Top 4 firm produkujących zestawy do hybryd 

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Mając już podstawową wiedzę na temat lakierów hybrydowych, warto przyjrzeć się ich producentom. Jak wiadomo, produkt produktowi nierówny dlatego też początkującej manicurzystce trudno zdecydować się na konkretną markę, za którą będzie stała dobra jakość i przystępna cena. Warto więc sprawdzić, której marce zaufało większość kobiet oraz jakie produkty są najchętniej wybierane przez fanki lakierów hybrydowych. 

 

Semilac — Nesperta 

Historia firmy Nesperta sięga lat 90., kiedy to Tomasz Gołębiewski wraz ze swoją żoną Sylwią podjęli decyzję o stworzeniu miejsca, w którym przyszłe stylistki paznokci będą szkoliły swój warsztat. W ten sposób powstał Zakład Szkolenia i Doskonalenia Kadr, który następnie przekształcił się w Akademię Semilac. Na potrzeby Akademii, założyciele stworzyli linię produktów kosmetycznych, które początkowo widniały pod nazwą Diamond Cosmetics. Od 2013 roku produkty pochodzące z zakładów produkcyjnych firmy Nesperta noszą nazwę Semilac. Rok później marka ta, oferowała ponad 100 kolorów, a w kolejnych latach działalności produkty Semilac były dostępne w innych krajach. W roku 2016 otwarta została Akademia Semilac w Warszawie, a rok później w Kielcach. W 2017 roku firma Semilac ma dobrze wyposażony zestaw do hybryd, który można zakupić w dobrej cenie. W zestawie znajdziemy wszystkie niezbędne produkty i akcesoria potrzebne do rozpoczęcia przygody z hybrydami. 

NeoNail — Cosmo Group 

Młodsza o kilka lat, ale nie mniej doświadczona firma Cosmo Group weszła na rynek w 2006 roku. Przedsiębiorstwo z branży beauty zdobyło serca klientów, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom. Firma podkreśla, że kluczem do sukcesu są zaangażowanie, innowacyjne produkty oraz dostosowanie oferty do wymagań konsumentów. Dzięki temu produkty marki NeoNail są dostępne nie tylko dla klientów w Polsce, ale także na świecie. Firma współpracuje z ponad 80 kontrahentami w różnych państwach, a odwaga i elastyczne podejście pozwoliło w dość krótkim czasie zbudować globalną firmę działającą na dużą skalę. Produkty marki NeoNail są równie dobrej jakości co innych konkurencyjnych firm. Co więcej, marka NeoNail prowadzi sprzedaż pomadek do ust w różnych kolorach, które jakością nie odbiegają od innych produktów tej marki. W ofercie znajdziemy także wiele ciekawych zestawów do robienia hybryd, które w zależności od potrzeb dają możliwość wykonania profesjonalnego manicure bez wychodzenia z domu. Decydując się na zakup produktów marki NeoNail mamy do dyspozycji produkty takie jak lampy UV i LED, pochłaniacze pyłu, frezarki, bezcieniowe lampy do blatu oraz wszelkie niezbędne akcesoria.

 

Indigo — Indigo Nails 

Łódzka firma Indigo Nails powstała w 2011 roku, a jej właścicielami są Dariusz i Magdalena Malaczyńscy, którzy od lat skupiają się na produkcji wysokiej jakości kosmetyków. Produkty marki Indigo mają unikatową recepturę, a także jakość, która ma za zadanie zadowolić najbardziej wymagające klientki. Misją właścicieli było stworzenie produktów, które będą wyjątkowe nie tylko pod względem jakości, ale także będą dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Indigo to nie tylko lakiery hybrydowe, ale także produkty do pielęgnacji i zdobienia paznokci, które w połączeniu z trwałością lakierów hybrydowych dają spore możliwości w wykonaniu perfekcyjnego manicure. Co więcej, firma Indigo Nails mocno stawia na rozwój swojej kadry instruktorskiej, która co roku zdobywa krajowe i międzynarodowe nagrody w dziedzinie stylizacji. Indigo skupia się również na przekazywaniu zdobytej wiedzy i umiejętności poprzez szkolenia adresowane do osób, które chętnie rozwijają swoje umiejętności i mają zmysł artystyczny niezbędny do pracy stylistki paznokci. Firma współpracuje z gwiazdami wielkich formatów, które są twarzą marki i wspólnie tworzą kolekcje marki. Co więcej, produkty Indigo używane są w wielu profesjonalnych salonach kosmetycznych, które świadczą usługi na najwyższym poziomie. Marka ma również firmowe salony kosmetyczne pod szyldem Indigo zlokalizowane w całej Polsce. 

Sunone — Leoberta 

Sunone to młoda marka funkcjonująca na rynku od 2011 roku. Produkty Sunone są dostępne w przystępnej cenie, co może zachęcić do zakupu początkującą stylistkę paznokci. Marka skupia się również na produkcji wysokiej jakości lamp UV i LED, w których zastosowano technologię Dual Led, pozwalającą na znacznie szybsze utwardzenie lakierów hybrydowych i żeli. Producent chwali się, że jego akcesoria są w bardzo korzystnej cenie, a jednocześnie są wysokiej jakości. W swojej ofercie ma kolorowe lakiery hybrydowe, bazy oraz topy, a także akcesoria takie jak lampy, frezarki, kuferki, szablony, pilniki, frezy oraz preparaty do odtłuszczania i usuwania lakieru hybrydowego.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ