Opinie o Versace Crystal Noir

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Perfumy damskie Versace Crystal Noir powstały z oryginalnych nut zapachowych, więc zwracają uwagę innych osób. Z pewnością kosmetyk spodoba się pewnym siebie kobietom. Zapach długo utrzymuje się na skórze i na ubraniach, nie trzeba używać dużo perfum, aby zapewnić sobie świeżość przez cały dzień. To przekłada się na ich sporą wydajność.

 

Najważniejsze wady:

Buteleczka perfum prezentuje się oryginalnie, jednak duże zamknięcie atomizera nie jest praktycznym rozwiązaniem. Zwracają na to uwagę w szczególności kobiety, które mają kosmetyki zawsze pod ręką. Chcąc mieć zawsze w torebce te perfumy trzeba przelać je do mniejszej fiolki. Taki produkt można kupić online już za kilka złotych.

 

Werdykt: 9.4/10

Kobiety w różnym wieku polecają perfumy damskie Versace Crystal Noir. Opinie na temat tego kosmetyku są z reguły pozytywne, co pozwala sądzić, że to dobrej jakości produkt. W recenzjach kobiety podkreślają przede wszystkim uniwersalne przeznaczenie perfum. Ich zdaniem są one odpowiednie na każdą okazję. Kosmetyk powinien spodobać się osobom w każdym wieku.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Oryginalne nuty zapachowe

W perfumach wykorzystano oryginalne nuty zapachowe, a należą do nich m.in.: piżmo, żywica bursztynowa, imbir, kardamon, kokos i gardenia. Nuty bazy, głowy i serca stanowią idealne połączenie i wzajemnie się uzupełniają. Choć kosmetyk ma intensywny zapach, nie jest on duszący i pozostaje przyjemny dla osób, które przebywają obok nas. Woń jest zmysłowa i z pewnością ożywi niejedno spotkanie. Wiele kobiet wybiera te perfumy na randkę, choć będą one dobre także na inne okazje.

Buteleczka

Uwagę przykuwa wykonanie buteleczki. Jest ona zrobiona z ciemnego, grubego szkła, więc wyróżnia się na tle innych tego typu produktów. Flakon swoim wyglądem przypomina klejnot, więc bez wątpienia przypadnie do gustu wielu kobietom, szczególnie tym uwielbiającym efektowne dodatki. Zamknięcie atomizera jest stosunkowo duże i wygląda, jak czarny diament. Pojemność opakowania wynosi 90 ml. Buteleczka mieści dużo perfum, co pozwala sądzić, że starczą one na długo. Potwierdza to test Versace Crystal Noir. Wynika z niego, że jedno opakowanie może wystarczyć nawet na wiele miesięcy użytkowania. Wszystko zależy jednak od częstotliwości stosowania kosmetyku, a także tego, ile perfum każdorazowo rozpylamy.

 

Dla pewnych siebie kobiet

Komu przypadnie do gustu kombinacja zapachowa Versace Crystal Noir? Biorąc pod uwagę informacje przekazane przez producenta, a także zamieszczone w Internecie opinie można dojść do wniosku, że to kosmetyk dla odważnych, pewnych siebie kobiet, które mają jasno określone oczekiwania i nie boją mówić się o nich głośno. Zapach jest zmysłowy, głęboki i na długo pozostaje w pamięci. 

 

Dobry pomysł na prezent

Choć dla niektórych osób cena Versace Crystal Noir wydaje się stosunkowo wysoka, kosmetyk cieszy się popularnością wśród kobiet i jest chętnie wybierany jako upominek z różnych okazji. Jeśli szukasz prezentu na rocznicę, urodziny albo imieniny, warto zastanowić się nad zakupem tych perfum. Są one ładnie zapakowane, co stanowi dodatkową zaletę.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ