Opinie o Smart Set Premium

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Lampa ma równomiernie rozmieszczone diody, a wszystko po to, aby zapewnić trwały, estetyczny efekt manicure. Sprzęt można ustawić na 30s, 60s albo 99s. Urządzenie ma sensor ruchu, więc nie trzeba za każdym razem naciskać przycisku włączania, aby lampa zaczęła działać. Model ma magnesowy spód, który można łatwo odłączyć. Przydaje się to podczas robienia pedicure i czyszczenia sprzętu.

 

Najważniejsze wady:

Wchodzące w skład zestawu lakiery hybrydowe mają już określone kolory. Nie ma możliwości dopasowania ich do preferencji, co dla niektórych stanowi sporą wadę. 

 

Werdykt: 9.6/10

Choć nie wszystkie opinie o Smart Set Premium są pozytywne, większość z nich zawiera pochlebne słowa na temat jakość wykonania zestawu i przydatności dołączonych do niego akcesoriów. Lampa wykorzystuje technologię Low Heat Mode, która odpowiada za jej stopniowe nagrzewanie się. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Elementy zestawu

Smart Set Premium to bardzo dobry zestaw do hybryd, który zawiera wszystkie niezbędne akcesoria do zrobienia ładnego manicure. Przede wszystkim w komplecie znajduje się lampa 24W/48W, której ustawienia można łatwo dopasować do swoich potrzeb. Kupujący otrzymuje też 5 lakierów hybrydowych, znajdujące się w komplecie kolory to: Thistle, Rosy Memory, Forever Calm, Silky Nude i Silver Grey. Dodatkowo dostaje bazę i top, każdy z lakierów ma pojemność równą 7,2 ml. Do wykonania manicure hybrydowego niezbędne jest też cleaner i aceton (małe, 50 ml opakowania tych produktów również stanowią część zestawu). Podczas zabiegu przydaje się też polerka i pilnik. 

Lampa

Istotnym elementem każdego zestawu do manicure hybrydowego jest lampa niezbędna do utwardzenia lakieru. Dołączony do tego kompletu sprzęt ma równomiernie rozmieszczone diody, co daje pewność, co do ładnego wyglądu i trwałości wykonanego zabiegu stylizacji paznokci. Istnieje możliwość wybrania czasu utwardzania lakieru, w zależności od ilości nałożonych warstw czy pigmentacji danego koloru. Lampa do manicure hybrydowego ma sensor ruchu, który ją aktywuje, kiedy tylko włożymy dłoń do tunelu. To wpływa na wygodę użytkowania urządzenia i ogranicza do minimum jego obsługę. Sprzęt ma dwa systemy: jeden z nich zapamiętuje ustawioną moc, a drugi odpowiada za stopniowe nagrzewanie się lampy. Wykonany test Smart Set Premium potwierdza, że urządzenie ma dobre parametry i dlatego efektywnie działa. Obudowa jest zrobiona z wytrzymałego materiału, więc jeśli będziemy przechowywać lampę w bezpiecznym miejscu, nie ma ryzyka, że na jej powierzchni szybko pojawią się zarysowania.

 

Wygoda użytkowania

Do zakupu tego urządzenia zachęca nie tylko przystępna cena Smart Set Premium, ale przede wszystkim to, że wygodnie się z niego korzysta i nie trzeba mieć specjalnych umiejętności, aby móc wykonać estetycznie wyglądający manicure. Sprzęt wykorzystuje technologię LED, co oznacza, że po czasie nie ma konieczności wymiany świetlówek, a tym samym nie ponosi się dodatkowych kosztów z tym związanych. Warto dodać też, że lampa ma odczepiany spód, który można łatwo odłączyć (magnes). Ta opcja jest przydatna szczególnie wtedy, kiedy chcemy zrobić pedicure albo dokładnie wyczyścić sprzęt. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ