaje się w najmniej oczekiwanym momencie. Za pomocą kosmetyku można w kilka minut odświeżyć fryzurę, bez potrzeby mycia włosów.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Bardzo przyjemny zapach

Jedną z najczęściej wymienianych zalet suchego szamponu Batiste jest bardzo przyjemny zapach. Wyczuwalna jest w nim nie tylko kokosowa nuta, ale też kilka innych: melonowa, bananowa, brzoskwiniowa i waniliowa. Aromaty te ładnie się ze sobą łączą, a całość uzupełnia drzewo sandałowe. Co ważne, zapach utrzymuje się na włosach nawet przez cały dzień. Jak twierdzą konsumentki, dzięki kosmetykowi czują się swobodnie i pewnie, mimo że przed wyjściem z domu nie zdążyły umyć włosów.

Łatwe stosowanie

Stosowanie suchego szamponu nie jest trudne, bez względu np. na długość włosów. Wystarczy wstrząsnąć opakowaniem przed użyciem, a następnie rozpylić kosmetyk u nasady włosów, starając się utrzymać odległości ok. 30 cm. Kolejny krok to masowanie skóry przez kilkanaście sekund, w tym czasie szampon wchłonie nadmiar sebum. Na koniec należy starannie wyczesać włosy i ułożyć je jak zwykle, fryzura jest już gotowa. Zajmuje to znacznie mniej czasu niż umycie głowy i nie ma ryzyka, że spóźnimy się do pracy lub na ważne spotkanie.

 

Wydajność

Kosmetyk jest dostępny w 200 ml opakowaniu. Ponieważ jednorazowo aplikuje się go na włosy w niewielkich ilościach, wystarcza na długo. Co więcej, cena Batiste Tropical nie jest wysoka (wynosi mniej niż 20 zł), a to dodatkowo zachęca do zakupu produktu. Większość kobiet przyznaje, że przy stosowaniu szamponu 1 – 2 razy w tygodniu jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy.

 

Przydatny w różnych sytuacjach

Jak pokazał test Batiste Tropical, suchy szampon przydaje się w różnych sytuacjach i to nie tylko w domu. Warto zabrać go ze sobą w podróż. Będąc na wakacjach, nie musimy tracić cennego czasu na mycie włosów i układanie fryzury, za pomocą kosmetyku w kilka minut przygotujemy się do wyjścia. Konsumentki zabierają go ze sobą także w podróże służbowe. Co ciekawe, nierzadko sięgają po niego również mężczyźni.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ