Najlepszy depilator laserowy Remington

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Domowe depilatory laserowe pozwalają skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia i cieszyć się gładką skórą przez długi czas. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się dostępnym w sklepach modelom i spośród tysiąca sprzętów wybrać te, które cieszą się największą popularnością wśród konsumentów. Efektem naszych prac jest ranking depilatorów laserowych. Na pierwszym miejscu w zestawieniu uplasował się model Remington IPL6750. Produkt wyposażono w mocne lampy gwarantujące długi czas użytkowania. Urządzenie można stosować na każdej partii ciała. Do zestawu dołączono specjalną nakładkę służącą do depilacji wrażliwych miejsc. Warto wspomnieć, że model jest bezpieczny w użytkowaniu, co potwierdzają przeprowadzone badania. Na drugim miejscu w rankingu znalazł się depilator laserowy Remington IPL6250. Jest to produkt łatwy w pielęgnacji – w komplecie otrzymujemy miękką ściereczkę przeznaczoną do czyszczenia urządzenia. Sprzęt jest solidnie wykonany i ma dobrze przemyślaną budowę. Stanowi to gwarancję komfortu w trakcie depilacji.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Model stosowany raz w tygodniu sprawia, że po około miesiącu odrasta mniejsza ilość włosków i są one słabsze. Sprzęt jest łatwy w czyszczeniu i przechowywaniu. Kształt depilatora jest poręczny, a golenie nim jest proste i szybkie.

Wady

Kabel zasilający może przeszkadzać w trakcie naświetlania. Produkt jest dość ciężki, co w połączeniu z długim czasem zabiegu powoduje że, ręka może się zmęczyć i zdrętwieć.

Podsumowanie

Do zestawu dołączone są dwie dodatkowe głowice pozwalające na użytek na różnych partiach ciała. Sprzęt można stosować na nogi, ręce, pachy, okolice bikini, a nawet wąsik. Urządzenie ma regulację intensywności i mocy świecenia lampy.

Drugi wybór

Zalety

Urządzenie jest skuteczne i po kilku tygodniach można zauważyć różnice w grubości włosków. Sprzęt dość cicho działa, więc nie jest irytujący. Lampa w produkcie jest bardzo wytrzymała i wysoce bezawaryjna.

Wady

Model ma małe okienko, przez co czas depilacji się wydłuża, a także łatwo jest opuścić część skóry. Kabel urządzenia trochę przeszkadza w trakcie manewrowania depilatorem po skórze.

Podsumowanie

Depilator jest łatwy w użyciu i można z jego pomocą precyzyjnie pozbyć się włosków z wybranych miejsc. W modelu wykorzystano żarówkę kwarcową, która charakteryzuje się długim czasem działania.

Rozważ też

Zalety

Produkt ma wygodny, dobrze wyprofilowany kształt i jest bardzo lekki, więc dobrze leży w dłoni i nie męczy jej. Sprzęt ma niewielki wyświetlacz, który jest pomocny w wybraniu mocy naświetlania. Po naładowaniu baterii depilator działa przez stosunkowo długi czas.

Wady

Sprzęt ma bardzo malutki obszar naświetlania, więc ciężko się używa go na większych partiach skóry, takich jak nogi czy ręce. Depilacja jest bolesna, szczególnie gdy mamy ciemne i grube włoski.

Podsumowanie

Urządzenie jest odpowiednie do pozbywania się owłosienia z twarzy, obszaru bikini czy pach. Sprzęt jest bezprzewodowy, więc wygodnie się go obsługuje. Produkt działa w oparciu o żarówkę kwarcową, która charakteryzuje się długim czasem działania i skutecznością.

 

Depilatory laserowe Remington – Ranking

 

 

Remington IPL6750

 

Model IPL6750 to najlepszy depilator laserowy Remington, który pomoże Ci w domowym zaciszu pozbyć się nadmiernego owłosienia. Może być on stosowany na całym ciele, nawet na wrażliwej skórze w okolicach bikini. Producent zapewnia, że regularne stosowanie sprzętu jest w stanie znacząco zmniejszyć ilość odrastających włosów.

Dużą zaletą modelu jest to, że jest on bezpieczny dla naszej skóry oraz zdrowia. Zanim prezentowany sprzęt znalazł się na sklepowych półkach, został poddany licznym testom. Warto dodać, że depilator może być używany również na twarzy. Po wybraniu najmniejszej mocy i założeniu specjalnej nakładki, lasera możesz użyć na górnej wardze, okolicach bokobrodów i podbródka.

Szybką pracę urządzenia gwarantuje dość duże okienko, z którego uwalniany jest laser. Jest ono w stanie jednocześnie depilować powierzchnię 4cm2. Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób zdecydowało się na jego zakup ze względu na wysoką jakość produkcji i efektywne działanie.

Remington IPL6750 to depilator laserowy zasilany sieciowo. Urządzenie waży ok. 2 kg. Żywotność żarówki wynosi 150000 błysków.  

 

 

 

 

Remington IPL6250

 

Depilatory Remington IPL6250 są polecane przez wielu specjalistów ze względu na prostą obsługę oraz precyzję działania. Model ten może być używany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Jego dużą zaletą jest wielofunkcyjność, bowiem prezentowany sprzęt jest w stanie usunąć owłosienie z wielu miejsc, jak: nogi, ramiona, przedramiona, okolice bikini, plecy, a także klatki piersiowej i barków.

Model ten jest wyposażony w nowoczesną technologię PROPULSE. Za jej sprawą intensywne światło przenika przez skórę i wypala włosy już od cebulek. Dzięki temu pierwsze efekty widać już po 3 zabiegach. Producent zaznacza, że regularne używanie depilatora gwarantuje niemal całkowite pozbycie się włosów.

Kolejną cechą urządzenia jest umieszczona w nim żarówka kwarcowa. Zastosowano ją w sprzęcie, gdyż jest gwarantem długowieczności, bowiem nie trzeba jej wymieniać. Prezentowany produkt jest jednym z najbezpieczniejszych na rynku. Zanim trafił na sklepowe półki był on klinicznie testowany na grupie ochotników, a następnie został zaakceptowany przez FDA.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób zdecydowało się na ten zakup ze względu na 3 cm2 okienko świetlne, które emituje impulsy co 3 sekundy. Wielu użytkowników jest zdania, że jest to najlepszy depilator Remington w dobrej cenie.

Depilator laserowy Remington IPL6250 jest zasilany sieciowo. Liczba impulsów świetlnych wynosi 100000. Do zestawu dołączono miękką ściereczkę.

 

 

 

 

Remington I-Light Reveal IPL2000

 

Remington I-Light Reveal IPL2000 to jedno z najbardziej nowoczesnych urządzeń na rynku. Jego regularne użytkowanie zaowocuje pozbyciem się znacznej części owłosienia. Model ten powinien być stosowany jedynie do wysokości kości policzkowych.

Prezentowany model został przetestowany klinicznie na grupie ochotników. Następnie zdobył pozytywne recenzje dermatologów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że jego użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Jeśli będzie on używany według wskazań umieszczonych w instrukcji obsługi, na Twoim ciele nie pojawią się oparzenia albo wysypka.

Aby mieć pewność, że możesz używać depilatora, wbudowany został czujnik koloru skóry. Dużą zaletą modelu jest możliwość dostosowania siły lasera do poszczególnych miejsc na ciele. Żarówka kwarcowa umieszczona w urządzeniu jest w stanie wygenerować aż 6000 impulsów świetlnych.

Opinie o tym urządzeniu są bardzo pozytywne. Wielu konsumentów zdecydowało się na jego zakup ze względu na wysoką moc, która wynosi od 7 do 8 J/cm2. Dużym udogodnieniem jest również wysokiej klasy ekran LCD, na którym wyświetlają się wszelkie istotne komunikaty.

IPL2000 I-LIGHT REVEAL to dobry depilator laserowy Remington do 500 zł. Produkt ma zasilanie akumulatorowo-sieciowe. Żywotność lampy to 6000 błysków.

 

 

 

 

Jaki depilator laserowy Remington wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Zapewne wiele osób potwierdzi, że regularne golenie i depilacja potrafią być uciążliwe. Niestety usuwanie włosów przy pomocy jednorazowych żyletek jest mało efektywne. Niektórzy decydują się na zabieg w salonie kosmetycznym. Są one jednak dość kosztowne. Alternatywnym rozwiązaniem jest zakup profesjonalnego depilatora laserowego. Wiedz jednak, że aby osiągnąć oczekiwany efekt należy zakupić sprzęt wysokiej jakości, który nie poparzy naszej skóry. Aby ułatwić Ci wybór przygotowaliśmy ten oto poradnik, w którym znajdziesz informacje o tym, na co zwrócić uwagę. Na jego końcu umieściliśmy krótkie zestawienie, w którym znalazły się trzy najlepsze depilatory laserowe Remington.

Remington jest znaną na całym świecie marką, która zajmuje się produkcją sprzętów do pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Międzynarodowe uznanie zyskała, gdy wprowadziła do obiegu bezprzewodową maszynę do strzyżenia oraz golarkę golącą na sucho. Jednak to domowe urządzenie do depilacji światłem, które jest przedmiotem naszego poradnika, przyniosło jej prawdziwą sławę. Remington w swoim asortymencie posiada urządzenia, które pomogą zadbać o nienaganny wygląd zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Ze względu na bogatą ofertę oraz wysoką jakość produktów, obie płcie są w stanie bezpiecznie dbać o estetyczny wygląd i higienę. Urządzenia firmy Remington są obecnie synonimem wysokiej jakości oraz dużej trwałości.

Wiele osób nie decyduje się na depilację laserową, gdyż boi się poparzenia. Jednak jeśli zakupisz urządzenie o wysokiej jakości, będziesz mieć gwarancję, że nie stanie Ci się krzywda. Niezbędne jest upewnienie się, czy interesujący Cię model posiada możliwość regulowania mocy lampy. Wynika to z faktu, że różne części ciała mają odmienną wrażliwość.

Następną rzeczą, która wymaga Twojej uwagi jest powierzchnia, na jakiej działa urządzenie. Standardowe modele są w stanie pracować na obszarze 3 cm2. Jeśli jednak masz możliwość zakupu modelu, który pracuje na większej powierzchni, jest to bardzo zalecane. Dzięki temu praca będzie znacznie szybsza.

 

 

Jak często używać depilatora laserowego Remington?

 

Każda kobieta lubi mieć gładkie i zadbane nogi. Wiąże się to niestety z ich częstą depilacją, która bywa bolesna i czasochłonna. Jednak jeśli jesteś posiadaczką depilatora laserowego, to doskonale wiesz, że pozwala on pozbyć się owłosienia prawie bezboleśnie i na długi czas. W naszym artykule zebraliśmy niezbędne informacje na temat zasady działania tego urządzenia.

 

 

Jak działa depilator laserowy?

Przyrząd emituje wiązkę światła. Laser przenika przez skórę, następnie dostaje się do mieszków włosowych i w procesie termolizy uszkadza cebulki. Światło niszczy komórki odżywcze włosa i sprawia, że nie odrastają. Warto jednak pamiętać, że do całkowitego wyeliminowania owłosienia niezbędne są cykliczne zabiegi. Ich ilość zależy od grubości i ilości włosów – w przypadku jasnych i cienkich włosków, liczba wymaganych zabiegów będzie zdecydowanie mniejsza niż przy grubych i ciemnych.

 

Jak używać depilatora laserowego?

Obsługa urządzeń przeznaczonych do użytku domowego nie jest bardzo skomplikowana i nie wymaga wprawy i doświadczenia. Pamiętajmy jednak, aby przed pierwszym użyciem wykonać próbę na niewielkim obszarze skóry. Przed zabiegiem powinno się skrócić zbędne włoski do długości około 5 mm, aby laser mógł łatwiej dotrzeć do cebulek. Następnie należy odpowiednio dobrać moc mając na uwadze miejsce depilacji, karnację i kolor włosków. W kolejnym etapie przykładamy depilator do ciała i uruchamiamy wiązkę światła. Przyrząd przesuwamy po skórze tak, aby nie pominąć żadnego miejsca. W rezultacie włoski nie odrastają w ogóle lub pojawiają się po bardzo długim czasie – kilku miesiącach, a nawet latach. Są one jednak osłabione, cienkie i zdecydowanie jaśniejsze.

Przed depilacją laserową należy zastosować się także do kilku wskazówek. Ważne jest, aby na około miesiąc przed zabiegiem zaprzestać opalania się w solarium, zażywania leków sterydowych, a także stosowania peelingów mechanicznych i chemicznych. Zabronione jest także usuwanie włosków przy użyciu plastrów z woskiem. Pamiętajmy też, aby około 2-3 tygodnie przed depilacją laserową zrezygnować z picia naparów na bazie rumianku, nagietka i dziurawca, gdyż są to światłouczulające zioła.

 

 

Czy depilacja przy użyciu lasera jest bolesna?

Porównując tę metodę z innymi, na przykład depilacją plastrami z woskiem, można przyjąć, że usuwanie włosów przy użyciu lasera nie boli. Jednak powoduje niewielki dyskomfort, gdyż uderzanie wiązek światła może wywoływać lekkie mrowienie. Jest to szczególnie odczuwalne na bardziej wrażliwych partiach ciała, takich jak pachy czy okolice bikini. Odczucia uzależnione są jednak od naszego progu bólu oraz indywidualnej reakcji na bodźce zewnętrzne.

 

Jakie są przeciwwskazania do stosowania depilatora laserowego?

Wiele kobiet waha się, czy powinno używać depilatora laserowego, na jaką markę się zdecydować i czy taki zabieg im nie zaszkodzi. W sprzedaży dostępne są urządzenia takich producentów, jak Philips czy Remington, jednak nie są to przyrządy uniwersalne, przeznaczone dla wszystkich. Zanim zaczniemy się zastanawiać, jaki depilator laserowy Remington jest polecany powinniśmy zapoznać się z przeciwwskazaniami do jego stosowania. Z urządzenia nie powinny korzystać osoby cierpiące na cukrzycę, opryszczkę, bielactwo i przebarwienia skórne. Stosowanie lasera nie jest także zalecane na otwarte rany i zadrapania, zmiany alergiczne skóry i stany zapalne. Depilacji laserowej unikać muszą także kobiety w ciąży, osoby z rozrusznikiem serca oraz chore na nowotwór.  

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ