Opinie o Semilac Individual LED 24W

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Najważniejsze zalety:

W zestawie znajduje się wysokiej jakości lampa pozwalająca na utwardzanie lakierów w 30 lub 60 sekund. Czas trwania manicure nie jest więc być zbyt długi, nawet jeśli malujemy paznokcie ciemnym, mocno napigmentowanym kolorem albo przedłużamy je żelem. Bazę do lakierów łatwo się rozprowadza i razem z topem gwarantuje ona długotrwały efekt.

 

Najważniejsze wady:

W zestawie znajdują się kolorowe lakiery, jednak nie ma możliwości wybrania ich kolorów. W związku z tym istnieje ryzyko, że dołączone do kompletu kosmetyki nie każdemu się spodobają.

 

Werdykt: 9.8/10

Semilac Individual LED 24W to najlepszy zestaw do hybryd dla osób początkujących, choć spełni on też oczekiwania bardziej wymagających kobiet. W opakowaniu znajdują się wszystkie niezbędne kosmetyki i akcesoria do wykonania manicure hybrydowego. Lampa UV ma odpowiednią moc i jak potwierdził test Semilac Individual LED 24W, pozwala skutecznie utwardzić lakier.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Lampa

Dołączona do kompletu lampa ma bardzo dobre właściwości. Osoby, które miały okazję już z niej korzystać zapewniają, że działa ona efektywnie, a wykonany przy jej użyciu manicure długo utrzymuje się na paznokciach. Żywotność lampy wynosi do 30 000 h, co oznacza, że będzie można z niej korzystać przez wiele miesięcy. Model składa się z piętnastu 1,6-watowych diod LED. Dokładne wymiary sprzętu to: długość – 21 cm, szerokość – 12 cm i wysokość – 8 cm. Jak widać, nie zajmuje on dużo miejsca i dlatego można korzystać z niego nie tylko w domu, ale też w podróży. Dodatkowo lampka ma otwartą konstrukcję, więc łatwiej ustawić pod nią dłoń. Obudowa jest w jasnym kolorze, ma gładką powierzchnię i odpowiednio wyprofilowany kształt. Lampa prezentuje się elegancko, co również wpływa na jej popularność.

Komfort użytkowania

Wygoda podczas robienia manicure jest zapewniona m.in. przez czujnik wbudowany w lampę, który aktywuje urządzenie zaraz po tym, jak umieścimy pod nim dłoń. Nie trzeba więc naciskać żadnego przycisku, o czym łatwo można byłoby zapomnieć. Dodatkowo lampa automatycznie się wyłącza po upływie ustawionego czasu.

 

Dołączone do zestawu akcesoria

Jak zostało wspomniane na początku, w zestawie znajdują się wszystkie akcesoria, które są niezbędne do pomalowania paznokci lakierem hybrydowym. W opakowaniu jest 7 ml baza i top marki Semilac, ponadto 5 małe lakiery o pojemności 3 ml. Dostępne kolory to: Biscuit, Sleeping Beauty, Orient Mandarin, Almond Butter i Olive Garden. Dodatkowo komplet obejmuje też waciki pyłowe w liczbie 250 sztuk, aceton i cleaner, a także blok polerski i dwa drewniane pilniki. Dwa ostatnie akcesoria są niezbędne do wypiłowania płytki i nadania jej odpowiedniego kształtu. Można dojść do wniosku, że cena Semilac Individual LED 24W nie jest wysoka przy uwzględnieniu ilość dodatkowych produktów.

 

Przeznaczenie

Część osób może się zastanawiać, dlaczego opinie o Semilac Individual LED 24W są pozytywne. Konsumentki doceniają ten zestaw za to, że ma uniwersalne zastosowanie. Lampa nadaje się do robienia manicure i pedicure. Ponadto utwardza ona nie tylko lakiery hybrydowe, ale też żele. Można ją z powodzeniem wykorzystać przy przedłużaniu paznokci. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ