Opinie o Versace Eros

Ostatnio aktualizowane: 19.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Jak dowiodły pozytywne opinie o Versace Eros, to bardzo dobra kompozycja zapachowa do stosowania nie tylko na co dzień. Perfumami można spryskać się również przed randką z ukochaną, spotkaniem biznesowym czy imprezą ze znajomymi. Panom podoba się też to, że do wyboru mają flakoniki o różnej pojemności, więc nie muszą od razu kupować tego największego.

 

Najważniejsze wady:

Podczas rozpylania perfum trzeba zachować ostrożność. Lepiej nie aplikować ich bezpośrednio na ubrania, zwłaszcza z niewielkiej odległości. Test Versace Eros pokazał, że w ten sposób mogą powstać plamy na materiale.

 

Werdykt: 9.6/10

To woda toaletowa, która jest sprzedawana w buteleczkach o pojemności: 5 ml, 30 ml, 50 ml oraz 100 ml. Zalicza się ją do kategorii aromatyczno-paprociowej (fougere). Wielu Panów podkreśla, że to najładniejsze perfumy męskie, które wyróżniają się dodatkowo ciekawie wyglądającym flakonem. Kompozycja bardzo podoba się także kobietom.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Elegancki flakon

Perfumy można ustawić na półce w dobrze widocznym miejscu. Z pewnością staną się dodatkową dekoracją wnętrza. Wykonany z grubego szkła flakon ma kwadratowy kształt, umieszczono na nim wizerunek Erosa, czyli greckiego boga miłości. Co ważne, buteleczka jest odporna na stłuczenia. Jeśli przypadkowo spadnie ona na podłogę, nic nie powinno się jej stać.

Zmysłowy i subtelny zapach

Nie są to bardzo intensywne perfumy, dlatego przebywające w naszym otoczeniu osoby nie będą narzekać na zbyt mocny zapach. Kompozycja jest połączeniem kilku różnych aromatów. Można w niej wyczuć: mech, wetiwerię, cedr, fasolę tonkę, miętę, geranium, jak również japońskie kwiaty wiśni. Zapach jest subtelny i zmysłowy, poleca się go mężczyznom pewnym siebie, którzy lubią zwracać na siebie uwagę innych osób, a w szczególności kobiet. Warto dodać, że cena Versace Eros nie jest zbyt wysoka.

 

Uniwersalność

Woda toaletowa może być używana na co dzień lub nieco rzadziej, tylko na wyjątkowe okazje. W obu przypadkach sprawdzi się ona bardzo dobrze, gdyż długo utrzymuje się na skórze. Zapach jest też wyczuwalny na ubraniach, nawet jeśli nie zaaplikujemy go bezpośrednio na materiał.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ