Opinie o Affect Pure Passion

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

W palecie znajdziemy 10 cieni w różnych kolorach, a to sprawia, że możemy zrobić delikatny makijaż na co dzień, jak i bardziej wyrazisty na ważne wyjście. Cienie można bez trudu zblendować, aby uzyskać efekt, jak po wizycie u profesjonalnej wizażystki. Kosmetyk jest odpowiedni dla osób początkujących, gdyż łatwo się go rozprowadza.

 

Najważniejsze wady:

Kobiety, które postanowiły przeprowadzić test Affect Pure Passion zauważyły, że po kilku godzinach kolory zaczynają być mniej wyraziste. Aby makijaż dobrze prezentował się przez cały dzień, czasami konieczne jest dokonanie poprawek.

 

Werdykt: 9.8/10

Cienie są zapakowane w solidne, kartonowe pudełeczko, które nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce. Mają one ładny zapach. Część odcieni jest matowa, pozostałe mają foliowe lub satynowe wykończenie. Paletka bardzo dobrze nadaje się zwłaszcza do robienia makijażu ślubnego. Jej zakup nie jest dużym wydatkiem, bo cena Affect Pure Passion wynosi mniej niż 100 zł.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

10 dobrze napigmentowanych odcieni

Konsumentki, które zdążyły wypróbować paletkę i opublikowały swoje opinie o Affect Pure Passion uważają, że odcienie są bardzo ciekawe. Jest ich 10: brzoskwinia z wanilią, miedziano-złoty, jasny brąz z beżem, orzechowy, biały, czarny, malinowo-złoty, brudny łososiowy, ciemny brąz oraz kasztanowy brąz. Możemy je dowolnie łączyć, tworząc w ten sposób elegancko wyglądający makijaż. Jak już zostało wspomniane, niektóre cienie mają matowe, a inne połyskujące wykończenie. Wszystkie są bardzo dobrze napigmentowane, dlatego nie trzeba aplikować ich w dużych ilościach, aby zrobić wyrazisty makijaż oczu.

Łatwa aplikacja

Bardzo często pojawiają się komentarze, że paletka Affect Pure Passion to najlepsze cienie do powiek dla osób początkujących. Wynika to przede wszystkim z bardzo łatwej aplikacji. Kosmetyk można nanosić za pomocą aplikatora, ewentualnie pędzelka z miękkim włosiem. W obu przypadkach robienie makijażu jest równie łatwe. Istotne dla konsumentek jest to, że cienie się nie osypują i ładnie ze sobą łączą. Wygodnie się je nabiera z tekturowego pudełeczka i wystarczają na długo, także przy codziennym stosowaniu.

 

Uniwersalność

Biorąc pod uwagę to, jakie odcienie znalazły się w paletce, jest to dobra propozycja zarówno dla kobiet mających jasną karnację i włosy, jak i znacznie ciemniejszą. Brązy i beże są uniwersalne, ładnie prezentują się przy niebieskich, a także zielonych czy piwnych tęczówkach. Paleta jest często wybierana przez profesjonalne wizażystki, bo ich zdaniem sprawdza się równie dobrze, co znacznie droższe kosmetyki. Wykonany z jej użyciem makijaż ładnie się prezentuje i pasuje na różne okazje.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ