Najlepsza prostownica Babyliss

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

Wielu kupujących wybiera prostownice BaByliss. Urządzenia tej firmy cieszą się popularnością nie tylko wśród zwykłych użytkowników, ale też profesjonalnych stylistów fryzur. Najwięcej pozytywnych opinii zdobyła prostownica BaByliss ST395E, dlatego też to ona znalazła się na 1. miejscu przygotowanego przez nas rankingu. Temperaturę pracy urządzenia można regulować w szerokim zakresie, więc każdy ma możliwość wyboru najbardziej odpowiadających mu ustawień. Ceramiczno-tytanowe płytki grzejne są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, a dodatkowo szybko i równomierne się nagrzewają. Włosy po zabiegu są idealnie gładkie i nie elektryzują się, a jest to możliwe dzięki funkcji jonizacji. Prostownica ma zabezpieczenie przed przegrzaniem i automatyczny wyłącznik, dlatego korzystanie z niej nie stanowi dla nas żadnego zagrożenia. Na drugim miejscu w zestawieniu uplasował się model BaByliss ST389E. Ta prostownica jest wyposażona w wyświetlacz LCD, który ułatwia jej obsługę. Za pomocą sprzętu można stylizować nie tylko suche, ale też wilgotne kosmyki.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Prostownica pozwala wykonać fryzurę, która utrzymuje się bez zmian przez długi czas. Tym urządzeniem możemy prostować również włosy wilgotne. Ponadto sprzęt ma długi, obrotowy kabel, który ułatwia czynność prostowania włosów.

Wady

Małą niedogodnością może być brak możliwości blokady płytek, a także to, że ten model jest dosyć ciężki, co utrudnia prostowanie.

Podsumowanie

Prostownica jest urządzeniem parowym. Sprzęt ma regulację temperatury. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać temperaturę z zakresu od 170 st. C do 230 st. C. Model ma funkcję jonizacji.

Drugi wybór

Zalety

Urządzenie ma płytki o wymiarach 35 mm x 120 mm, co umożliwia sprawniejsze i szybsze prostowanie. Prostownica ma funkcję automatycznego wyłączenia. Co więcej, przyrząd nagrzewa się bardzo szybko.

Wady

Przy używaniu najwyższej temperatury trzeba być ostrożnym podczas wykonywania fryzury, aby nie spalić włosów. Należy uważać na palce, żeby się nie poparzyć.

Podsumowanie

Mamy do wyboru jedną z 6 regulacji temperatury: 140 st. C, 160 st. C, 180 st. C, 200 st. C, 220 st. C i 230 st. C. Urządzenie wyposażono w długi, obrotowy przewód. Tym sprzętem można prostować włosy suche i mokre.

Rozważ też

Zalety

Dzięki temu, że sprzęt jest niewielki możemy zabrać go ze sobą do torebki. Prostownica ma nakładki ceramiczne (nano-tytanowe), eliminują one tarcie między włosem a powierzchnią płytki. Dlatego pasma pozostają błyszczące i lśniące.

Wady

Prostowanie włosów jest możliwe tylko w jednej temperaturze, gdyż urządzenie nie zostało wyposażone w jej regulację. Może to być niedogodnością dla osób, które mają cienkie włosy.

Podsumowanie

Jest to urządzenie do stylizacji włosów. Sprzęt ma system szybkiego nagrzewania. Akcesorium nagrzewa się do temp. 200 st.C. Ponadto prostownica ma wbudowaną lampkę kontrolną informującą o gotowości do pracy.

 

 

Prostownice Babyliss – Ranking

 

 

Babyliss ST395E

 

Prostownica Babyliss ST395E jest urządzeniem parowym. Wykorzystanie pary pomaga nam utrzymać proste włosy na długi czas, a co więcej, zapobiega ich elektryzowaniu. Model ten został stworzony dla najbardziej wymagających włosów.

Prostownica szybko i sprawnie poradzi sobie z grubymi i długimi puklami. Dodatkowo, dzięki parze będą one chronione przed wysuszeniem i ewentualnym zniszczeniem. W efekcie, produkt sprawdza się także do prostowania cienkich i krótkich włosów.

Urządzenie zostało wyposażone w technologię I-Temperature, która sprawia, że przez cały czas utrzymuje najwyższą temperaturę. Wystarczy jedno pociągnięcie, aby włosy były zupełnie gładkie i proste. Możemy jednak regulować tą temperaturę, w zależności od naszych potrzeb. Jej zakres wynosi od 170 st. C do 230 st. C.

Prostownica posiada również funkcję jonizacji, która dzięki jonom ujemnym, zamyka łuski włosów pozostawiając je lśniące i gładkie. Produktem tym można prostować także włosy wilgotne. Konsumenci uważają, że ta najlepsza prostownica Babyliss w 2024 roku jest solidna wykonanie i bardzo łatwa w użyciu.

BaByliss ST395E to prostownica do włosów z funkcją jonizacji. Temperaturę pracy urządzenia można ustawić w zakresie od 170 st. C. do 230 st. C.

 

Zalety

Płytki ceramiczno-tytanowe: Model ma ceramiczno-tytanowe płytki, które pozwalają w łatwy i efektywny sposób wyprostować włosy. Elementy grzejne są delikatne dla włosów. Tytanowa powłoka jest wyjątkowo wytrzymała i zapewnia odpowiednie przewodzenie ciepła.

Technologia I-PRO: W prostownicy zastosowano technologię I-PRO polegającą na kontroli emisji pary. Intensywność wyrzutu pary jest tak regulowana, aby możliwe było idealne wygładzenie kosmyków bez ich niszczenia.

Funkcja jonizacji: Urządzenie ma funkcję jonizacji, dzięki której włosy nie elektryzują się zbyt intensywnie.

Bezpieczeństwo użytkowania: Prostownica ma zabezpieczenie przed przegrzaniem. Mamy pewność, że sprzęt nie ulegnie awarii na skutek działania zbyt wysokiej temperatury. Model ma też funkcję automatycznego wyłączania po upływie określonego czasu.

Krótki czas nagrzewania: Prostownica nadaje się do użycia już po upływie krótkiego czasu od momentu jej podłączenia do źródła zasilania.

 

Wady

Plastikowy wężyk do pompowania wody: Pewna grupa osób zwraca uwagę na to, że plastikowy wężyk do pompowania wody nie jest dobrze przytwierdzony do urządzenia, co zwiększa ryzyko jego uszkodzenia w przyszłości.

 

 

 

 

Babyliss ST389E

 

Prostownicę Babyliss ST389E wyróżniają płytki, które mają rozmiar wynoszący aż 35 mm x 120 mm. Dzięki temu możemy sprawniej i szybciej wyprostować nasze włosy.

Urządzenie to ma aż 6 różnych regulacji temperatury – 140 st. C, 160 st. C, 180 st. C, 200 st. C, 220 st. C i 230 st. C. Dzięki takiemu zakresowi temperatur, możemy dopasować produkt do wielu rodzajów włosów, a więc jest idealny do wykorzystania w salonach fryzjerskich. Przyrząd nagrzewa się bardzo szybko i przez cały czas zapewnia nam tak samo wysoką temperaturę.

Dzięki funkcji jonizacji, po użyciu prostownicy, nasze włosy nie będą się puszyć ani elektryzować. Pozostaną za to lśniące i gładkie. Urządzenie posiada także funkcję automatycznego wyłączania. Nie musimy się już więcej martwić, jeżeli przez przypadek zostawimy prostownicę włączoną. Do produktu został dołączony także grzebień, który dodatkowo pomoże nam wystylizować włosy. Ta atrakcyjna prostownica Babyliss w dobrej cenie jest przede wszystkim ceniona za swój estetyczny wygląd i funkcjonalność.

Prostownica BaByliss ST389E ma ceramiczne płytki. Maksymalna temperatura pracy sprzętu wynosi 235 st. C. Szerokość elementów grzejnych wynosi 35 mm.

 

Zalety

Przeznaczenie: Prezentowana prostownica jest odpowiednia do stosowania nie tylko na suche, ale też wilgotne włosy. Nie musimy mieć idealnie suchych pasm, aby przystąpić do ich stylizacji, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które są w ciągłym biegu.

Wyświetlacz LCD: Model ma wbudowany wyświetlacz LCD, dzięki któremu można z łatwością kontrolować temperaturę pracy sprzętu.

Bezpieczeństwo użytkowania: Nie musisz się martwić o to, że stanie się coś złego, jeśli zapomnisz o wyłączeniu urządzenia. Prezentowana prostownica ma automatyczny wyłącznik.

Równomierne nagrzewanie: Płytki nagrzewają się równomiernie, co zapewnia ładne efekty stylizacji. Nie trzeba kilka razy prostować jednego pasma, aby nasze włosy były wygładzone i pięknie się prezentowały.

 

Wady

Ząbki: Przy elementach grzejnych znajdują się ząbki, których zadaniem jest lepsze wygładzenie kosmyków. Niektórzy uważają, że są one zbędne i okazują się mało delikatne dla włosów.

 

 

 

 

Babyliss BAB2050E

 

Ostatnim produktem jest Babyliss BAB2050E. Jest to niewielkie urządzenie do stylizacji włosów. Dzięki jego kompaktowemu rozmiarowi, możemy bez problemu zabrać prostownicę do torebki, czy w każde inne miejsce.

Model ten został wyposażony w nakładki ceramiczne z materiału nano – tytanowego. Tarcie pomiędzy powierzchnią płytki, a włosami jest wyeliminowane, co powoduje, że włosy pozostają lśniące i błyszczące. Zapewnia nas to również o równomiernym nagrzaniu płytek, a więc nie przypalą one naszych włosów. Produkt ten wyposażony został w system szybkiego nagrzania – Advanced Heat Management, więc jest gotowy do użycia po zaledwie kilku sekundach.

Model prostuje włosy w jednej temperaturze 200 st. C. Z tego względu, urządzenie to jest zalecane dla posiadaczek włosów grubych i mocno kręconych. Użytkowanie ułatwia nam lampka kontrolna, która informuje nas o tym, czy możemy już rozpocząć stylizację. W zestawie znajdziemy przekładki izolacyjne, odporne na wysoką temperaturę. Prostownica Babyliss BAB2050E jest ceniona za kompaktowość i prostotę obsługi.

Model BAB2050E to dobra prostownica BaByliss do 150 zł. Temperatura pracy sprzętu jest równa 200 st. C. Długość kabla zasilającego wynosi 1,8 m.

 

Zalety

Szybkie nagrzewanie: Warto zaznaczyć, że urządzenie nagrzewa się w zaledwie pół minuty. To sprawia, że stylizacji kosmyków przebiega sprawnie, co ma istotne znaczenie, kiedy spieszymy się do wyjścia z domu.

Kompaktowe wymiary: Długość modelu wynosi zaledwie 15 cm, co oznacza, że mieści się on w każdym bagażu. Prostownica BaByliss BAB2050E okazuje się niezastąpiona podczas podróży.

Delikatny dla włosów: Sprzęt jest delikatny dla włosów. Wszystko za sprawą idealnie gładkich płytek, które nie ciągną kosmyków w trakcie stylizacji. Po zakończonym zabiegu pasma są miękkie i idealnie wygładzone.

 

Wady

Brak możliwości regulacji temperatury: Użytkownik nie może regulować temperatury pracy urządzenia. Sprzęt za każdym razem nagrzewa się do tego samego stopnia.

 

 

 

Jaką prostownicę Babyliss wybrać ?

 

Prostownica znacznie ułatwia nam kontrolę nad naszymi włosami. Jest to urządzenie, które oprócz wyprostowania ich, może także sprawić, że staną się jedwabiste i gładkie. Najnowsze urządzenia tego typu, nie niszczą włosów. Mogą sprawić, że Twoje pasma będą idealnie wystylizowane. W tym poradniku podpowiemy Ci, jaki produkt wybrać. Skupimy się na modelach marki Babyliss, jednego z najlepszych producentów urządzeń do stylizacji włosów.

Babyliss jest firmą, która od ponad 50 lat zajmuje się produkcją profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego. Kupując produkty tej firmy mamy pewność, że nasze włosy będą stylizowane sprzętem wysokiej jakości. Pomysł na stworzenie tej marki pojawił się w stolicy mody – Paryżu, a inspiracją do jej utworzenia był nie kto inny, jak ikona mody – Brigitte Bardot. Od niej wzięła się też nazwa. Na początku Babyliss produkowała lokówki, lecz niedługo potem zaczęła także wprowadzać na rynek inne produkty, w tym prostownice. Głównym zadaniem tej marki jest to, aby tworzyć produkty funkcjonalne i proste w obsłudze. Dlatego też jest to czołowa firma produkująca akcesoria do włosów, paznokci, a nawet masażu.

Przy wyborze prostownicy musimy zwrócić szczególną uwagę na jej powłokę. Jeżeli jesteś posiadaczką grubych i kręconych włosów, wybierz płytkę tytanową. Chcąc zaoszczędzić, możesz nabyć tańszą prostownicę z powłoką metalową. Musisz jednak pamiętać, że nie jest ona zbyt trwała, a na dodatek nie nagrzewa się równomiernie. Natomiast powłoka turmalinowa została stworzona, aby zamykać łuski włosów, zabezpieczając ich strukturę.

Kupując prostownicę musimy sprawdzić, czy jest ona wyposażona w regulację temperatury. Dobierając odpowiednią wartość do naszych włosów zapobiegamy ich zniszczeniu. Bez tego, nie będziemy mieli nad nią kontroli i łatwo możemy spalić nasze pukle włosów.

Warto także zwrócić uwagę na rozmiar płytek. Dla długich włosów zaleca się prostownicę z płytkami o szerokości około 40 mm. Dla krótkich i cienkich natomiast wystarczy około 30 mm. Koniecznie sprawdź, czy płytki domykają się do siebie, gdyż świadczy to o wysokiej jakości wykonania produktu. Poniżej przedstawiamy trzy najlepsze prostownice Babyliss, na które warto zwrócić uwagę.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ