Ostatnio aktualizowane: 28.09.21

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy zestawienie lokówek stożkowych Remington. Wybraliśmy urządzenia tej marki nie bez powodu – są one doceniane przez konsumentów, a to najważniejszy wyznacznik dobrej jakości produktu. Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajęła lokówka stożkowa Remington CI95. Jest to model przeznaczony do każdego typu włosów. Użytkownik może w łatwy sposób dopasować temperaturę pracy sprzętu do potrzeb swoich kosmyków. Urządzenie poradzi sobie z kręceniem nawet grubych pasm. Model ma cyfrowy wyświetlacz, który ułatwia obsługę lokówki. Dobrym rozwiązaniem jest możliwość zablokowania wybranych ustawień. Dzięki temu nie musimy mieć obaw, że przez przypadek zmienimy temperaturę pracy sprzętu, co przełoży się na gorsze efekty stylizacji. Wśród zalet urządzenia konsumenci wymieniają łatwą i komfortową obsługę. Który produkt znalazł się na drugim miejscu w rankingu? Jest to lokówka stożkowa Remington CI96W1. Ma ona ceramiczną powłokę, która jest wyjątkowo delikatna dla włosów. Sprzęt jest sprzedawany w zestawie z etui.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Lokówka nagrzewa się w pół minuty, więc czas oczekiwania, aż sprzęt będzie gotowy do użycia, jest krótki. Użytkownik ma możliwość blokady wybranych ustawień. Nie ma obaw o to, że w trakcie stylizacji przypadkowo zmienimy temperaturę pracy sprzętu.

Wady

Na początku korzystanie z urządzenia może być trudne. Powodem tego jest śliska powłoka na elemencie grzejnym - włosy zsuwają się z lokówki, więc ich stylizacja zajmuje więcej czasu.

Podsumowanie

Remington CI95 gwarantuje ładny, naturalny skręt włosów. Efekty stylizacji utrzymują się przez długi czas. Model ma długi przewód zasilający, co zapewnia użytkownikowi swobodę ruchów. Bezpieczeństwo podczas kręcenia włosów gwarantuje nienagrzewająca się końcówka.

Drugi wybór

Zalety

Sprzęt wyłącza się automatycznie po upływie określonego czasu. Nawet jeśli nie odłączymy lokówki od źródła zasilania, mamy zagwarantowane bezpieczeństwo. Model ma ceramiczną powłokę, która jest delikatna dla włosów i chroni przed ich nadmiernym przesuszeniem.

Wady

Ekran jest stosunkowo mały, a dodatkowo wyświetlane na nim informacje po pewnym czasie stają się mniej wyraziste. Osoby mające problem ze wzrokiem mogą mieć problem z obsługą urządzenia.

Podsumowanie

Lokówka stożkowa jest sprzedawana w zestawie z solidnie zrobionym etui. Aby włożyć do niego sprzęt, nie trzeba czekać, aż element grzejny będzie zimny. Urządzenie szybko się nagrzewa, a możliwość regulacji temperatury sprawia, że jest ono odpowiednie do każdego rodzaju włosów.

Rozważ też

Zalety

Element grzejny jest pokryty wytrzymałą powłoką wzbogaconą o olejek arganowy. Dobrze działa on na włosy i sprawia, że wyglądają one na zdrowsze. W zestawie znajdziemy etui, które jest odporne na działanie wysokiej temperatury. Komplet zawiera też rękawicę ochronną.

Wady

Konsumenci zwracają uwagę na to, że rączka nie jest najlepiej wyprofilowana, a przez to okazuje się mało poręczna. Korzystanie z lokówki stożkowej może okazać się niewygodne. Minusem jest także brak wyświetlacza na obudowie.

Podsumowanie

Użytkownik może regulować temperaturę pracy sprzętu, dostosowując ją do potrzeb swoich włosów. Przy pomocy lokówki stożkowej można zrobić ładne, naturalnie wyglądające fale. Model jest lekki, a kabel zasilający jest odporny na przetarcia.

 

 

Lokówki stożkowe Remington – Ranking

 

 

Remington Ci95

 

Model Ci95 marki Remington to bardzo innowacyjna lokówka stożkowa, która pomoże Ci przemienić Twoje proste włosy w piękne i bujne loki. Za sprawą mocy 42W uzyskana fryzura jest 5 razy trwalsza. Największą zaletą tego modelu jest jego kształt, który umożliwia dokładną stylizację włosów.

Prezentowany produkt został wyposażony w cyfrowy wyświetlacz LCD, na którym możesz zmieniać ustawienia modelu. Model cechuje się szybką gotowością do pracy, po podłączeniu do prądu należy odczekać jedynie 30 sekund. Zaś jeśli lokówka nie będzie używana przez czas dłuższy niż 60 sekund, zostanie ona samoistnie wyłączona.

Ta najlepsza lokówka stożkowa Remington w 2021 roku ma ceramiczną nakładkę. Gwarantuje to równomierne rozprowadzanie ciepła po całej powłoce. Dzięki temu powstałe loki będą wyglądały symetrycznie. Dodatkowo, urządzenie posiada możliwość regulacji temperatury pracy. Do Twojej dyspozycji jest kilka programów, które mieszczą się w przedziale od 130 st. C. do 210 st. C.

Opinie konsumentów o tej lokówce są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników doceniło dużą moc modelu.

Lokówka stożkowa Remington CI95 ma moc 42 W. Średnica modelu wynosi od 13 mm do 25 mm. Temperaturę pracy sprzętu można regulować w zakresie od 130 st. C do 210 st. C.

 

Zalety

Szybkie nagrzewanie: Czas nagrzewania lokówki wynosi zaledwie 30 s. Nie trzeba długo czekać, aby rozpocząć stylizację włosów. To szczególnie ważna zaleta, kiedy nie mamy dużo czasu na przygotowanie do wyjścia.

Cyfrowy wyświetlacz: Sprzęt ma cyfrowy ekran, na którym wyświetlana jest aktualna temperatura pracy. Wyświetlacz jest przydatny i według konsumentów ułatwia obsługę urządzenia.

Nienagrzewająca się końcówka: Model ma nienagrzewającą się końcówkę, co gwarantuje nam bezpieczeństwo i skuteczną ochronę przed poparzeniem dłoni w trakcie kręcenia włosów.

Blokada ustawień: Użytkownik może zablokować wybrane ustawienia. Jeśli to zrobi, ma pewność, że przypadkowo nie zmieni wybranej temperatury pracy lokówki, a tym samym uzyskany na włosach efekt będzie taki, jak powinien.

Długi przewód zasilający: Komfort pracy zapewnia solidnie zrobiony i długi przewód zasilający (3 m).

 

Wady

Śliska powłoka: Z uwagi na to, że sprzęt ma śliską powłokę, pasma ześlizgują się elementu grzejnego. W związku z tym przeprowadzanie zabiegu stylizacji wymaga cierpliwości.

 

 

 

 

Remington CI96W1

 

Model CI96W1 to bardzo wydajna lokówka stożkowa Remington w dobrej cenie, która w krótkim czasie pomoże Ci uzyskać nową fryzurę. Korpus, którego wymiary wynoszą 1,3 – 2,5 cm, został pokryty powłoką ceramiczną. Zapewnia to równomierne rozprowadzenie temperatury wzdłuż całych kosmyków. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć lokami aż od nasady głowy.

Dużą zaletą modelu jest możliwość regulacji temperatury w przedziale od 120 st. C. do 220 st. C. Pomoże Ci to dopasować działanie urządzenia do rodzaju Twoich włosów. Produkt posiada cyfrowy wyświetlacz, który jest bardzo prosty w obsłudze. Zapewnia to pełną kontrolę nad działaniem urządzenia. Kolejnym, ciekawym udogodnieniem jest to, że po 30 sekundach od podłączenia do prądu, produkt jest w pełni nagrzany i gotowy do użytku.

Pełnię kontroli nad lokówką zapewnia obrotowy kabel, który dopasowuje się do Twoich ruchów dłoni. Nie musisz się zatem obawiać, że złe ułożenie sprzętu zaowocuje przerwaniem przewodu. Prezentowany sprzęt posiada bardzo dużo pozytywnych recenzji. Konsumenci w swoich opiniach podkreślili, że niska cena i duża wydajność są największymi atutami tego modelu.

Model CI96W1 to dobra lokówka stożkowa Remington do 100 zł. Średnica urządzenia wynosi od 13 mm do 25 mm. Temperaturę pracy sprzętu można regulować w zakresie od 120 st. C do 210 st. C.

 

Zalety

Ceramiczna powłoka: Elementy grzejne są pokryte ceramiczną powłoką Advanced Silk Ceramic, która jest delikatna dla włosów, więc zabezpiecza przed ich nadmiernym przesuszeniem czy utratą blasku.

Etui: W zestawie znajduje się etui wykazujące odporność na działanie wysokiej temperatury. Nie trzeba czekać, aż sprzęt będzie całkiem chłodny, aby zapakować go do pokrowca.

Automatyczne wyłączanie: Urządzenie automatycznie się wyłącza po upływie określonego czasu. Nie musimy się obawiać, że jeśli zapomnimy odłączyć lokówkę od prądu, doprowadzimy do pożaru mieszkania.

Uniwersalność: Możliwość regulacji temperatury pracy sprzętu w szerokim zakresie sprawia, że jest on odpowiedni do każdego rodzaju włosów.

 

Wady

Wyświetlacz: Po pewnym czasie wyświetlane na ekranie informacje stają się mniej wyraziste, co utrudnia ich odczytanie.

 

 

 

 

Remington Shine Therapy CI 53W

 

Lokówka Shine Therapy CI 53W marki Remington to bardzo elegancki i wydajny model w białym kolorze. Największą zaletą tego sprzętu jest stożkowy kształt, który pozwala na lepsze zawinięcie loków. Użycie nowoczesnej technologii gwarantuje szybkie efekty.

Dużą zaletą tego modelu jest wysoka moc, która wynosi aż 53 W, co gwarantuje dużą wydajność pracy. Warto dodać, że prezentowany produkt ma możliwość nagrzania się do 210 st. C. Dzięki temu sprzęt ten będzie odpowiedni dla osób o bujnej fryzurze i bardzo grubych włosowych. Temperatura pracy lokówki może być regulowana. Zatem, jeśli Twoje włosy są dość cienkie i delikatne do ich stylizacji używaj mniejszej temperatury.

Kolejnym, pozytywnym aspektem tego urządzenia jest nowoczesna powłoka Advanced Ceramic, wykonana z najwyższej jakości ceramiki. Użycie takiego materiału gwarantuje równomierne rozkładanie ciepła.

Możesz mieć zatem pewność, że wszystkie loki będą sobie równe. Opinie konsumentów o tym modelu są pochlebne. Wielu użytkowników pochwaliło urządzenie za jego wydajność i niską cenę.

Lokówka stożkowa Remington Shine Therapy CI 53W ma ceramiczną powłokę. Maksymalna temperatura pracy sprzętu wynosi 210 st. C.

 

Zalety

Ładny kształt loków: Przy pomocy tego urządzenia możemy uzyskać ładny kształt loków. Nasza fryzura prezentuje się schludnie i jest dopracowana nawet w najmniejszych szczegółach.

Ceramiczna powłoka: Element grzejny jest pokryty ceramiczną powłoką, którą wzbogacono olejkiem arganowym. Ma on za zadanie odżywić i wygładzić włosy. W rezultacie kosmyki wyglądają na zdrowe i nawilżone.

Dodatkowe akcesoria: W opakowaniu poza lokówką znajdzie także dodatkowe akcesoria. Mowa tutaj o termoizolacyjnym etui i rękawiczce ochronnej. Dzięki tym dodatkom będziemy mogli odpowiednio przechowywać sprzęt i bezpiecznie z niego korzystać.

 

Wady

Brak wyświetlacza: Model nie został wyposażony w wyświetlacz, co utrudnia sprawdzenie ustawionej temperatury pracy.

 

 

 

Jaką lokówkę stożkową Remington wybrać?

 

Wiele osób, które mają proste włosy marzy o pięknych, bujnych lokach. W takiej sytuacji jedynym wyjściem jest zakupienie lokówki. Niestety, wbrew powszechnej opinii, wybór urządzenia tego typu nie jest wcale taki prosty. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie i innych osób, które są zainteresowanie zakupem takiego sprzętu, ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę i jakie cechy powinna mieć dobra maszyna. Co więcej, na końcu tego artykułu znajdziesz niewielkie zestawienie, w którym opisaliśmy trzy najlepsze lokówki stożkowe Remington.

Marka Remington trudni się produkcją innowacyjnych sprzętów do pielęgnacji twarzy oraz włosów. Polscy konsumenci poznali tę firmę w 2005 roku i od razu przypadły im do gustu oferowane produkty. Światową sławę przyniosło wprowadzenie na rynek golarki do golenia na sucho i domowego zestawu do depilacji światłem. Warto wspomnieć, że wiele urządzeń Remington jest używanych w profesjonalnych salonach piękności.

Decydując się na zakup lokówki, koniecznie zwróć uwagę na jej moc. Jeśli Twoje włosy są cienkie i delikatne, powinieneś zadbać o to by temperatura nagrzania nie przekroczyła 150 st. C. W przeciwnym razie możesz trwale uszkodzić strukturę włosa. Inaczej w przypadku włosów mocnych, grubych i bardzo gęstych. Urządzenie o niewielkiej sile nie poradzi sobie z nimi, dlatego sugerujemy inwestycję w sprzęt o mocy grzewczej 200 st. C.

Warto zainwestować w model, który posiada opcję regulowania temperatury. Pozwoli to nam dostosować pracę urządzenia do naszych potrzeb, a co ważniejsze do rodzaju naszych włosów. Dopilnuj, aby produkt, który pragniesz zakupić miał możliwość elektronicznego i wielostopniowego zmieniania temperatury.

Pamiętaj, aby zadbać o wysokiej jakości powłokę na interesującej Cię lokówce. Zagwarantuje to bowiem dobre rozprowadzanie temperatury i jednocześnie, ochroni Twoje włosy. W naszym poradniku polecamy modele z wałkiem pokrytym ceramiką.

Aby korzystanie z lokówki było proste i przyjemne, dopilnuj, żeby rączka była ergonomiczna oraz pokryta antypoślizgową i termoochronną powłoką. Dzięki temu urządzenie nie wyślizgnie Ci się z dłoni ani nie poparzysz się podczas użytkowania.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ