Opinie o Opinie o Xiaomi InFace

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Większość użytkowniczek chwali efekty zabiegu wykonanego za pomocą Xiaomi InFace i przekazuje, że są one widoczne od pierwszego lub drugiego użycia. Skóra staje się wygładzona, a nierówności i wypryski znikają. Do tego produkt jest bardzo ładnie zapakowany i nadaje się dla prezent dla przyjaciółki. 

 

Najważniejsze wady:

Jak przekazują opinie o Xiaomi InFace wystawione przez użytkowniczki urządzenia, nie wszystkie modele mają dobre wykonanie i trwałość. Zdarzają się egzemplarze słabo wykonane i psujące się po jednym, trzech użyciach.  Część pań wskazuje również na zbyt głośną pracę urządzenia. 

 

Werdykt: 9.8/10

Mimo pewnych wad, większość użytkowniczek chwali efekty zabiegu wykonanego przez Xiaomi InFace. Ceniony jest przez nie, nie tylko zabieg kawitacji, ale też sonoforezy, pozwalający na lepszą absorbcję składników regenerujących i pielęgnujących pochodzących z zastosowanej maski czy serum. Dodatkowo klientki są zdania, że cena Xiaomi InFace jest niezwykle przystępna. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Zastosowanie

Urządzenie Xiaomi InFace pozwala na domowe przeprowadzenie zabiegu zwanego peeling kawitacyjny, który oczyszcza pory skóry, ujędrnia ją i sprzyja pielęgnacji cery trądzikowej. Zabieg ten również zapobiega powstawaniu zmarszczek i redukuje już istniejące sprawiając, że skóra jest bardziej gładka i napięta po zabiegu. Efekt odmłodzenia można uzyskać stosując Xiaomi Inface i jego peeling kawitacyjny od dwóch do trzech zabiegów w tygodniu. Pozwala to na trwałe utrzymanie skóry w dobrej kondycji, jej odmłodzenie i efektywne oczyszczenie. Jak pokazuje test, używanie Xiaomi Inface regularnie sprawi, że twarz stanie się promienna, skóra dotleniona i gładka. Zabieg i jego efekty są porównywane do tych wykonywanych przez profesjonalne kosmetyczki w salonach kosmetycznych. Urządzenie mogą stosować również posiadaczki skóry wrażliwej, każde użycie urządzenia sprawia, że twarz ma mniej zaskórników, trądziku, jest oczyszczona z nadmiaru sebum i jest znacznie gładsza. 

Działanie 

Xiaomi Inface wykorzystuje fale ultradźwiękowe do wykonania dogłębnego masażu i oczyszczania twarzy. Zabieg wpływa na usunięcie z powierzchni skóry martwych komórek skóry, zanieczyszczeń, a także towarzyszących im bakterii, zabieg usuwa też nadmiar łoju i substancji toksycznych. Dodatkowo Xiaomi Inface peeling kawitacyjny do twarzy, jak przekazują opinie klientek, przyspiesza mikrokrążenie, wzmaga produkcję kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny. Urządzenie poprawia również wymianę jonową. 

 

Tryb pracy

Urządzenie wyposażono w cztery tryby pracy. Wśród nich znajdziemy:

• Głębokie oczyszczanie za pomocą jonów dodatnich ION+ 

• Sonoforeza wykonana przy użyciu jonów ujemnych ION- 

• Oczyszczanie ultradźwiękowe typu PEELING 

• Masaż EMS PULSE

Urządzenie pracuje w pięciominutowych cyklach odmierzanych timerem, a opakowanie zawiera dokładną instrukcję jego stosowania w taki sposób, aby zabieg przyniósł jak najwięcej elektów. Wraz ze sprzętem klient otrzymuje przewód USB do ładowania urządzenia, bowiem jest to sprzęt bezprzewodowy i pracuje na jednym ładowaniu do 4 godzin. Produkt jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych i zapakowany jest w estetyczne pudełko. Producent udziela na sprzęt 24 miesięcznej gwarancji. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ