Najlepszy depilator laserowy Babyliss

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Depilacja laserowa jest skuteczniejsza, aniżeli usuwanie włosków przy pomocy klasycznych golarek, czy nawet wosków lub kremów. W związku z tym sprzęty przeznaczone do wykonywania zabiegów depilacji laserowej w domu cieszą się dużym uznaniem wśród konsumentów. Oferta rynkowa tego typu urządzeń jest jednak bardzo szeroko, co powoduje, że wybór odpowiedniego modelu nie jest oczywisty. Z pomocą przychodzi przygotowany przez nas ranking. Umieściliśmy w nim opisy produktów uznawanych za skuteczne i łatwe w obsłudze. Najlepszym depilatorem laserowym okazał się Babyliss G946E. Produkt jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry, co wpływa pozytywnie na jego funkcjonalność. Obudowę urządzenia zrobiono z dobrych gatunkowo tworzyw, dlatego produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Na drugim miejscu w rankingu uplasował się depilator laserowy Babyliss G945E. Konsumenci, którzy mieli okazję przetestować ten model zapewniają, że jest on łatwy w obsłudze i pozwala skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia. Dobrze wyprofilowany uchwyt zapewnia komfort w trakcie pracy i zabezpiecza przed wyślizgnięciem się produktu z dłoni.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Depilator umożliwia pozbycie się niechcianych włosów z ciała, w tym twarzy, jak również okolic bikini. To praktyczny sprzęt, który jest niezwykle łagodny dla skóry i nie wywołuje podrażnień ani reakcji alergicznych. Produkt jest lekki oraz łatwy w obsłudze.

Wady

Za wadę urządzenia uznaje się zbyt głośną pracę. Hałas, jaki generuje depilator po pewnym czasie staje się wyjątkowo irytujący nie tylko dla osoby, która go używa, ale także dla pozostałych domowników.

Podsumowanie

Sprzęt jest poręczny, a poza tym wyposażono go w detektor pigmentu skóry. Z tego powodu urządzenie jest bezpieczne w stosowaniu. Poza tym produkt został przystosowany do 5 fototypów skóry (od I do V).

Drugi wybór

Zalety

Urządzenie niewiele waży i ma dobrze wyprofilowaną rączkę, dlatego domowa depilacja jest przyjemna. Produkt pozwala zredukować do 90% niechcianego owłosienia na ciele, twarzy i w okolicach bikini (efekty są zauważalne po ok. 8 tygodniach regularnie powtarzanych zabiegów).

Wady

Skuteczność działania depilatora mogą zauważyć przede wszystkim Panie z jasną karnacją. Konsumentki mające ciemniejszą karnację narzekają, że w ich przypadku sprzęt nie działa tak efektywnie, a niechciane włoski mimo wszystko są widoczne.

Podsumowanie

Wbrew pozorom, depilator jest bezpieczny w użytkowaniu i nie podrażnia skóry. Szeroki ekran aplikacyjny sprawia, że depilacja trwa krócej, niż byśmy się spodziewali. Sprzęt jest świetną alternatywą dla tradycyjnych maszynek i kremów.

Rozważ też

Zalety

Ze względu na 5 poziomów intensywności światła możemy dostosować działanie sprzętu do swoich potrzeb (biorąc pod uwagę m.in. fototyp skóry). Depilator dobrze leży w dłoni, a ponadto pozwala na pozbycie się włosków w bezbolesny sposób.

Wady

W zestawie nie ma okularów ochronnych, dlatego należy zachować szczególną ostrożność, aby podczas zabiegu domowej depilacji nie uszkodzić wzroku. Najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne dokupienie okularów, niemniej jednak ich cena może okazać się wysoka.

Podsumowanie

Urządzenie oferuje dwa tryby pracy. Jeden z nich pozwala na precyzyjne dotarcie do wrażliwych partii ciała (takich jak pachy), a drugi umożliwia szybką depilację nóg i ramion. Depilator jest lekki oraz łatwy w użyciu.

 

 

Depilatory laserowe Babyliss – ranking

 

 

Babyliss G946E

 

Przedstawiamy Państwu G946E – model, w którym zastosowano technologię kwarcową. Oznacza to, że produkt charakteryzuje się bardzo długą żywotnością – 300 000 błysków. Ekran aplikacyjny sprzętu ma powierzchnię 3 cm2, co sprawia, że depilacja przebiegnie sprawniej.

Lampa błyskowa urządzenia emituje aż 36 błysków na minutę, co przyspieszy proces depilowania. Zabieg potrwa zaledwie około 10 minut. Depilator wykorzystuje metodę IPL, czyli Intense Pulsed Light, która polega na emitowaniu wiązek promieni. Docierają one w głąb skóry i uszkadzają mieszki włosowe. W efekcie, już po 8 zabiegu ilość włosków będzie znacznie mniejsza. Poza tym odrastają słabsze i kolejne zabiegi depilacji są zdecydowanie krótsze.

Urządzenie było testowane klinicznie i udowodniono, że wiązki promieni są całkowicie bezpieczne. Podczas używania tego produktu nie poczujemy żadnego dyskomfortu, a cały zabieg jest bezbolesny. Dodatkowo, model został wyposażony w nasadkę, która chroni delikatne partie ciała. Ten najlepszy depilator laserowy Babyliss w 2024 roku jest szczególnie ceniony za łatwość obsługi i długotrwały efekt.

Babyliss G946E to depilator laserowy zasilany sieciowo. Żywotność lampy wynosi 300000 impulsów świetlnych. Waga produktu jest równa 390 g. Model jest odpowiedni do 5 fototypów skóry.

 

 

 

 

Babyliss G945E

 

Kolejnym produktem na naszej liście jest Babyliss G945E. Sprzęt ten wykorzystuje impulsy świetlne. Jest to metoda prawie zupełnie bezbolesna, a co najważniejsze skuteczna. Produkt ten posiada aż 5 stopni regulacji intensywności wiązek promieni. Dzięki temu, możemy go używać nawet na delikatnej skórze. Urządzenie to skutecznie usuwa mieszek włosowy, lecz w żaden sposób nie wpływa na naszą skórę. Sprawia to, że możemy go używać na każdej partii naszego ciała, nawet na twarzy.

Powierzchnia działania tego przyrządu wynosi 3 cm2. W efekcie, proces depilacji odbędzie się o wiele szybciej, niż przy depilatorze z mniejszym ekranem. Ilość błysków lampy produktu wynosi 200 000 na minutę. Oznacza to, że efekty są długotrwałe.

Przyrząd dodatkowo został wyposażony w nasadkę do miejsc wrażliwych. Ochroni je ona przed ewentualnym bólem lub zbyt silną wiązką światła. Depilator laserowy Babyliss jest szczególnie ceniony za trwałość wykonania, a także za profesjonalny wygląd. Potwierdzają też, że urządzenie jest bardzo wydajne.

Depilator laserowy Babyliss G945E jest zasilane sieciowo. Żywotność lampy wynosi do 200000 błysków. Produkt waży 390 g i ma białą obudowę.

 

 

 

 

Babyliss G935E 

 

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem depilatora laserowego, ale masz ograniczony budżet, z pewnością zainteresuje Cię model Babyliss G935E. Zaletą produktu jest nie tylko jego stosunkowo niska cena. Urządzenie jest także funkcjonalne, łatwe w obsłudze i skuteczne. Wszystkie te cechy zachęcają do zakupu sprzętu.

Żywotność lampy wynosi 200000 błysków. Oznacza to, że produkt będzie nam służył nawet przez 30 lat. Model jest zasilany sieciowo. Jak twierdzą konsumenci, kabel ma odpowiednią długość, więc nic nie krępuje naszych ruchów w trakcie zabiegu. Warto dodać, że depilator można stosować na całe ciało. Bez względu na to, czy chcemy pozbyć się włosków z nóg czy też twarzy model Babyliss G935E będzie odpowiedni.

Osoby, które kupiły prezentowany depilator laserowy, są z niego zadowolone. Według Internautów urządzenie jest wykonane z dobrych gatunkowo tworzyw. Na obudowie nie pojawiają się zarysowania, które mogłoby negatywnie wpłynąć na wygląd produktu.

G935E to dobry depilator laserowy BaByliss do 600 zł. Produkt jest zasilany sieciowo. Żywotność lampy to 200000 błysków. Model ma białą obudowę.

 

 

 

 

 

 

Jaki depilator laserowy Babyliss wybrać ?

 

Przewodnik zakupowy

Większość z nas dręczy problem niepożądanych włosów. Próbujemy poradzić sobie z nimi, używając maszynek do golenia lub specjalnego wosku do depilacji. Wiadomo jednak, że to depilator jest jednym z najefektywniejszych rozwiązań, a przy tym dość tani. Bardzo łatwo można pogubić się wśród wielu różnych modeli i funkcji dostępnych na polskim rynku. Dlatego też przygotowaliśmy poradnik, a na jego końcu umieściliśmy trzy najlepsze depilatory laserowe Babyliss. Ułatwi Ci to wybór odpowiedniego sprzętu.

Babyliss jest firmą, która została utworzona we Francji. Inspiracją do jej powstania była Brigitte Bardot i jej piękne fryzury. Babyliss zajmuje się produkcją sprzętu fryzjerskiego, trymerów, depilatorów i innych produktów do stylizacji włosów. Jeżeli chodzi o sprzedaż produktów do włosów, to firma jest uznana za lidera. Dla jej twórców najważniejsze jest, aby produkować sprzęt profesjonalny, ale w atrakcyjnej cenie.

Wybierając depilator zastanów się, jaki typ Cię zainteresuje, bazując na swoich włosach i skórze. Możemy wybrać spośród dwóch rodzajów. Pierwszy z nich to depilator z dyskami. Charakteryzuje się bardzo dokładnym i szybkim wyrywaniem włosków. Jednak najlepszym wyborem jest dysk ceramiczny. Nie podrażni on skóry, ani nie wywoła alergii. Z kolei, dyski metalowe nie są zbyt bezpieczne dla naszej skóry i mogą  ją tylko podrażnić.

Szczególną opcją jest depilator laserowy. Działa on na zasadzie wysyłania wiązek promieni światła w głąb naszej skóry. Docierają one do mieszków włosowych i je niszczą. Dzięki temu, efekt zabiegu jest długotrwały i bezbolesny. Zwróćmy również szczególną uwagę na ilość wysyłanych impulsów – im więcej, tym zabieg będzie bardziej skuteczny.

Istotny jest też rodzaj zasilania depilatora. Wybierając taki, który jest zasilany sieciowo, musimy pamiętać, że potrzebny nam będzie stały dostęp do gniazdka. W czasie podróży bardziej sprawdzi się przyrząd zasilany akumulatorowo. Jeżeli chcemy połączyć obie te opcje, to wybierzmy depilator zasilany sieciowo – akumulatorowo.

 

 

Jak stosować depilator laserowy Babyliss?

 

Po tym, jak podpowiedzieliśmy Ci, jaki depilator laserowy Babyliss jest polecany kobietom, jaki mężczyznom, możesz kupić odpowiednie dla siebie urządzenie. Dzięki nam dowiesz się również, jak prawidłowo używać sprzętu. Choć depilacja wiązkami lasera to stosunkowo bezpieczna metoda usuwania niechcianych włosków, trzeba wiedzieć, jak prawidłowo stosować depilator laserowy, aby np. nie poparzyć skóry. Informacje o tym znajdują się w poniższej części artykułu.

Przygotowanie ciała do depilacji

Zanim sięgniemy po depilator laserowy, musimy odpowiednio przygotować do tego swoją skórę. Niezbędne jest usunięcie wszystkich widocznych włosków na tej partii ciała, którą chcemy wydepilować. Możemy w tym celu zastosować np. zwykłą maszynkę (niewskazany jest wosk). Jeżeli planujemy przeprowadzić zabieg na twarzy, a więc nad górną wargą czy na policzkach, najpierw należy umyć skórę i ją osuszyć. Przed i po depilacji powinniśmy unikać ekspozycji na słońce (w szczególności, gdy łatwo dochodzi u nas do poparzeń słonecznych).

Zanim po raz pierwszy użyjemy sprzętu laserowego na nogi czy pachy, powinniśmy wypróbować jego działanie. W tym celu należy ustawić minimalną moc depilatora i przyłożyć głowicę do ręki lub innego miejsca, które możemy swobodnie obserwować. Jeżeli nie pojawią się żadne niepokojące objawy (jak np. nadmierne zaczerwienienie lub pieczenie skóry), możemy rozpocząć zabieg.

 

Jak używać depilatora laserowego?

Przed depilacją musimy dobrać odpowiednią moc urządzenia, aby podczas pozbywania się zbędnego owłosienia nie czuć dyskomfortu i nie podrażnić skóry. Pamiętajmy o zmianie ustawień pracy urządzenia za każdym razem, gdy przechodzimy do innej części ciała. Okolice intymne, pachy i twarz wymagają ustawienia mniejszej, a nogi i ramiona większej mocy.

Poddawana depilacji skóra musi być gładka i sucha. Głowicę sprzętu należy przyłożyć do ciała i wcisnąć przycisk wyzwalający wiązkę lasera, która dotrze aż do cebulki włosa. Depilator powinniśmy powoli przesuwać tak, aby nie pominąć żadnego miejsca. Cały zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut, w zależności od tego, którą partię ciała depilujemy.

Wraz z depilatorem otrzymujemy kilka wymiennych nasadek – do depilacji twarzy, pach oraz nóg i rąk. Każda z nich ma okienko świetlne o innej powierzchni, co pozwala na zachowanie precyzji i bezpieczeństwa w trakcie usuwania włosków.

 

Jak często należy stosować depilator?

Żeby móc cieszyć się idealnie gładką skórą, depilację laserową musimy powtarzać regularnie, co kilka tygodni (od czterech do sześciu). To pozwala na zniszczenie włosków, które w trakcie poprzedniego zabiegu były w innej fazie wzrostu niż te, których już się pozbyliśmy. To, ile razy będziemy musieli powtórzyć depilację, w dużej mierze uzależnione jest od naszej karnacji. Istotną rolę odgrywa też kolor włosów – bardziej podatne na działanie lasera są te ciemne i grube.

Po depilacji

Kiedy skończymy sesję depilacyjną, urządzenie należy delikatnie przetrzeć miękką ściereczką, aby usunąć z głowicy zanieczyszczenia. Skóra po depilacji może być podrażniona i zaczerwieniona, jednak po kilku dniach objawy te z pewnością ustąpią. Czekając na powtórzenie zabiegu, powinniśmy stosować kremy z filtrami UV, jeśli zamierzamy przebywać na słońcu. Musimy za to unikać peelingów i naparów z dziurawca oraz innych ziół fotouczulających.

 

Czy długotrwałe stosowanie urządzeń laserowych może być niebezpieczne?

Osoby, które choć raz wypróbowały depilator laserowy, twierdzą, że nie wrócą już do dawnych metod depilacji. Działanie tego typu sprzętów wciąż poddawane jest badaniom naukowym. Długotrwałe stosowanie urządzeń laserowych nie powinno wpłynąć negatywnie na nasze zdrowie, pod warunkiem, że korzystamy z depilatora w odpowiedni sposób i dbamy o swoje bezpieczeństwo (a więc używamy właściwych nakładek i chronimy oczy przed bezpośrednią ekspozycją na wiązkę lasera).

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Babyliss G972PE

 

Model, na który warto zwrócić uwagę to G972PE. Wiązki światła, emitowane przez urządzenie, absorbowane są przez melaninę włosa. Sprawia to, że zostaje on zniszczony wraz z cebulką. Dzięki temu, kolejne generacje  rosną o wiele słabsze i cieńsze. Efekty możemy zauważyć już po 8 użyciach sprzętu.

Produkt ten może być używany przez osoby o każdym fototypie skóry. Do każdego z nich sam ureguluje odpowiednią wiązkę światła tak, aby była ona bezpieczna. Dodatkowo, ten depilator laserowy Babyliss w dobrej cenie, posiada również 5 stopni regulacji intensywności wiązki promienia, dzięki czemu mamy nad nią większą kontrolę.

Skóra potraktowana tym urządzeniem pozostanie zupełnie gładka. Jego atutem jest ergonomiczny kształt, który idealnie dopasuje się do naszej ręki. Użytkowanie tego sprzętu jest bardzo komfortowe. Jest zasilany akumulatorowo, dzięki czemu możemy zabrać go ze sobą na wakacje. Konsumenci cenią go szczególnie za szybkość procesu depilacji, a także za jej bezbolesne przeprowadzenie. Wysoko oceniają też stosunek ceny produktu do jego jakości wykonania.

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ