Opinie o Hugo Boss Bottled

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Perfumy męskie marki Hugo Boss są sprzedawane w buteleczce o pojemności 100 ml. Jest ona na tyle duża, że na pewno nie opróżni się za szybko (nawet jeśli będziemy codziennie po nią sięgać). Woda toaletowa jest zaliczana do drzewno-korzennych kompozycji zapachowych, poleca się ją odważnym i eleganckim mężczyznom.

 

Najważniejsze wady:

Jak pokazał test Hugo Boss Bottled, nie wszystkim Panom spodobał się wygląd flakonu. Według niektórych mężczyzn buteleczka ma zbyt prosty design i mało efektownie prezentuje się na półce.

 

Werdykt: 9.4/10

Mimo że premiera zapachu miała miejsce w 1998 roku, wciąż cieszy się on bardzo dużą popularnością. Panowie, którzy używają perfum często podkreślają, że kompozycja bardzo podoba się kobietom. Jest ona trwała i co ważniejsze, nie przyczynia się do powstawania tłustych plam na ubraniach. Także cena Hugo Boss Bottled jest atrakcyjna.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Świeży i niepowtarzalny zapach

To, co wyróżnia perfumy to starannie wyselekcjonowane, oryginalne aromaty, które łączą się w całość. Nuta głowy to: jabłko, bergamotka, cytryna, mech dębowy, śliwka i geranium. Chwilę po aplikacji zapachu na skórę wyczuwalna staje się nuta serca, czyli: mahoń, cynamon i goździki. W skład nuty bazy wchodzi: cedr, wanilia, drzewo oliwne, a także wetiwer.

Możliwość przedłużenia trwałości zapachu

Choć Hugo Boss Bottled to woda toaletowa, jest bardzo trwały. Można go wyczuć na skórze nawet kilka godzin po aplikacji, na ubraniach nierzadko utrzymuje się znacznie dłużej. Panowie, który chcą przedłużyć trwałość zapachu mogą dodatkowo kupić inne kosmetyki z serii, a więc dezodorant, wodę po goleniu, a nawet żel pod prysznic.

 

Odpowiednie perfumy na co dzień

Perfumy odpowiednie do stosowania na co dzień nie mogą być zbyt intensywne i drażniące, bo osoby przebywające przez kilka godzin w naszym otoczeniu mogą odczuwać np. nieprzyjemny ból głowy. Jednak nie dotyczy to kompozycji Hugo Boss Bottled. Opinie na temat zapachu są pochlebne i mężczyźni, którzy go używają często podkreślają, że można go aplikować przed wyjściem do pracy. To dobra propozycja także na imprezę ze znajomymi.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ