Opinie o Lacoste Essential

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Te perfumy męskie mają specyficzny, oryginalny aromat, który sprawia, że mamy więcej energii do działania. Zapach ma moc ożywiania, co można zauważyć szczególnie rano, kiedy jesteśmy jeszcze zaspani. Perfumy łączą nutę kwiatów wodnych z owocami cytrusowymi. Zapach jest lekki i świeży, idealny na lato, ale też inne pory roku. Atutem jest to, że perfumy sprawdzają się na co dzień i ważne wyjścia.

 

Najważniejsze wady:

Trwałość perfum nie przez wszystkich jest dobrze oceniana. Niektóre osoby przyznają, że zapach po kilku godzinach jest bardzo mało wyczuwalny. Ten kosmetyk może okazać się nie najlepszy dla osób, którym zależy na intensywności.

 

Werdykt: 9.7/10

Woda toaletowa Lacoste Essential została stworzona z myślą o pewnych siebie mężczyznach, którzy chcą mieć zapewnione poczucie swobody. Perfumy, jak podaje producent i osoby, które zdecydowały się je kupić, łączą klasykę ze współczesnością. Za 125 ml zapłacimy około 120 zł, więc cena Lacoste Essential nie jest wysoka.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Nuty zapachowe

Perfumy Lacoste łączą w sobie różne ciekawe nuty zapachowe, które w połączeniu gwarantują oryginalny zapach zwracający uwagę kobiet i mężczyzn. W nucie głowy znajdują się liście czarnej porzeczki, bergamotka i mandarynka. Nuta serca to: pieprz i róża, a nuta podstawy: paczula i drewno sandałowe. Połączenia kwiatowe sprawiają, że perfumy pachną nieco słodko, ale z uwagi na cytrusy pozostają jednocześnie świeże i nie są przytłaczające. Warto wiedzieć, jako ciekawostkę, że pierwsze perfumy Lacoste pojawiły się na rynku w 1984 roku, a omawiany zapach jest sprzedawany od 2005 roku. Mimo że minęło dużo czasu od jego premiery, nadal jest chętnie kupowany. Pozytywne opinie o Lacoste Essential zachęcają do zakupu kosmetyku.

Flakonik

Oczywiście wygląd perfum, a dokładniej flakonika nie jest dla większości osób znaczącą kwestią, choć trzeba przyznać, że coraz więcej kupujących zwraca na to uwagę. Wynika to z tego, że lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami i chcemy, żeby półka w łazience czy stolik w sypialni wyglądał estetycznie. Perfumy męskie Lacoste Essential mają proste opakowanie. Na flakoniku jest tylko nazwa zapachu i logo producenta. Klasyczny design wpływa na korzyść produktu.

 

Przeznaczenie

Przeprowadzony przez mężczyzn test Lacoste Essential wykazał, że perfumy są dobre właściwie na każdą okazję. Można ich używać na co dzień, do pracy, ale także na randki czy inne ważne spotkania. Zapach łączy w sobie klasykę i nowoczesność. Hasłem przewodnim przy tworzeniu perfum, a także innych produktów tej marki jest swoboda.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ