Opinie o Max Factor Masterpiece Nude Palette

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Opublikowane przez konsumentki opinie o Max Factor Masterpiece Nude Palette dowiodły, że to uniwersalne cienie. Są one odpowiednie nie tylko dla blondynek i szatynek, ale również dla brunetek. W paletce znajdziemy 8 odcieni nude, część z nich ma matowe, a część brokatowe wykończenie. Do kompletu dołączono aplikator pozwalający na precyzyjne nakładanie.

 

Najważniejsze wady:

Co pewien czas należy myć aplikator, aby zachować odpowiedni poziom higieny. Jednak trzeba być przy tym ostrożnym, gdyż gąbeczka jest stosunkowo delikatna i możemy przez przypadek ją rozerwać (w takiej sytuacji konieczny jest zakup nowego aplikatora).

 

Werdykt: 9.4/10

Paletka jest zamknięta w solidnym, plastikowym pudełeczku, które wygodnie się otwiera. Pozwala ona na wykonanie efektownego makijażu oczu w stylu nude, który jest bardzo modny i pasuje każdej kobiecie. Test Max Factor Masterpiece Nude Palette, który został przeprowadzony przez profesjonalistki, pokazał, że cienie są bardzo trwałe.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Bardzo łatwe blendowanie

Zarówno te matowe, jak i brokatowe cienie do powiek znajdujące się w palecie, bardzo dobrze rozcierają się na powiece i łączą ze sobą. Z tego względu technika blendowania okazuje się znacznie łatwiejsza, co przyznają również mniej doświadczone osoby. Aplikator przeznaczony do nanoszenia kosmetyku na skórę ma dwie różne końcówki. Jedna jest płaska i pozwala na rozprowadzenie cieni na całej powiece, a druga wydłużona. Służy ona do obrysowywania konturów.

Możliwość eksperymentowania z makijażem

Ponieważ w palecie jest 8 różnych odcieni, możemy je dowolnie ze sobą łączyć i eksperymentować. Na co dzień można nanosić na powiekę jeden czy dwa kolory, a na wieczór zrobić bardziej wyrazisty makijaż, np. smokey eyes. Kosmetyk jest bardzo wydajny i wystarcza na długo, również gdy sięgamy po niego codziennie. Sprawdzi się on nawet w przypadku kobiet, które dopiero poznają prawidłowe techniki wykonywania makijażu.

 

Trwałość i dobra pigmentacja

Cienie są wypiekane, a to sprawia, że mają bardzo dobrą pigmentację. Tym samym nie musimy aplikować na powieki wielu warstw wybranych odcieni, aby były wyraziste i odpowiednio podkreślały oczy. Ważne jest również to, że kosmetyk nie osypuje się na policzki w ciągu dnia, więc nie ma potrzeby wykonywania poprawek makijażu. To bardzo trwałe cienie, które mogą być używane nawet w bardzo upalne, letnie dni. Utrzymują się one na powiece przez cały dzień (zwłaszcza po wcześniejszym zastosowaniu specjalnej bazy). Kosmetykiem powinny zainteresować się osoby szukające uniwersalnej i niedrogiej paletki. Kosztuje on kilkadziesiąt złotych, dlatego większość konsumentek uważa, że cena Max Factor Masterpiece Nude Palette jest bardzo atrakcyjna.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ