Ranking 5 najlepszych wag łazienkowych w 2024

Ostatnio aktualizowane: 12.07.24

 

Waga łazienkowa – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Każdy produkt, którego używają ludzie podlega ich opinii. Przekazujemy informacje na temat jakości, trwałości i funkcjonalności. Takie opinie często są przydatne innym użytkownikom, którzy dzięki nim robią bardziej udane zakupy. Wysoką opinię konsumencką zyskała waga łazienkowa Xiaomi Mi Smart Scale 2. Została ona zdecydowanym liderem wśród produktów tego typu. Jest to bardzo dokładna waga, która nie pokazuje nam jedynie, ile ważymy. Model ma wiele funkcji, które pomogą nam w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Wśród nich znajdziemy obliczanie BMI, ilości wody w organizmie, masy kostnej oraz masy tkanki tłuszczowej. Wszystkie informacje przesyłane są na nasz telefon za sprawą modułu Bluetooth. Aby mieć do nich dostęp, musimy jednak zainstalować aplikację o nazwie MiFit. Oprócz podstawowych informacji aplikacja, bazując na parametrach naszego ciała, daje nam wskazówki o tym, jak zachować odpowiednią wagę. Na każdym z rogów znajdziemy gumowe części, które sprawiają, że model jest stabilny. Drugą w kolejności wagą łazienkową, która uzyskała wysokie noty konsumentów, jest AEG PW 5644 FA. Zachęcamy również do zapoznania się z jej parametrami.

 5 najlepszych wag łazienkowych. Opinie w 2024 roku

 

Obecnie rynek oferuje szeroki wybór wag łazienkowych. Jeśli często sprawdzasz swoją wagę i dbasz o linię warto zainwestować w dobry sprzęt. Jaką wagę łazienkową kupić? Nasz ranking odpowiada na pytanie jaka waga łazienkowa jest warta zakupu.

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Waga pokazuje nam bardzo wiele informacji na temat naszego ciała. Wśród nich jest obliczone BMI, masa kostna oraz tłuszczowa. Wszystkie te informacje możemy kontrolować w aplikacji ściągniętej na telefon.

Wady

Niektórzy użytkownicy zauważyli, że po pewnym czasie na wadze zaczynają pojawiać się maleńkie ryski. W rezultacie produkt nie wygląda już tak estetycznie, jak na samym początku. Istnieje również ryzyko, że ryski zamienią się w pęknięcia.

Podsumowanie

Pomimo wad opisywana waga jest bardzo często wybierana, ponieważ ładnie się prezentuje oraz mamy możliwością połączenia się z naszym telefonem, aby przesłać na niego informacje o naszym ciele.

Drugi wybór

Zalety

Dzięki przymocowanym nóżkom, waga jest bardzo stabilna i bezpieczna w użyciu. Jest to w pełni automatyczny model, który uruchamia się po umieszczeniu stopy na czujniku. Wyposażony jest również w szereg przydatnych funkcji, takich jak pomiar wody w organizmie czy kontrola tkanki tłuszczowej.

Wady

materiału, który szybko się brudzi, dlatego wymaga ona regularnego czyszczenia. Użytkownicy zwracają także uwagę na obsługę urządzenia, która na początku może stwarzać problemy.

Podsumowanie

Jest to nowoczesna waga, wyposażona w wiele dodatkowych funkcji. Zapewnia ona dokładność pomiarów i cechuje się atrakcyjnym designem. Sprzęt posiada funkcję pamięci pomiarów dla 10 osób, a jego dokładność pomiaru to 100 g.

Rozważ też

Zalety

Waga łazienkowa jest zrobiona z wytrzymałego szkła hartowanego. Sprzęt wyposażono w dokładnie pracujące czujniki. Urządzenie daje dostęp nie tylko do informacji na temat wagi, ale też m.in. wskaźnika BMI, masy mięśniowej czy ilości tłuszczu.

Wady

Kupujący może korzystać z darmowej aplikacji, w której zapisywane są wyniki pomiarów i można łatwo kontrolować swoje postępy. Niestety sparowanie z aplikacją i późniejsze łączenie czasami są problematyczne.

Podsumowanie

Ten sprzęt przyda się wszystkim tym, którym zależy na dokładnym kontrolowaniu swojej wagi. Produkt wygląda estetycznie, ma prosty design pasujący do wystroju każdej łazienki. Waga nie przesuwa się po płytkach, co gwarantuje bezpieczeństwo pomiaru.

 

1. Waga łazienkowa Xiaomi Smart Scale 2

 

Xiaomi Mi Smart Scale 2 to inteligentna waga, która pokazuje nam wiele informacji. Jest to bardzo dokładny sprzęt, którego czujnik zauważa nawet małe zmiany w naszym ciele. Oprócz pełnienia standardowej funkcji wagi, model analizuje nasze ciało. Jest to bardzo dobra opcja dla sportowców.

Za sprawą modułu Bluetooth możemy połączyć urządzenie z aplikacją MiFit. Waga przekazuje wszystkie informacje do naszego telefonu, a my możemy obserwować zmiany naszego ciała oraz przeczytać wskazówki dotyczące prowadzenia zdrowego trybu życia, bazujące na naszych wynikach. Waga pokazuje nam informacje o BMI, ilości wody w organizmie oraz masie kostnej czy tkanki tłuszczowej.

Wyświetlacz LCD jest ukryty, a informacje pokazują nam się jedynie po stanięciu na wagę, co oznacza, że przez długi czas nie będziesz musiał wymieniać baterii. Użytkownicy zadowoleni są z ilości informacji, które pokazuje nam waga oraz możliwości połączenia się z telefonem.

Xiaomi Mi Smart Scale 2 to waga z modułem Bluetooth oraz wyświetlaczem LCD. Jest to produkt wykonany z tworzywa sztucznego.

 

 

 

 

2. Waga Łazienkowa AEG PW5644

 

Waga solidnej niemieckiej firmy, która ma duże doświadczenie w tworzeniu sprzętu artv/agd.  Ogromną zaletą tej wagi jest świetny stosunek ceny do jakości oferowanego nam produktu. Podobnie jak powyżej opisany model,   także i AEG PW 5644 FA umożliwia pomiar wagi ciała do 180 kg. Jest to bardzo nowoczesny sprzęt, którego funkcje dają dużo więcej możliwości niż sam pomiar ciężaru ciała.

Waga pozwala na skontrolowanie także tkanki tłuszczowej, procentowej zawartości wody w organizmie, procentowej masy mięśni  ciała a także masy kości. Model ten obliczy także wartość BMI. Waga posiada użyteczną funkcję pamięci pomiarów dla aż 10 osób.  Dokładność pomiaru to 100 g. Sprzęt automatycznie uruchamia się po stąpnięciu na powierzchnię platformy.

Waga automatycznie wyłącza się, co pozwala na oszczędzanie baterii. Jest bardzo bezpieczna w użytkowaniu ze względu na specjalne nóżki, które zapobiegają ryzyku poślizgnięcia się. Osoby, które zakupiły elektroniczną wagę firmy AEG są bardzo zadowolone z dokonanego zakupu. Podkreślają, że jest to bardzo dobry produkt, za niewielką ceną. Waga gwarantuje dokładność pomiarów. Chwalona jest za także  jej wielofunkcyjność.

Kolejnym produktem jest wyjątkowo innowacyjny i nowoczesny model niemieckiej firmy AEG. Jest to waga elektroniczna, która cechuje się atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości wykonania.

 

 

 

 

3. Waga Huawei Smart Scale AH100

 

Zależy Ci na zakupie wagi łazienkowej, która gwarantuje dostęp do różnych informacji na temat ciała? Jeśli tak, dobrym wyborem dla Ciebie będzie model Huawei Smart Scale AH100. Poza wagą urządzenie określa m.in. ilość mięśni i tłuszczu, a także wartość wskaźnika BMI.

Waga elektroniczna jest zasilana 4 bateriami AAA. Jej maksymalne obciążenie wynosi około 150 kg. W urządzeniu można ustawić inteligentny budzik, dzięki któremu będziemy wykonywać regularne pomiary o tej samej porze dnia. To da nam dokładniejszy obraz tego, w jakiej kondycji jest nasze ciało. Waga zapewnia pamięć wyników do 10 użytkowników.

Na pytanie, czy warto kupić wagę łazienkową Huawei Smart Scale AH100, sporo osób odpowiada, że tak. Owszem, sprzęt, jak każdy inny ma pewne wady, ale zalety w postaci dokładności pomiarów i wysokiej jakości wykonania mają dużo większe znaczenie.

Waga Huawei Smart Scale AH100 jest zrobiona ze szkła. Jej maksymalne obciążenie wynosi 150 kg.

 

 

 

 

4. Waga łazienkowa Terraillon T61

 

Model firmy Terraillon to tradycyjna waga mechaniczna. Jest to świetna opcja dla tych, którzy nie przepadają za koniecznością wymiany baterii. Produkt ten nie wymaga ich stosowania, gdyż odczytuje pomiary za pomocą skali mechanicznej. W związku z tym jest nieco mniej dokładny w pomiarach niż waga elektryczna.

Dokonuje ważenia z dokładnością do 1 kg.  Maksymalna ciężar to 120 kg. Ten tradycyjny model sprawdzi się u osób, które nie wymagają od wagi dodatkowych opcji czy gadżetów i zależy im po prostu na tym by waga wiarygodnie kontrolowała ciężar ich ciała. Model ten dostępny jest w różnej kolorystyce, dzięki czemu łatwo dopasujemy go do wyglądu naszej łazienki.

Produkt jest solidnie wykonany a klasyczny „wyświetlacz” pozwala na łatwe odczytanie wyniku, gdyż podziałka jest bardzo czytelna.  Waga ta jest pozytywnie oceniana przez osoby, które dokonały jej zakupu. Chwalona jest jej niska cena. Uznaniem cieszy się również jej wytrzymałość. Jest niezwykle prosta w użytkowaniu i estetycznie wykonana.

Kolejnym produktem jest urządzenie marki Terraillon – model T61. Jest to waga mechaniczna, która cechuje się dużą precyzją pracy. Skierowana jest do osób, które nie przepadają za bardzo nowoczesnymi rozwiązaniami i preferują tradycyjne modele.

 

 

 

 

5. Waga łazienkowa Media-Tech SmartBMI Scale BT

 

Jeśli chcesz kupić funkcjonalną wagę łazienkową, z pewnością zainteresuje Cię model Media-Tech SmartBMI Scale BT. Używając go można sprawdzić nie tylko masę ciała, ale także stan otłuszczenia organów, poziom tłuszczu, mięśni i kości w ciele, a także skontrolować swoje BMI. Stając na wagę możemy uzyskać wszystkie ważne informacje dotyczące naszego ciała.

Urządzenie jest wykonane z najwyższą starannością. Produkt zrobiono z wytrzymałego szkła hartowanego o grubości równej 6 mm. Ma ono czarny kolor, dlatego elegancko się prezentuje. Sprzęt wytrzymuje obciążenie do 180 kg, jego dokładne wymiary to: 30 cm x 30 cm x 2 cm. Waga urządzenia jest równa 1,6 kg. Model jest zasilany dwoma bateriami litowymi CR2032.

Opierając się na opublikowanych w Internecie opiniach można stwierdzić, że wyniki pomiarów urządzenia są miarodajne. Dodatkowo waga nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne i wygodnie się z niej korzysta (stopy nie ślizgają się po powierzchni).

Media-Tech SmartBMI Scale BT to elektroniczna waga łazienkowa przystosowana do użytkowników o masie do 180 kg. Model ma czarny kolor.

 

 

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaką wagę łazienkową kupić?

 

Waga łazienkowa to sprzęt, który dobrze w domu mieć. Posiadając takie urządzenie możemy na bieżąco monitorować przyrost lub spadek naszej wagi. A jeśli trenujemy jakiś sport, to koniecznie powinniśmy zakupić wagę łazienkową.

Gdy rozpoczynamy proces decyzyjny i zastanawiamy się, jaką wagę łazienkową wybrać, nasze rozwiązania powinniśmy rozpocząć od podjęcia decyzji na temat mechanizmu wagowego. Obecnie mamy do dyspozycji wagi mechaniczne i elektroniczne. Każda z nich posiada swoje zalety oraz wady. Na szczęście znajdziemy w sprzedaży wagi łazienkowe w dobrych cenach.

Mechaniczne wagi łazienkowe nie potrzebują baterii by działać. Wskazują one wagę użytkownika dzięki analogowemu mechanizmowi. Jedyne, o czym musimy pamiętać to by przed ważeniem upewnić się, że strzałka wskazuje zero. Jeśli nie, to powinniśmy ją nastawić. Wyniki odczytujemy na zegarze z podziałką, gdzie wskazówka pokazuje, jaka jest nasza waga.

Wagi elektroniczne są napędzane bateriami. Od modelu będzie zależała ilość i rodzaj baterii. Wagi tego typu najczęściej dostępne są w wielu kolorach, mają one często też dodatkowe funkcje. Gdy staniemy na szali, po chwili, nasza waga wyświetlana jest przez wagę na ekranie LCD.

A na jakie inne parametry wag łazienkowych powinniśmy zwrócić uwagę?

Zakres pomiaru

Jest to parametr, który określa przedział wagowy, w którym waga pracuje. Raczej nie znajdziemy wagi łazienkowej, która zarejestruje wagę mniejszą niż 2 kg. Jednak nie powinien to być problem, bo takie urządzenie ma służyć do kontrolowania wagi ludzi, a nie precyzyjnego ważenia. Bardziej powinniśmy się skupić na wadze maksymalnej. Zwłaszcza, jeżeli w domu będą ze sprzętu korzystać osoby cięższe. Standardowo znajdziemy w sprzedaży modele o maksymalnym udźwigu 120 – 180 kg. Jeśli to nie wystarczy, to znajdziemy na rynku i takie urządzenia z zakresem pomiaru do 270 kg. Jednak będziemy musieli trochę ich poszukać.

 

Dokładność pomiaru

W zależności od tego, dlaczego kupujemy wagę ten parametr może być bardziej, lub mniej ważny. Jeśli decydujemy się na nabycie wagi łazienkowej z powodu rozpoczęcia diety to każdy gram będzie dla nas na wagę złota. Jeśli jednak chcemy znać w przybliżeniu naszą wagę to dokładność pomiaru nie będzie grała takiej dużej roli.

Wagi elektroniczne są bardziej dokładne od wag mechanicznych. Dokładność tych pierwszych waha się w przedziale od 50 do 500 gram. Natomiast precyzja wag mechanicznych wynosi od 500 gram do 1 kilograma.

 

Materiał wykonania i platforma

Jaka jest najlepsza waga łazienkowa? Na pewno taka, która została wykonana z trwałych materiałów. Niestety nadal możemy spotkać wagi wykonane z plastiku, który szybko się łamie. Krótko po zakupie okazuje się, że sprzęt jest do wyrzucenia. Dlatego warto zainwestować w trochę droższe modele, wykonane z materiałów mogących wytrzymać dłuższy okres czasu.

Bardzo często spotykamy obecnie urządzenia, w których platforma wykonana jest ze szkła hartowanego. Taka budowa jest popularna w wagach elektronicznych. Wagi mechaniczne zazwyczaj mają elementy stalowe, również bardzo wytrzymałe. Możemy też spotkać się z wykończeniem drewnianym.

Niezależnie od wykończenia powinniśmy upewnić się, że powierzchnia jest pokryta antypoślizgową warstwą. Stopki urządzenia też powinny mieć właściwości antypoślizgowe. Z wagi łazienkowej najczęściej korzystamy w łazience, często po kąpieli lub prysznicu. Stając na platformie wilgotnymi stopami łatwo się poślizgnąć. Także mokre kafelki mogą powodować przesunięcie się całego urządzenia. Dlatego tak ważne jest zakupienie wagi z właściwościami antypoślizgowymi.

 

Dodatkowe funkcje

Jeśli szukamy wagi, która posiada dodatkowe funkcje to powinniśmy się zdecydować na zakup wagi elektronicznej, gdyż tradycyjne wagi mechaniczne nie posiadają dodatkowych opcji. Co więcej, oprócz ważenia może nam zaoferować waga łazienkowa?

Po pierwsze możemy znaleźć modele, które pozwolą nam zapisywać wyniki kilku użytkowników. Jeśli więc jest kilku domowników korzystających z wagi możemy każdemu z nich stworzyć swego rodzaju profil. Zapisujemy w nim płeć, wiek i wzrost. Po wykonaniu pomiaru wagi, nie tylko będziemy mieli dostęp do naszych wcześniejszych wyników. Będziemy w stanie przeprowadzić też różnorodne analizy.

W wagach elektronicznych często możemy spotkać opcje analizy składu ciała. W zależności od modelu i producenta, możemy znaleźć różnego rodzaju opcje dodatkowe. Najbardziej popularne to: analiza tkanki tłuszczowej, analiza poziomu wody w organizmie, pomiar masy kostnej, czy pomiar zapotrzebowania na kalorie. Pomiar jest możliwy dzięki przesłaniu impulsu elektrycznego przez wagę do naszego organizmu. Urządzenie jest w stanie zdeterminować różne wartości różnych substancji dzięki temu, że każda z nich ma inny opór elektryczny. Pamiętajmy jednak, że pomiar ten powinien być traktowany, jako poglądowy. Żadna z wag łazienkowych nie jest sprzętem medycznym, który gwarantuje precyzję przeprowadzonego pomiaru.

Podsumowanie

Wybierając odpowiednią dla siebie wagę powinniśmy kierować się naszymi potrzebami. Jeśli szukamy prostego modelu do okazjonalnego ważenia się, to możemy zdecydować się na wagę mechaniczną, która bez dodatkowych funkcji, będzie tańsza od wagi elektronicznej. Oprócz parametrów technicznych warto też zwrócić uwagę na wygląd wagi. Mamy obecnie do wyboru przeróżne wykończenia i wzory. Możemy więc z łatwością dobrać wagę łazienkową do wystroju naszej łazienki.

 

 

Jak naprawić wagę łazienkową?

 

Nawet jeśli kupimy wagę łazienkową znanej marki, przy niewłaściwym użytkowaniu sprzęt może ulec uszkodzeniu. Z usunięciem drobnych usterek często możemy sobie poradzić samodzielnie bez potrzeby korzystania z pomocy fachowców. Czy wiesz, jaka waga łazienkowa jest polecana przez konsumentów? Jak można samemu naprawić tego typu produkt?

Gdy waga przestanie działać

Wielu z nas tuż po zakupie chce wypróbować wagę i sprawdzić, czy jest precyzyjna. Po odpakowaniu produktu często zapominamy o sprawdzeniu, czy w środku znajdują się baterie. To powoduje, że po wejściu na wagę na wyświetlaczu nie pokazują się żadne informacje, a my zaczynamy się martwić, że kupiliśmy zepsuty sprzęt. Zanim więc zechcemy wypróbować wagę, warto najpierw włożyć do środka baterie (jeżeli ich nie ma) lub usunąć z nich zabezpieczającą folię. To powinno pomóc w rozwiązaniu problemu.

Jeśli produkt przestanie działać po dłuższym czasie użytkowania, nie powinniśmy panikować. Bardzo często wystarczy wymiana baterii na nowe, aby waga się włączyła. Jeżeli jednak to nie pomogło, bardzo prawdopodobne jest, że to poważniejsza usterka i samodzielnie sobie z nią nie poradzimy.

 

Skorzystanie z usług profesjonalistów

W Internecie znajdziemy wiele sklepów oferujących części zamienne do wag łazienkowych. Osoby, które nie wiedzą, jak takie sprzęty są zbudowane i na czym opiera się sposób ich działania nie powinny jednak podejmować się próby samodzielnej naprawy, ponieważ może to się skończyć znacznie poważniejszymi uszkodzeniami wagi. O wiele lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług fachowców, którzy specjalizują się w usuwaniu usterek tego typu produktów. Serwisy oferujące naprawę wag łazienkowych zlokalizowane są w wielu miastach w Polsce, dlatego na pewno szybko znajdziemy odpowiedni zakład w najbliższej okolicy.

 

Kiedy należy szukać pomocy profesjonalistów?

Przykładem może być błędne wskazywanie pomiaru. Kiedy na wyświetlaczu pokazuje się zbyt duża lub za niska wartość, może to być sygnał, że doszło do uszkodzenia wewnętrznych czujników, co mogło spowodować przeciążenie.

Czynniki negatywnie wpływające na działanie wagi

Waga łazienkowa najczęściej przechowywana jest w łazience, czyli pomieszczeniu o podwyższonym poziomie wilgotności. Z tego względu powinniśmy zamknąć sprzęt w szafce lub zabezpieczyć go tak, aby para wodna, ani kropelki wody nie przedostały się pod obudowę. Inaczej dojdzie do zawilgocenia wewnętrznych mechanizmów wagi. Co pewien czas, np. co tydzień, powinniśmy wyczyścić produkt miękką ściereczką, aby nie osadzał się na nim kurz. Drobinki zanieczyszczeń są tak niewielkie, że mogą przedostać się do środka obudowy i osiąść na wewnętrznych częściach. Co więcej, wagi nie powinniśmy także narażać na zbyt długą ekspozycję na działanie promieni słonecznych, ponieważ może to zakłócać prawidłowy odczyt wartości na wyświetlaczu.

Kupując nową wagę łazienkową warto dokładnie przemyśleć, gdzie ją schowamy. Lepiej nie umieszczać sprzętu tuż obok pralki, ponieważ generowane przez takie urządzenie wibracje (w szczególności w czasie wirowania) również przyczyniają się do uszkodzenia wagi, m.in. poluzowania wewnętrznych elementów obudowy.

 

Jak zapobiec zepsuciu wagi łazienkowej?

Użytkownicy chcący jak najdłużej cieszyć się prawidłowym działaniem wagi łazienkowej muszą pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Istotne jest, aby nie tylko czyścić produkt co pewien czas, ale też właściwie z niego korzystać. Przed ważeniem się musimy ustawić sprzęt na równej, twardej powierzchni. Po wadze nie można skakać, musimy się z nią ostrożnie obchodzić. Jeśli przed dłuższy czas nie będziemy użytkować produktu, należy wyjąć baterie, aby zapobiec ich wyciekowi.

 

 

FAQ

 

P1: Waga łazienkowa – jak działa?

Waga łazienkowa to proste urządzenie, które pozwala w sposób precyzyjny wyznaczyć masę ciała. Najbardziej popularne są wagi elektroniczne wyposażone w wyświetlacz, na którym prezentowany jest wynik. Niektóre osoby wciąż używają tradycyjnych modeli mechanicznych. Wagi to urządzenia, które są w stanie wyznaczyć masę osoby czy przedmiotu znajdującego się na platformie. Część dostępnych na rynku modeli umożliwia nie tylko określenie masy, ale też wskazuje inne informacje np. poziom tkanki tłuszczowej w organizmie czy ilość wody. Im więcej parametrów użytkownik może poznać, tym pomiar jest bardziej miarodajny.

 

P2: Ile kosztuje waga łazienkowa?

Zakup wagi łazienkowej nie jest dużym wydatkiem, choć wiele zależy oczywiście od wymagań konkretnej osoby. Można kupić dobry sprzęt już za kilkadziesiąt złotych. Urządzenia, które pokazują różne dane, nie tylko masę ciała, ale też np. poziom wody w organizmie, są nieco droższe od podstawowych modeli. Funkcjonalną wagę łazienkową można jednak kupić już za ok. 100 zł. Część nowoczesnych modeli daje możliwość sparowania z telefonem i pobrania specjalnej aplikacji. Korzystanie z takich programów jest wygodne, bo można łatwiej kontrolować masę ciała.

P3: Jak waga łazienkowa mierzy poziom tłuszczu?

Wagi łazienkowe z funkcją mierzenia poziomu tłuszczu wykorzystują metodę BIA, czyli Bioelectrical Impendance Analysis. To bioimpedancja elektryczna, czyli metoda analizowania oporu elektrycznego tkanek. Zarówno mięśnie, jak i tłuszcz, reagują w określony sposób, kiedy przepływa przez nie prąd. W przypadku mięśni przepływ nie jest niczym ograniczony, podczas gdy tłuszcz zawierający w sobie niewiele wody wykazuje większy opór. To pozwala określić stosunek obu wartości. Wagi dające możliwość pomiaru tłuszczu mają często także elektrody, które uwalniają impuls elektryczny. Dzięki niemu możliwe jest wskazanie procentu tkanki tłuszczowej. Co ważne, wspomniany impuls nie jest wyczuwalny dla osoby, która staje na wadze.

 

P4: Gdzie kupić wagę łazienkową?

Podstawowe modele wag łazienkowych są dostępne w supermarketach czy innych tego typu sklepach. Większy wybór urządzeń jest w miejscach, gdzie sprzedaje się elektronikę. Tam też zazwyczaj dostępne są wagi łazienkowe o bardziej rozbudowanych funkcjach. Osoby, które lubią robić zakupy przez Internet, tak naprawdę nie mają żadnych ograniczeń w wyborze sklepu. Wystarczy, że wpiszą w wyszukiwarkę odpowiednią frazę i od razu na ekranie pojawi się wiele wyników. Warto w ramach wsparcia skorzystać z rankingu, aby dowiedzieć się, które wagi łazienkowe najlepiej się sprawdzają. Kupując online, można łatwo porównać ceny tego samego produktu w różnych sklepach i na podstawie zgromadzonych informacji wybrać najkorzystniejszą ofertę.

 

P5: Jak sprawdzić, czy waga łazienkowa dobrze waży?

Część osób zastanawia się, czy ich waga rzeczywiście działa precyzyjnie i można polegać na wynikach, które prezentuje. Jak łatwo sprawdzić, czy wyniki są miarodajne? Można wziąć ze sobą kilka opakowań cukru i ustawić je na wadze. Innym sposobem jest zważenie się w tym samym czasie na kilku urządzeniach. Warto wiedzieć, że różnice w pomiarach mogą wynikać nie tylko z tego, że sprzęt działa nie tak, jak należy, ale też z nieumiejętnego korzystania z niego. Waga zawsze musi stać na płaskiej powierzchni. Ponadto warto pamiętać, aby ważyć się rano, jeszcze przed posiłkiem. Na wagę należy wchodzić bez butów i jeśli to możliwe, bez ubrań.

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

ŁUCZNIK BS 2009

 

Kolejna propozycja dla osób, które nie chcą zainwestować fortuny w sprzęt sprawdzający wagę ciała. Produkowana jest przez legendarną polską markę cieszącą się doskonałą jakością produkowanych sprzętów. Ten tani model  posiada bardzo oryginalny design i mnogie wzornictwo. Bez problemu wybierzemy dla siebie odpowiedni wzór, który wzbogaci wygląd naszej łazienki.

Jest to waga elektroniczna wyposażona w wyświetlacz LCD, który dzięki swojej wielkości pozwala na łatwe odczytanie wyniku pomiaru. Maksymalny załadunek to 150 kg. Waga dokonuje pomiaru z dokładnością do 100 g. Za sprawą antypoślizgowych stopek  jest bardzo bezpieczna w użyciu. Nie musimy się obawiać się utraty równowagi z powodu braku przyczepności sprzętu do podłogi.

Mimo że jest to najtańszy z proponowanych przez nas modeli, jakość wykonania tego produktu jest bardzo wysoka. Produkt jest solidny i dokonuje dokładnego pomiaru wagi. Potwierdzają to opinie użytkowników, którzy zaufali marce Łucznik. Idealny wybór dla osób, którzy wolą wspierać polskie firmy.  Waga dokonuje powtarzalnych pomiarów (w krótkim odstępie czasowym). Chwalony jest jej ciekawy design, który będzie ozdabiał wygląd łazienki.

Ostatnim produktem, który chcemy przedstawić jest model marki ŁUCZNIK – model BS 2009. Jest to niezwykle dobra i tania waga łazienkowa, która dopasuje się do każdego wnętrza.

 

 

 

Zelmer 34Z016

 

Produkt marki Zelmer będzie bardzo ładnie prezentował się w łazience. Ciemna kolorystyka sprzętu oraz platforma z tworzywa sztucznego, pozwoli na łatwiejsze utrzymanie go w czystości i sprawne usuwanie osadzającego się kurzu. Waga pozwala na pomiar masy ciała do 180 kg. Waży z dokładnością do 100 gramów.

Dzięki temu mamy możliwość  natychmiastowego zauważenia zwyżkowej  tendencji naszej wagi i szybkiej reakcji w postaci zaostrzenia naszej diety lub większej kontroli tego co jemy. Waga ma  nowoczesny wygląd i dodatkowo jest bardzo praktyczna. Posiada wygodny uchwyt do zawieszenia.

Produkt dostępny jest w dobrej cenie, która jest adekwatna do jakości. Waga jest bardzo łatwa w użytkowaniu, włącza się automatycznie. Ponadto posiada bardzo czytelny wyświetlacz, na skutek czego z łatwością odczytamy otrzymany pomiar. Model ten cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowników.

Podkreśla się, że waga działa bez zarzutów i daje bardzo dokładny pomiar. Chwalony jest także funkcjonalny uchwyt, dzięki któremu bardzo sprawnie wyciągniemy wagę np. spod szafki.

Waga łazienkowa to sprzęt, który powinien się znaleźć w każdym domu. Takie urządzenie umożliwia nam kontrolowanie własnej wagi, co może być pomocne nie tylko dla osób cierpiących na nadwagę czy otyłość. Również zapaleni sportowcy regularnie monitorują spadek lub przyrost masy swojego ciała. Jeśli należysz do jednej z tych grup, to chcemy polecić Ci produkt marki Zelmer 34Z016. Jest to najlepsza waga łazienkowa w 2024 roku.

 

 

 

Beurer BF 100

 

Waga firmy Beurer  z pomiarem tłuszczu to wybór dla bardziej wymagających. Jest naszpikowana technologią i umożliwia pomiar wielu czynników pozwalających na dokładną kontrolę ciężaru naszego ciała.  Model ten daje pole do obliczenia tkanki mięśniowej, tłuszczowej i masy kostnej. Umożliwia także pomiar wody w organizmie.

Specjalna funkcja umożliwia wpisanie wzrostu, wieku oraz płci użytkownika i na bazie tych danych przeprowadza interpretację wyników. Waga daje możliwość określenia zapotrzebowania naszego organizmu na kalorie. Model ten jest bardzo przyjemny i prosty w użyciu. Waga włącza się automatycznie po jej lekkim muśnięciu nogą. Umożliwia pomiar masy ciała maksymalnie do 150 kg. Ma bardzo czytelny wyświetlacz xxl.

Waga zapamiętuje wyniki aż 30 pomiarów. Dużym udogodnieniem jest możliwość podłączenia tego modelu do komputera, dzięki załączonemu kablowi USB. Darmowe oprogramowanie Health Manager pozwala na jeszcze dokładniejszą interpretację naszych pomiarów. Według wielu opinii firma Beurer produkuje najlepsze wagi łazienkowe. Mimo wygórowanej ceny użytkownicy podkreślają, że produkt jest warty zakupu.

Wysoko oceniana jest możliwość podłączenia wagi do komputera i korzystania z bezpłatnej aplikacji producenta. Dzięki wielu funkcjom daje poczucie kontroli nad swoim ciałem i zgodnie z opiniami gwarantuje dokładne pomiary. Jest to bardzo dobra waga łazienkowa z pomiarem tłuszczu.

Kolejnym produktem w naszym zestawieniu jest waga firmy Beurer- model BF 100. Jest to produkt dla bardziej wymagających klientów, którzy potrzebują zaawansowanych funkcji. Prezentowany model to waga łazienkowa z systemem pomiaru tłuszczu.

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ