Najlepszy depilator Braun

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Atutem modelu jest to, że ma zasilanie sieciowo-akumulatorowe, dlatego będąc w domu można podłączyć aparaturę do kontaktu, a w podróży korzystać z baterii. Specjalnie wyprofilowany kształt rękojeści zapewnia pewny chwyt w dłoni.

Wady

W zestawie z produktem nie ma etui. Taki pokrowiec znacznie ułatwiłby przechowywanie sprzętu, przede wszystkim unikniemy zarysowań.

Podsumowanie

Urządzenie jest przeznaczone do jasnych i średnich włosów. Podczas pracy produktu wytwarzane jest ok. 30000 drgań na minutę. Z modelu można korzystać zarówno na sucho, jak i w wannie czy pod prysznicem, ponieważ jest wodoodporny.

Drugi wybór

Zalety

Sprzęt ma zasilanie akumulatorowe, więc nasze ruchy w czasie zabiegu nie są skrępowane przez kabel zasilający. Specjalna lampka umożliwia odpowiednie nakierowanie sprzętu. Z depilatora można korzystać na sucho, jak i na mokro.

Wady

Model dosyć głośno pracuje. Przy wykonywaniu dłuższego zabiegu jest to mało komfortowe i irytujące, więc można zaopatrzyć się w stopery.

Podsumowanie

Jest to wysokiej jakości sprzęt z pęsetami. Depilator jest wyposażony w 40 pęset, które ulokowano bardzo blisko siebie. Obudowa modelu jest specjalnie wyprofilowana, tak, by dobrze i pewnie leżała w dłoni. Dodatkowo produkt ma opcję masażu.

Rozważ też

Zalety

Jest to nie tylko depilator, ale też sprzęt do peelingu, który pozwala usunąć martwy naskórek. Ponadto w czasie pracy urządzenia wytwarzane są pozytywne wibracje, które uśmierzają ból. Wbudowana latarka dobrze oświetla depilowane miejsce.

Wady

Włącznik mógłby być nieco mniejszy, gdyż sprawia dyskomfort dla dłoni podczas wykonywania zabiegu. Ponadto sprzęt jest dość głośny, więc dłuższa depilacja może być męcząca.

Podsumowanie

Jest to funkcjonalny sprzęt wykorzystujący do pracy pęsety. Głowica ze szczoteczkami wytwarza około 3000 mikrodrgań na minutę, które pomagają w złuszczaniu skóry. Z kolei nasadka depilująca usuwa nawet te włoski o długości 0,5 mm.

 

 

Depilator Braun – ranking

 

 

Braun Silk-expert BD 5009

 

Chcąc dobrze zadbać o swoje ciało, powinniśmy zainwestować w dobrej jakości depilator, który szybko usunie niechciane owłosienie. Właśnie takim sprzętem jest depilator laserowy Braun Silk-expert BD 5009. Dużym atutem modelu jest to, że posiada zasilanie sieciowo-akumulatorowe, co czyni go bardzo funkcjonalnym. Będziemy w domu, możemy podłączyć aparaturę do kontaktu, zaś w podróży korzystać z baterii.

Zaletą prezentowanego urządzenia jest jego specjalnie wyprofilowany kształt, który zapewnia pewny chwyt w dłoni. Dodatkowo, maszynka dedykowana jest głównie do jasnych i średnich włosów, które po potraktowaniu wiązką lasera szybko wypadają. Równocześnie, zestaw zawiera końcówkę z peelingiem, która poprawia kondycję naszej skóry. W czasie pracy peelingu wykonywane jest około 30000 drgań na minutę, co trwale usuwa martwe komórki.

Co więcej, prezentowany model przeszedł liczne testy kliniczne, zatem jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia. Depilator może być użytkowany zarówno na sucho, jak i w wannie, czy pod prysznicem, bowiem jest wodoodporny.

Wielu konsumentów doceniło eleganckie wykonanie produktu oraz jego odporną na zniszczenia obudowę. Sprawia to, że aparatura będzie zdatna do użytku przez długi czas.

 

 

 

 

Braun Silk-epil 7 7561 Wet & Dry

 

Jeśli jesteś zwolennikiem depilatorów z pęsetami, to polecamy Ci zapoznać się z ofertą Braun Silk-epil 7 7561 Wet & Dry. Jest to wysokiej jakości sprzęt, który posiada zasilanie akumulatorowe. Dzięki temu w czasie pracy Twoje ruchy nie będą skrępowane przez kabel. Co więcej, maszynka może być użytkowana w dowolnym miejscu na świecie.

Dużym atutem prezentowanego modelu jest to, że przeznaczony jest do pracy zarówno na sucho, jak i mokro. Zatem bez obaw możesz z niego korzystać będąc w wannie lub pod prysznicem, gdyż aparatura jest w pełni wodoodporna. Poza tym obudowa produktu jest specjalnie wyprofilowana, tak, by dobrze i pewnie leżała w dłoni. Depilator posiada aż 40 pęset, które ulokowane są bardzo blisko siebie. Pozwala to na osiągnięcie efektu gładkiej skóry. Maszyna sprawdza się nawet na włosach o długości do 0,5 mm. Specjalna lampka pozwala na odpowiednie nakierowanie sprzętu.

Dużym udogodnieniem, które zostało docenione przez konsumentów jest opcja masażu, który łagodzi ból towarzyszący wyrywaniu włosów. Co więcej, ten ergonomiczny depilator Braun w dobrej cenie posiada specjalną końcówkę, która usuwa nawet płasko przylegające włosy.

 

 

 

 

Braun Silk-epil 9 SkinSpa 9969 Wet & Dry

 

Jeśli chcesz zakupić wysokiej klasy model, który będzie Ci służył przez wiele lat, to polecamy rozważyć ofertę depilatora Braun Silk-epil 9 SkinSpa 9969 Wet & Dry. Jest to funkcjonalny sprzęt, który do pracy wykorzystuje pęsety. Zasilanie urządzenia odbywa się metodą sieciowo- akumulatorową, co zapewnia duży komfort. Bowiem dzięki temu, maszynka będzie mogła być używana w dowolnym miejscu.

Prezentowany model to nie tylko depilator, ale również peeling, który pozwoli Ci usunąć martwy naskórek i poprawić witalność Twojego ciała. Głowica ze szczoteczkami generuje około 3000 mikrodrgań na minutę, które pomagają w złuszczaniu skóry. Nasadka do depilacji pozwala na usunięcie większej liczby włosków, bowiem jest w stanie wychwycić również te o długości 0,5 mm. W czasie pracy wytwarzane są przyjemne, pulsacyjne wibracje, które pomagają nam przezwyciężyć ból towarzyszący wyrywaniu włosów. Poza tym wbudowana latarka oświetli nam depilowany obszar, zatem wychwycimy nawet bardzo cienkie włosy.

Konsumenci docenili również ergonomiczny kształt, który sprawia, że depilator bardzo wygodnie prowadzi się po powierzchni ciała. Co więcej, maszyna może być używana zarówno na mokro, jak i na sucho, zatem będziemy mogli depilować się pod prysznicem.

 

 

 

Jaki depilator Braun wybrać?

 

Dodatkowe owłosienie jest niemile widziane przez wszystkie osoby, w szczególności kobiety. Niestety, zabiegi depilacyjne w salonach kosmetycznych, czy SPA są bardzo kosztowne i wymagają czasu, który nie zawsze jesteśmy w stanie znaleźć. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest zakup domowych depilatorów, które pomogą nam usunąć niechciane włosy. Osobom, które nie wiedzą, jak zakupić taki sprzęt, polecamy nasz poradnik. Znajdziesz w nim wiele cennych porad o tym, jak wybrać odpowiednie urządzenie. Dodatkowo, zamieściliśmy również informacje o cechach, jakie mają najlepsze depilatory Braun. Zaś na końcu artykułu znajdziesz niewielkie zestawienie z trzema ciekawymi modelami tego producenta.

Braun jest znaną marką, która zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów do codziennej pielęgnacji skóry i ciała. W asortymencie producenta znajdziemy takie urządzenia, jak: szczoteczki, suszarki, prostownice oraz wysokiej jakości urządzenia kuchenne.

Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości sprzęt, zwróć uwagę na jego wykonanie. Zdecydowanie odradzamy wybór plastikowych maszynek, bowiem materiał ten szybko ulega awarii. Zatem, wystarczy delikatne uderzenie, czy otarcie, a nasz depilator przestanie działać. Zdecydowanie bardziej opłaca się zainwestować w aparaturę metalową.

Najlepszy depilator Braun w 2024 roku powinien mieć regulowaną moc pracy. Jest to bardzo ważne, bowiem różne miejsca na ciele mają odmienną tolerancję na ból. Dlatego inny program pracy powinien być używany na nogach, a inny pod pachami, czy w okolicach bikini. Ciekawym udogodnieniem są również specjalne nasadki, które pozwalają nam depilować okolice twarzy.

Polecamy również inwestycję w model, który jest wodoodporny, bowiem będziesz mógł go wtedy używać zarówno na sucho i mokro. Zdaniem niektórych depilacja pod prysznicem jest znacznie mniej bolesna, a co więcej pozwala zaoszczędzić czas.

Koniecznie zwróć również uwagę na kształt interesującej Cię maszyny. Depilator powinien cechować się ergonomicznym kształtem, który jest odpowiednio wyprofilowany, tak by dobrze leżał w dłoni. Dzięki temu, nawigowanie i prowadzenie urządzenia po ciele będzie dużo prostsze i wygodniejsze. Zalecamy również zakup produktów, które posiadają antypoślizgową powłokę, co zapewnia pewniejszy chwyt.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ