Najlepsza prostownica Babyliss Pro

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

Jaką prostownicę Babyliss Pro wybrać?

 

 

Prostownica Babyliss Pro – ranking

 

 

Babyliss PRO BAB2073EPYE

 

Babyliss PRO BAB2073EPYE to sprzęt, dzięki któremu już nie będziesz chciała używać innej prostownicy. Z pomocą tego przyrządu w bardzo krótkim czasie będziesz mogła wyprostować wszystkie swoje kosmyki. Jest to możliwe za sprawą bardzo dużych płytek. Ich długość wynosi 120 mm, a szerokość to 38 mm. W rezultacie wyprostowanie włosów trwa kilka minut.

Jedną z największych zalet jest możliwość prostowania włosów nawet wtedy, kiedy są bardzo mokre. Specjalna technologia sprawia, że podczas prostowania woda odparowuje, a my możemy wcześniej przygotować się do wyjścia. Oczywiście sprzęt jest bezpieczny i nie zniszczy włosów, nawet kiedy są one mokre. Przewód ma długość 2,7 m, dlatego operowanie nim jest bardzo swobodne.

Temperaturę można łatwo regulować, wybierając jeden z pięciu stopni. Najniższa możliwa do ustawienia temperatura to 115 st. C, a najwyższa to 230 st. C. Dopasowanie odpowiedniej temperatury do włosów nie jest trudnym zadaniem, co zauważyło wiele użytkowniczek. Prostownica Babyliss Pro w dobrej cenie jest również chwalona za bardzo dobre wykonanie.

 

 

 

 

BaByliss PRO Elipsis BAB3000BEPE

 

BaByliss PRO Elipsis BAB3000BEPE to prostownica z płytkami ceramicznymi. Włosy po użyciu sprzętu są bardzo dobrze wygładzone i dzięki temu po korzystaniu z prostownicy kosmyki lśnią i są miękkie. Warto dodać, że płytki mają wymiary 37 mm x 110 mm.

Prostownica generuje jony ujemne, które wygładzają powierzchnię włosów. Wiele osób potwierdza, że użytkowanie sprzętu jest łatwe. Nie jest on zbyt ciężki i można go trzymać w ręce przez dłuższy czas. Oprócz tego uchwyt prostownicy jest dobrze wyprofilowany i nie męczy ręki. Urządzenie nagrzewa się w kilka sekund, zatem wystarczy podłączyć go do gniazdka tuż przed użyciem.

Kabel sprzętu ma długość 2,7 m. Ustawienie odpowiedniej temperatury jest bardzo łatwe. Wiele kobiet przyznaje, że korzystanie z prostownicy nie sprawia żadnych problemów, a efekt na włosach pozostaje przez cały dzień.

 

 

 

 

Babyliss Pro Elipsis BAB3100EPE

 

Babyliss Pro Elipsis BAB3100EPE to prostownica, z której pomocą nie tylko wyprostujesz włosy, ale też je zakręcisz. Okrągła obudowa pozwala na nawijanie kosmyków, dzięki czemu po kilku sekundach powstaną ładne loki. Jony ujemne w płytkach wygładzają włosy i sprawiają, że są one bardzo miękkie.

Sprzęt pozwala na zmienianie temperatury. Jeżeli masz bardzo cienkie włosy, to polecamy wybranie temperatury 150 st C. Jeżeli jednak chcesz wyprostować grube, mocne włosy, to lepiej zdecydować się na wyższe temperatury (około 200 st. C). To, z jaką temperaturą prostujemy włosy możemy kontrolować na wyświetlaczu LED.

W zestawie znajdują się specjalne rękawiczki, które chronią dłonie przed poparzeniem. Warto pamiętać, że płytki nagrzewają się po stronie wewnętrznej oraz zewnętrznej. Sprzęt jest dobrze wykonany, co zauważyły użytkowniczki i dlatego często o tym wspominają i to doceniają. Podoba im się również możliwość falowania kosmyków.

 

 

 

 

Jaką prostownicę Babyliss Pro wybrać?

 

Układanie włosów może być wyzwaniem. Do tego celu potrzebne są zazwyczaj różne gadżety, a jednym z najpopularniejszych jest prostownica. Wiele osób uważa, że proste włosy wyglądają bardzo estetycznie. Dobra prostownica gwarantuje utrzymanie prostych włosów nawet przez cały dzień. Urządzenie jest zazwyczaj niezbyt duże i można nim operować samodzielnie. W tym artykule dowiesz się, w jaki produkt warto zainwestować.

 

 

Babyliss Pro to jedna z serii popularnej firmy Babyliss. Marka zajmuje się produkcją sprzętów do stylizacji włosów, czyli suszarek, lokówek, trymerów, a także prostownic i wielu innych. Dlaczego właśnie ta seria zwróciła naszą uwagę? Została ona przygotowana dla wymagających osób, którzy oczekują najlepszych rezultatów. Z pomocą sprzętów Babyliss Pro można wystylizować piękną fryzurę na każdą okazję.

Najlepsza prostownica Babyliss Pro w 2024 roku jest bezpieczna dla włosów. Dobrze, jeżeli ma ona powłoki ceramiczne. Znane są one z tego, że ślizgają się po włosach, dzięki czemu nie zaczepiając się o nie, nie niszczą ich. Oprócz tego powłoki ceramiczne rozprowadzają ciepło równomiernie, więc każdy kosmyk będzie wyprostowany tak samo. Obecnie istnieją również płytki z powłoką tytanową, która ma podobne właściwości.

Wiele osób potwierdza, że najlepsze prostownice Babyliss Pro są wygodne w użyciu. Co to oznacza? Po pierwsze warto sprawdzić wagę sprzętu. Warto sprawdzić jak ciężki sprzęt będziesz w stanie dłużej utrzymać w niewygodnej pozycji. Kolejnym aspektem jest uchwyt sprzętu oraz możliwość łatwego prostowania. Dobrze wyprofilowany uchwyt z pewnością pozwoli na szybkie i łatwe stylizowanie włosów.

Sprawdź, czy dany produkt ma odpowiedni system regulacji pracy. Najważniejszy z nich to regulacja temperatury. Istnieje wiele rodzajów włosów, a każdy z nich ma inne wymagania. Zbyt wysoka temperatura ustawiona automatycznie może łatwo spalić kosmyki. Z kolei zbyt niska temperatura nie wyprostuje ich. Wybierając prostownicę z regulacją temperatury, możesz bez przeszkód dopasować ją do włosów swoich lub klientki.

Fryzjerki i amatorki tego fachu lubią wybierać produkty z jonizacją. Dlaczego? Funkcja jonizacji wygładza pasma i zmniejsza ich elektryzowanie, w efekcie czego są one miękkie i gładkie.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ