Opinie o Clinique All About Eyes Rich

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Krem pod oczy ma działanie odżywcze, pobudzające i rozjaśniające, więc zasługuje na miano uniwersalnego preparatu do pielęgnacji skóry. Kosmetyk ma lekką konsystencję, więc szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej, nieprzyjemnej powłoki. Preparat skutecznie zabezpiecza przed przesuszeniem okolic oczu, gwarantując tym samym lepszy wygląd. 

 

Najważniejsze wady:

Kosmetyk przynosi efekty dopiero po ok. 2 tygodniach od rozpoczęcia regularnego stosowania. Osoby mniej cierpliwe, którym zależy na szybkim rezultacie mogą być nieco zawiedzione. Nieliczne opinie o Clinique All About Eyes Rich sugerują, że preparat trudno wyciągnąć ze słoiczka, kiedy jest go już mało.

 

Werdykt: 9.7/10

Kosmetyk przeszedł testy dermatologiczne, które potwierdziły bezpieczeństwo stosowania. Jest to krem, który należy stosować codziennie rano na dokładnie oczyszczoną skórę pod oczami. Produkt ma 15 ml opakowanie i jest wydajny. Zdaniem wielu kobiet Clinique All About Eyes Rich to bardzo dobry krem pod oczy, w który warto zainwestować. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Działanie

Aby twarz ładnie wyglądała, także bez makijażu, trzeba zadbać o jej odpowiednie nawilżenie. Często skupiamy się tylko na wybraniu odpowiedniego kremu do stosowania na całą cerę, a nieco rzadziej skupiamy się na okolicach oczu i sięgamy po przystosowany preparat. Pamiętajmy, że skóra wokół oczu jest bardzo wrażliwa i trzeba o nią dobrze dbać. W tym pomoże nam krem Clinique All About Eyes Rich. Test wykonany przez kobiety w różnym wieku dał dowód na to, że kosmetyk ma kompleksowe działanie i pozwala pozbyć się wielu problemów. Przede wszystkim krem dokładnie nawilża skórę i łagodzi drobne podrażnienia. Co więcej, po dłuższym stosowaniu można zauważyć zmniejszoną widoczność cieni. Preparat niweluje też drobne zmarszczki i odżywia skórę, dzięki czemu staje się ona bardziej napięta. 

Dobry skład

Kwestią, na którą trzeba zwrócić uwagę podczas zakupu jest skład kremu pod oczy. Prezentowany kosmetyk zawiera wiele cennych składników o potwierdzonym działaniu. Jest on hipoalergiczny, więc nie ma obaw, że regularne nakładanie go na skórę będzie powodowało podrażnienia. Warto dodać, że w składzie kremu pod oczy nie ma perfum, które mogły powodować nieprzyjemne szczypanie. Produkt jest polecany dla każdego, niezależnie od rodzaju cery. Krem może być stosowany przez osoby mające wrażliwe oczy i stosujące soczewki kontaktowe.

 

Przyjemna aplikacja

Pielęgnacja skóry musi nie tylko przynosić oczekiwane efekty, ale też być przyjemna. Tylko wtedy nie stracimy motywacji do tego, aby stosować kosmetyki regularnie. Krem pod oczy ma lekką konsystencję, więc łatwo się go rozprowadza i szybko się wchłania. Nie trzeba używać dużej ilości preparatu, aby dokładnie nawilżyć skórę, co przekłada się na większą wydajność. Niektórym osobom może się wydawać, że cena Clinique All About Eyes Rich jest wysoka. Niemniej jednak nie można zapominać, że preparat ma dobry skład, a jedno opakowanie, choć zawiera tylko 15 ml produktu, starcza na długo.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ