Najlepsza waga łazienkowa Łucznik

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

 

Wagi łazienkowe Łucznik – Ranking

 

 

Łucznik BS11

 

Model BS11 marki Łucznik to bardzo elegancka i stylowa waga łazienkowa, która na pewno przypadnie do gustu każdej osobie chcącej pozbyć się zbędnych kilogramów. Dużą zaletą prezentowanego modelu jest specjalna funkcja, pozwalająca na obliczenie ilości wody i tłuszczu w organizmie. Poza tym mierzy ona również tkankę mięśni i kości.

Ta najlepsza waga Łucznik w 2024 roku może być używana przez całą rodzinę, ponieważ ma wbudowaną pamięć dla aż 10 osób. Urządzenie przechowuje dane o profilu użytkowników, na które składa się wzrost, płeć i wiek.

Prezentowany produkt został wykonany z wysokiej jakości szkła. Dzięki użyciu tak twardego materiału, przyrząd jest w stanie wytrzymać nacisk do 150 kg. Co więcej, nie musisz się obawiać, że mocniejsze nadepnięcie, czy lekkie uderzenie uszkodzi wewnętrzny mechanizm.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Użytkownicy docenili precyzyjny pomiar wagi, gdyż margines błędu wynosi jedynie 100 g. Również pomiar tłuszczu w organizmie jest dokładny – podany wynik może się różnić o 0.1% od rzeczywistości.

 

 

 

 

Łucznik BS 2009

 

Model BS 2009 to bardzo elegancka i precyzyjna waga łazienkowa, która została wykonana przez markę Łucznik. Ten elektroniczny sprzęt cechuje się dużą precyzją pomiaru, bowiem margines błędu wynosi jedynie 100 g. Dzięki temu, przyrząd będzie odpowiedni dla osób, którym zależy na regularnym i dokładnym sprawdzeniu masy ciała.

Za sprawą użycia bardzo wytrzymałych materiałów ta waga Łucznik w dobrej cenie jest w stanie utrzymać obciążenie do 150 kg. Co więcej, szklana platforma jest bardzo prosta w czyszczeniu, zatem nie musisz obawiać się nieestetycznych odcisków palców. Dużą zaletą tego urządzenia jest wyświetlacz LCD, na którym ukazuje się Twoja waga. Wiedz, że wyświetlane litery są bardzo duże, więc nawet osoby starsze nie będą miały problemu z odczytaniem wyniku.

Opisywany produkt posiada bardzo wiele pozytywnych recenzji. W swoich opiniach konsumenci wskazali dokładny pomiar oraz elegancki design jako główne cechy urządzenia. Poza tym, antypoślizgowe podstawki pomagają utrzymać wagę w jednym miejscu, co czyni ją bardzo bezpieczną.

 

 

 

 

Łucznik BS-1008

 

Kupując wagę łazienkową, musimy zwrócić uwagę na jej precyzję i budowę. Warto jednak przyjrzeć się również designowi. Model Łucznik BS-1008 to bardzo eleganckie, okrągłe urządzenie, które powinno się znaleźć w każdej łazience.

Produkt został wykonany z najwyższej jakości szkła, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały. Nie musisz się zatem obawiać, że lekkie uderzenie, czy obicie spowoduje awarię. Taka informacja na pewno ucieszy osoby, które zmagają się z nadwagą oraz otyłością. Bowiem, ze względu na użycie bardzo wytrzymałych materiałów waga jest w stanie utrzymać ciężar 150 kg. Warto dodać, że urządzenie cechuje się dużą dokładnością pomiaru, gdyż margines błędu wynosi jedynie 100 g.

Dużą zaletą modelu jest duży wyświetlacz LCD, z którego bardzo prosto odczytać wagę. Ucieszy to na pewno osoby starsze, które z racji zaawansowanego wieku często nie widzą dokładnie. Uzyskany wynik może być wyświetlony w kg lub lb.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło niską cenę urządzenia oraz jego elegancki design.

 

 

 

Jaką wagę łazienkową Łucznik wybrać?

 

Jednym z podstawowych sprzętów, który powinien znaleźć się w każdym domu jest waga łazienkowa. Nie służy ona tylko do kontroli spadku wagi, ale pozwoli nam również sprawdzić, czy nasze pociechy prawidłowo się rozwijają. Jednak zakup dobrego urządzenia nie jest taki prosty. Wiele modeli, które możemy spotkać na rynku jest bardzo słabej jakości, a ich pomiar nieprecyzyjny. Dlatego, aby pomóc Ci znaleźć dobry produkt, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę podczas dokonywania wyboru oraz jakie cechy powinno mieć wysokiej jakości urządzenie. Co więcej, na końcu tego artykułu znajdziesz niewielki ranking, w którym opisaliśmy trzy najlepsze wagi łazienkowe Łucznik.

Polska marka Łucznik jest znanym w kraju producentem sprzętów gospodarstwa domowego. W swojej ofercie ma on dużą liczbę maszyn do szycia oraz wag kuchennych i łazienkowych. Produkty tej firmy znane są z dużej wytrzymałości oraz eleganckiego designu.

Kupując wagę łazienkową, powinieneś w pierwszej kolejności zastanowić się, jaki preferujesz model, mechaniczny czy elektroniczny. Pierwszy rodzaj działa analogowo, czyli wskazówka na tarczy pokazuje Ci Twój ciężar. Drugi rodzaj sprzętów posiada cyfrowy układ wskazujący. Wybór między tymi dwoma modelami jest dość istotny, gdyż związany jest z dokładnością pomiaru. W przypadku wag mechanicznych margines błędu waha się między 500 g a 1 kg, a u modeli elektrycznych precyzja jest znacznie większa i pomiar może się różnić od 100 g do 300 g.

Kupując wagę, pamiętaj również o maksymalnym obciążeniu, jaki może ona znieść. Jest to szczególnie ważne, jeśli z przyrządu ma korzystać osoba otyła. Standardowe sprzęty, które znajdziesz w każdym sklepie mogą utrzymać do 120 kg lub nawet 150 kg. Jedynie niektóre produkty mają tolerancję wagi sięgającej 200 kg, bądź 300 kg. Warto również zwrócić uwagę na materiał, z jakiego została wykonana platforma. Jeśli z modelu ma korzystać osoba o dużej wadze, odradzamy zakup sprzętów wykonanych z plastiku. Bardzo szybko ulegną wówczas one awarii. Godne polecenia są wagi ze szkła hartowanego.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ