Opinie o Calvin Klein Euphoria

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Wiele Pań uważa, że to najpiękniejsze perfumy damskie z owocowo-kwiatowej kategorii. Kompozycja jest wzbogacona o orientalne aromaty, jest odpowiednia na każdą okazję. Ponieważ to woda perfumowana, a nie toaletowa, dłużej utrzymuje się na skórze i ubraniach. Nie trzeba w ciągu dnia ponownie jej aplikować, aby roztaczać wokół siebie piękny zapach.

 

Najważniejsze wady:

To bardzo intensywna kompozycja, dlatego trzeba uważać podczas jej aplikowania. Jeśli zbyt mocno się spryskamy, zapach może okazać się drażniący dla osób przebywających w naszym otoczeniu, a zwłaszcza dla współpracowników.

 

Werdykt: 9.8/10

Publikowane na temat Calvin Klein Euphoria opinie są w większości pozytywne. Panie chwalą perfumy za trwałość oraz wydajność. Kompozycja jest sprzedawana w 100 ml i nieco mniejszych oraz większych flakonikach. To dobry zapach zwłaszcza dla kobiet energicznych i pewnych siebie, które preferują elegancki styl ubierania się. Sprawdza się on na co dzień, jak i wyjątkowe okazje.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Stylowy flakon

Flakon przypomina swoim wyglądem kwitnącą orchideę, czyli jeden ze składników kompozycji. Jest on niewielki i można ustawić go na półce czy toaletce. Buteleczka bez wątpienia będzie pełnić funkcję dekoracyjną. Została ona wykonana z grubego szkła, dlatego nie ma ryzyka, że potłucze się na skutek upadku na podłogę.

Ciekawa kompozycja

W nucie głowy, która po rozpyleniu perfum jest wyczuwalna jako pierwsza, znajduje się owoc granatu. Nuta serca to połączenie lotosu i orchidei, a nutą bazy jest ambra, piżmo, fiołek oraz mahoń. To bardzo ciekawa kompozycja, która przypadła do gustu wielu kobietom. Wykazał to test Calvin Klein Euphoria. Zapach jest odpowiednim dopełnieniem stylizacji do pracy, jak również na spotkanie z ukochanym lub przyjaciółkami.

 

Wydajność

Nawet jeśli perfumy są używane codziennie, z pewnością nie skończą się za szybko. Wystarczy rano spryskać ciało i ubranie, aby później przez wiele godzin zachwycać pięknym, lekko orientalnym zapachem. Jak przekonuje wiele Pań, kompozycja często jest wyczuwalna nawet na drugi dzień po aplikacji. Choć to wydajna woda perfumowana, cena Calvin Klein Euphoria nie jest wygórowana.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ