Suszarka z dyfuzorem efekty

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

Najlepszą suszarką z dyfuzorem jest model Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00. Do takich wniosków doszliśmy po przeczytaniu wielu opinii na temat dostępnych na rynku urządzeń. Prezentowany przez nas sprzęt zdobył uznanie wielu użytkowników. Podkreślają oni, że z uwagi na sporą moc, model dobrze radzi sobie z suszeniem włosów. Nie trzeba tracić dużo czasu, aby odpowiednio ułożyć kosmyki. Co istotne, dzięki funkcji jonizacji, nie musimy się obawiać o nadmierne elektryzowanie się włosów. Sprzęt ma opcję zimnego nawiewu, który przydaje się szczególnie do utrwalania fryzury. Model cieszy się uznaniem także ze względu na estetyczny design. Na pewno jesteś ciekawy, jakie jeszcze urządzenia zamieściliśmy w naszym rankingu. Kolejnym godnym uwagi produktem jest suszarka do włosów Remington Pro-Air Turbo D5220. Urządzenie ma tryb pracy turbo (duża prędkość wydmuchiwanego powietrza), który przydaje się, kiedy spieszymy się do wyjścia. Model jest poręczny i ma wygodną, dobrze wyprofilowaną rączkę.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Suszarka ma funkcję jonizacji, więc suszone włosy nie będą się puszyć. Urządzenie może pracować ze stałą temperaturą i prędkością nadmuchu, co jest szczególnie ważne, gdy mamy delikatne włosy. W zestawie jest też koncentrator, który skraca czas suszenia pasm włosów.

Wady

Cześć konsumentów uważa, że głośność pracy tej suszarki ma dość duże natężenie, co znacznie zmniejsza komfort użytkowania sprzętu.

Podsumowanie

Urządzenie ma silnik o mocy 2200 W. Jest to sprzęt praktyczny, gdyż jest wyposażony w dwie nakładki: dyfuzor i koncentrator. Poza tym model ma długi kabel. Technologia Thermo Protect pełni funkcję ochronną i umożliwia automatyczny dobór temperatury suszenia.

Drugi wybór

Zalety

Urządzenie ma wyprofilowany uchwyt, który bardzo dobrze leży w dłoni, a tym samym ułatwia stylizację fryzury. Używanie suszarki sprawia, że włosy są jednocześnie podatne na układanie i odporne na elektryzowanie się.

Wady

Niedogodnością jest to, że po pewnym czasie użytkowania suszarki, przyciski do regulacji temperatury zacina się.

Podsumowanie

Suszarkę wyposażono w regulację temperatury, prędkość nawiewu oraz jonizację. Moc silnika to 2400 W. Produkt jest wyposażony w dyfuzor i koncentrator. Model u dołu ma też zaczep, dzięki któremu możemy go zawiesić.

Rozważ też

Zalety

Suszarka jest wyposażona w funkcję jonizacji, która zapobiega puszeniu się i elektryzowaniu włosów. Produkt jest wykonany z dobrej jakości tworzywa odpornego na uszkodzenia. Ponadto rękojeść jest poręczna i bardzo wygodna w użyciu.

Wady

Wielu użytkowników twierdzi, że kabel, w który jest wyposażone urządzenie, jest podatny na splątanie się, co wpływa na komfort użytkowania.

Podsumowanie

Sprzęt ma silnik o mocy 2200 W. Długość kabla to 180 cm. Suszarkę wyposażono w 3 stopnie regulacji temperatury, funkcję zimnego powietrza, a także 2-stopniową regulację nawiewu powietrza. Do zestawu dołączono też dyfuzor oraz koncentrator.

 

 

Suszarki z dyfuzorem – ranking

 

 

Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00

 

Urządzenie o nazwie Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00 ma moc 2200 W, a więc zapewnia silny nadmuch i niezawodne działanie. Ustawienie ThermoProtect sprawia natomiast, że włosy można wysuszyć w całkowicie bezpieczny dla nich sposób. Dzięki niemu pasma nie nagrzewają się nadmiernie, a więc nie grozi im przypalenie.

Cechą wyróżniającą wspomnianą suszarkę jest nowoczesny i estetyczny design. Obudowa utrzymana w białej kolorystyce prezentuje się niezwykle elegancko. Umieszczony na podstawie uchwytu zaczep pozwala na powieszenie sprzętu w dowolnym miejscu, więc można mieć go zawsze pod ręką. Na komfort użytkowania wpływa zarówno dobrze wyprofilowana rączka, jak też możliwość swobodnej regulacji temperatury oraz prędkości nawiewu. Z kolei obecność chłodnego podmuchu pozwoli szybko utrwalić fryzurę.

Konsumenci docenili suszarkę marki Philips głównie za funkcjonalność. Została ona wyposażona w funkcję jonizacji, dlatego puszenie się włosów nie będzie już problemem. Co więcej, w zestawie znajduje się nie tylko dyfuzor, ale i koncentrator. Z pomocą tej końcówki suszenie pasm będzie trwało znacznie krócej.

Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00 to suszarka z dyfuzorem w kolorze białym. Moc urządzenia jest równa 2200 W. Przewód zasilający ma długość 1,8 m.

 

Zalety

Funkcja jonizacji: Urządzenie ma funkcję jonizacji. Warto podkreślić, że jony ujemne skutecznie wygładzają łuski włosów i chronią przed elektryzowaniem kosmyków. W efekcie łatwiej nam ułożyć fryzurę.

Optymalna temperatura pracy: Technologia ThermoProtect gwarantuje odpowiednią temperaturę pracy. Nie ma obaw o to, że generowane przez urządzenie powietrze będzie zbyt gorące.

Zimny nadmuch: Suszarka z dyfuzorem ma funkcję zimnego nawiewu. Jest on przydatny do utrwalenia fryzury. Należy pamiętać również, że im mniejszą temperaturą działamy na włosy, tym lepiej one wyglądają.

Wygodne przechowywanie: Na obudowie znajduje się praktyczny gumowy zaczep. Umożliwia on zawieszenie urządzenia w widocznym miejscu w łazience.

Design: Sprzęt ma białą obudową. Nie jest ona podatna na uszkodzenia, więc zachowuje swój ładny wygląd. Ciekawym dodatkiem są złote zdobienia, które czynią model eleganckim.

 

Wady

Waga: Trzeba liczyć się z tym, że sprzęt jest nieco ciężki, więc jego dłuższe użytkowanie (np. w przypadku stylisty fryzur) może okazać się męczące.

 

 

 

 

Remington Pro-Air Turbo D5220

 

Każdy, kogo interesuje suszarka z dyfuzorem w dobrej cenie, powinien zwrócić uwagę na model Remington Pro-Air Turbo D5220. Ma on moc 2400 W, funkcję jonizacji, a także możliwość regulacji temperatury oraz prędkości nawiewu. Przedstawione urządzenie sprawia, że suszone włosy stają się miękkie, bardziej podatne na układanie, a jednocześnie odporne na elektryzowanie się.

Ponieważ do suszarki został dołączony dyfuzor, stylizowanie nawet bardzo długich czy naturalnie kręconych włosów nie będzie kłopotliwe. W komplecie znajduje się też koncentrator, który pomaga wysuszyć pasma w krótszym czasie.

Jak wynika z opinii wydawanych przez konsumentów, powyższy sprzęt może zachwycić nawet bardzo wymagające kobiety. Wszystko przez to, że pozwala on na dostosowanie jego pracy do długości czy kondycji włosów. Co więcej, suszarka marki Remington ma wyprofilowany uchwyt, który doskonale leży w dłoni, a to ułatwia stylizację fryzury. Wiele osób doceniło ją także za specjalny zaczep, który pozwala na zawieszenie urządzenia na łazienkowym wieszaku.

Suszarka z dyfuzorem Remington Pro-Air Turbo D5220 ma moc 2400 W. Maksymalna prędkość generowanego powietrza to 90 km/h.

 

Zalety

Tylna kratka: Znajdująca się z tyłu suszarki kratka jest solidnie wykonana. Można bez większego wysiłku ją zdemontować, co znacznie ułatwia czyszczenie sprzętu.

Tryb turbo: Suszarka doskonale sprawdza się w nagłych sytuacjach. Urządzenie ma tryb pracy turbo, w którym prędkość generowanego powietrza osiąga wartość 90 km/h.

Nie niszczy włosów: Nawet jeśli będziemy korzystać ze sprzętu regularnie, nie musimy się martwić o to, że nasze włosy staną i suche i matowe, zapobiegnie temu funkcja jonizacji.

Regulacja temperatury pracy: Użytkownik może regulować temperaturę pracy sprzętu i dopasowywać ten parametr do własnych potrzeb. Istnieje też możliwość skorzystania z funkcji chłodnego nawiewu.

 

Wady

Niepokojące dźwięki: Przeprowadzony przez część użytkowników test suszarek z dyfuzorem Remington Pro-Air Turbo D5220 wykazał, że po pewnym czasie użytkowania sprzęt zaczyna wydawać nieprzyjemne dźwięki.

 

 

 

 

Esperanza Ionic Dry

 

Prezentujemy suszarkę do włosów z dyfuzorem Esperanza Ionic Dry. Sprzęt kosztuje tylko kilkadziesiąt złotych. Model ma prosty design. Czarna obudowa dobrze współgra z jasnoszarymi przyciskami. Urządzenie wyposażono w praktyczny gumowy zaczep do zawieszania.

Suszarka do włosów ma moc 2200 W. Długość kabla zasilającego jest równa 1,8 m. Użytkownik może wybrać 1 z 3 poziomów temperatury, a dodatkowo określić prędkość nawiewu. Funkcja jonizacji skutecznie przeciwdziała elektryzowaniu się włosów, a w rezultacie jest łatwiej utrzymać ładną fryzurę w ciągu dnia. Kosmyki nie puszą się po zabiegu, więc wyglądamy schludnie. W skład zestawu wchodzi nie tylko dyfuzor, ale też wąski koncentrator powietrza.

Konsumenci chętnie kupują sprzęt Esperanza Ionic Dry, co wynika m.in. z jego atrakcyjnej ceny. Duże znaczenie dla użytkowników ma także efektywność działania. Nie trzeba długo stać przy lustrze, aby dobrze wysuszyć i przy okazji ładnie ułożyć włosy.

Esperanza Ionic Dry to dobra suszarka z dyfuzorem do 50 zł. Moc urządzenia wynosi 2200 W. Długość przewodu zasilającego jest równa 1,8 m.

 

Zalety

3 stopnie regulacji temperatury: Istnieje możliwość regulacji temperatury pracy urządzenia. W rezultacie można dostosować ustawienia sprzętu do typu i potrzeb naszych włosów.

Dodatkowe akcesoria: W zestawie znajduje się solidnie zrobiony dyfuzor, który pozwala na łatwe uniesienie włosów już od nasady. Kupując suszarkę, otrzymamy także wąski koncentrator umożliwiający intensywne suszenie wydzielonych pasm.

Funkcja jonizacji: Urządzenie ma funkcję jonizacji. Włosy po zabiegu się nie elektryzują, więc łatwiej się je układa, a fryzura dłużej się trzyma.

 

Wady

Jakość wykonania: W kilku opiniach pojawia się informacja, że jakość wykonania sprzętu nie jest najlepsza. To zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.

 

 

 

Jaką suszarkę z dyfuzorem wybrać?

 

Suszarki wyposażone w dyfuzor zdobywają coraz większą popularność. Ta końcówka sprawia, że zwykłe urządzenie do suszenia włosów staje się bardziej profesjonalne, a ułożenie idealnej, pełnej objętości fryzury jest o wiele łatwiejsze. W naszym poradniku przedstawiamy wszystkie zalety tego typu produktów i doradzamy, na co zwrócić uwagę, robiąc zakupy. Na końcu umieściliśmy też ranking dwóch najlepszych według nas sprzętów posiadających wspomniany element.

 

 

Dyfuzor to plastikowa nakładka, której cechą charakterystyczną są podłużne wypustki. Nadaje się ona zarówno do układania prostych, jak też kręconych włosów. Zwykle ta końcówka jest dołączona do zestawu wraz z suszarką, niekiedy jednak trzeba dokupić ją osobno.

Wiele osób uważa, że sprzęt z dyfuzorem to zbędny wydatek i nie warto w niego inwestować. To jednak nie do końca prawda. Okazuje się, że tak profesjonalne urządzenie jest niezwykle przydatne, zwłaszcza dla posiadaczek cienkich włosów pozbawionych objętości. Podnosi ono pasma u nasady, a efekt utrzymuje się bardzo długo. Co więcej, dyfuzor pozwoli nam w łatwiejszy i szybszy sposób stworzyć drobne loczki czy delikatne fale. Z jego pomocą można układać nie tylko naturalnie kręcone włosy, ale i te po trwałej ondulacji.

Korzystanie z takiej nakładki na początku może wydawać się trudne, jednak już po kilku próbach stylizacja fryzury z pewnością stanie się łatwiejsza. Po umyciu włosów należy odczekać, aż trochę przeschną, a następnie nałożyć na nie odrobinę pianki do stylizacji. Pasma najlepiej podzielić na kilka partii i każdą z nich układać osobno. Powinno się je po kolei umieszczać w dyfuzorze (uważając przy tym, by nie zaplątały się one o wypustki) i przez kilka minut suszyć, najlepiej na najwolniejszym biegu i najchłodniejszym nawiewie.

Układanie fryzury za pomocą suszarki wyposażonej w dyfuzor może dać zaskakujące efekty. Pasma są całkowicie suche już po kilku minutach. Zwykle po suszeniu tradycyjnym sprzętem włosy wymagają dodatkowej stylizacji, która często i tak nie jest zadowalająca. Natomiast ta specjalna nakładka sprawia, że są one nie tylko suche, ale też od razu ułożone, co pozwala nam zaoszczędzić sporo czasu. Po użyciu dyfuzora naturalne loki będą subtelnie podkreślone. Również z natury proste i gładkie pasma staną się lekko kręcone, w efekcie czego będą wydawały się one gęstsze.

Wbrew pozorom, tej specjalnej nakładki do stylizacji fryzury można używać bardzo często. Jeśli będziemy kontrolować temperaturę działania urządzenia, z pewnością nie zniszczymy włosów. Najlepsza suszarka z dyfuzorem w 2024 roku powinna mieć jednak możliwość samodzielnej regulacji temperatury, by móc dostosować jej działanie do własnych potrzeb. Poza tym dobry sprzęt musi być też wyposażony w funkcję chłodnego nawiewu. Wykorzystuje się ją pod koniec stylizacji, aby w naturalny sposób utrwalić fryzurę (można też w tym celu użyć później specjalnego lakieru).

Najlepsze suszarki z dyfuzorem sprawiają, że układanie włosów nie jest ani trudne, ani czasochłonne. Z pomocą tej nakładki można też uniknąć nadmiernego puszenia się włosów (zwłaszcza, jeśli urządzenie będzie wyposażone w funkcję jonizacji). Takie sprzęty są odpowiednie dla każdej kobiety, bez względu na jej upodobania czy kondycję włosów.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ