Opinie o Dolce Gabbana Light Blue

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Perfumy męskie Dolce Gabbana są sprzedawane w buteleczkach o różnej pojemności: 40, 75 oraz 125 ml. Nie trzeba więc kupować dużego flakonika, jeśli nie mamy pewności, czy to odpowiednia kompozycja zapachowa. Mimo że jest to woda toaletowa, stosunkowo długo utrzymuje się na skórze i często nie trzeba jej ponownie aplikować w ciągu dnia.

 

Najważniejsze wady:

To bardzo dobra kompozycja na okres wiosenno-letni. Niemniej jednak test Dolce Gabbana Light Blue pokazał, że jesienią oraz zimą perfumy mogą okazać się za mało intensywne. Panowie narzekają, że nie zapewniają one przyjemnego uczucia rozgrzewania w mroźne dni.

 

Werdykt: 9.2/10

Mężczyźni publikujący opinie o Dolce Gabbana Light Blue wypowiadają się pochlebnie o zapachu. Według nich perfumy można bez przeszkód stosować na co dzień, bo nie są bardzo intensywne i drażniące. Mogą one sprawdzić się również na randce z ukochaną czy ważnym spotkaniu biznesowym, bo pasują do mniej, jak i bardziej eleganckiego stroju.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Oryginalny dobór aromatów

Większość mężczyzn chwali perfumy za rzadko spotykane połączenie aromatów. W nucie głowy można wyczuć bergamotkę, jałowca oraz mandarynkę sycylijską. Nutą serca jest w tym przypadku pieprz, rozmaryn oraz brazylijskie drzewo różane, a nutą bazy: kadzidło, piżmo i mech dębowy. Całość tworzy oryginalną, lekko tajemniczą i orzeźwiającą kompozycję zapewniającą uczucie świeżości przez cały dzień.

 

Trwałość

Woda toaletowa jest niemal tak samo trwała, jak ta perfumowana. Bardzo często wystarczy spryskać się nią tylko raz, np. rano przed wyjściem z domu, aby czuć się pewnie przez cały dzień. Według wielu mężczyzn kompozycja jest dobrze wyczuwalna nie tylko na skórze, ale i ubraniach, nawet jeśli nie spryskamy nimi perfum bezpośrednio. Mimo trwałości cena Dolce Gabbana Light Blue nie jest wygórowana.

 

Na różne okazje

Zapach jest odpowiedni na wiele różnych okazji. Można go stosować na co dzień do pracy, bo nie ma ryzyka, że osoby przebywające w naszym otoczeniu będą narzekać na zbyt intensywny aromat. Perfumy pasują zarówno do garnituru, jak i luźniejszej stylizacji, przykładowo połączenia T-shirtu z jeansami.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ